Atakule

Wings ile Alışveriş Merkezlerinde Ücretsiz Vale Ayrıcalığı

31 Aralık 2019 tarihine kadar Wings ile Zorlu Center, Astoria, Emaar Square Mall, Hilltown, ÖzdilekPark İstanbul ve Atakule AVM'de 200 TL ve üzeri işlem yapın, ücretsiz Vale hizmetinden yararlanın.

Devamını Oku

Atakule

Tangoseverler Atakule’de buluşuyor!

24 Ağustos Cumartesi akşamı canlı DJ performansı, profesyonel dansçılar ve eşsiz tango ritmleriyle unutulmaz bir milonga için Atakule Çim Teras'ta buluşalım.

Devamını Oku

Atakule

Atakule’de Alphorn dinletisi!

9 Temmuz 2019 Salı günü saat 12.30-13.30 arasında İsviçre Milli Günü şerefine Atakule’de gerçekleşecek Alphorn dinletisiyle İsviçre ve Alpler kültürünü daha yakından tanıyabilir ve dilerseniz de Alphorn’u deneme şansı yakalayabilirsiniz.

Devamını Oku

Atakule

Atakule Tango Gecesi!

29 Haziran Cumartesi akşamı Atakule’de latin rüzgarları esecek. Canlı DJ performansı, profesyonel dansçılar ve eşsiz tango ritmleriyle unutulmaz bir milonga için saat 19.00-23.00 arasında Atakule Çim Teras’ta buluşalım Etkinliğimiz ücretsizdir.

Devamını Oku

Atakule

Atakule’de miniklerle ahşaptan ağaç yapıyoruz!

Önde gelen heykel sanatçılarından Erdal Duman’la ahşap heykel atölyesi 30 Haziran Pazar günü 14.00-17.00 saatleri arasında Atakule’de minik misafirlerimizi bekliyor.

Devamını Oku

Atakule

Atakule Atıktan Sanata!

TED İzmir Koleji öğrencilerinin sahil atıklarını toplayarak yaptıkları eser, çevre ve deniz temizliğine dikkat çekmek için Atakule’de sergilenmeye devam ediyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER