Atlaspark

Atlaspark Murat Dalkılıç konseri!

Atlaspark’ta konserler devam ediyor! 21 Aralık Cumartesi Saat 16.00’da başlayacak Murat Dalkılıç konserine tüm ziyaretçilerimiz davetlidir. Burada sürprizler bitmez!

Atlaspark

Arastapark’da Satranç Turnuvası!

4 Eylül Çarşamba 11.00-17.00 arası Arastapark’da Satranç Turnuvası başlıyor. İlk 3'e madalya verilecektir. Tüm katılımcılara sürpriz hediyeler...

Atlaspark

Atlaspark ve Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile MEB onaylı sertifikalı eğitimler!

Siz de 5- 31 Temmuz arasında gerçekleşecek ücretsiz girişimcilik dersi, diksiyon dersi ve kişisel gelişim dersi eğitimlerine kayıtsız kalmayın! Unutmayın eğitimler ücretsiz ve kontenjanla sınırlıdır.

Atlaspark

Atlaspark’ta macera başladı!

1 - 9 Haziran tarihleri arasında Atlaspark Macera Parkurunda; Heyecan Serüven ve Mücadele sizi bekliyor

Atlaspark

Annelerimize Bir Hediye de Atlaspark’tan!

3 - 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Atlaspark'tan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde çarkı çevir, Nakit Yüklü Param Kart’ı Anında Kazan!

Atlaspark

23 Nisan Bayramı Arasta Park'ta Kutlanır!

23 Nisan 2019 günü Arasta Park'ta buble show kar şöleni, dans parti, eğlenceli yarışmalar ve bir çok eğlenceli gösteri ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Arasta Park'ta kutlanır.

Atlaspark

Atlaspark’ta Hande Ünsal ve Resul Dindar Konseri!

21 Nisan 16:00 Hande Ünsal konseri ve 27 Nisan 16:00 Resul Dindar konseriyle Atlaspark İndirimli Alışveriş festivalinde sizlerle olacak!

Atlaspark

Atlaspark Kitap Fuarında Yazarlar Okurlarıyla Buluşuyor!

Hatice Kübra Tongar 06 Nisan Cumartesi günü, Nilgün Bodur 07 Nisan Pazar günü, 15:00 Atlaspark'ta, söyleşi ve imza günlerini kaçırmayın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER