Axis Kağıthane

Müzikli Çocuk Tiyatrosu Axis Kağıthane' de!

Çocuklar Axis Kağıthane'de eğlenirken öğreniyor. 26 Ekim cumartesi günü, 15:00 ve 17:00 saatlerinde gerçekleşecek etkinliğimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Katılım ücretsizdir!

Axis Kağıthane

Axis Kağıthane Okula Dönüş Kampanyası!

19 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında okul alışverişlerinizi Axis Kağıthane' den yapın, Axis Card ile puanları toplayın, Axis Hediye Dükkanı'nda okul alışverişleriniz için kullanın.

Axis Kağıthane

Axis Kağıthane'de ramazan bir başka!

4 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında, Axis Kağıthane'den aynı gün içinde toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, anında Ramazan Paketi kazanıyor!

Axis Kağıthane

Axis Kağıthane’de altın yağmuru!

Ramazan ayı boyunca Axis Kağıthane’den aynı gün içerisinde tek seferde 100 TL'lik alışveriş yapan Axis Kart sahipleri, her hafta ikilem yarışması ile elemeye katılıyor, finale kalanlar Altın Yağmuru ile gram altın kazanma şansı yakalıyor.

Axis Kağıthane

Dijital İllüstrasyon Atölyesi ile Axis Kağıthane Karakterini Sen Tasarla!

20-28 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Minik Tasarımcılar etkinliği ile minik ziyaretçilerimiz hayallerini dijitale taşıyor. Eğlenerek vakit geçirmek isteyen 6-14 yaş arası çocuklar etkinliğe katılabilirler.

Axis Kağıthane

Hayranı olduğunuz o kahraman Axis Kağıthane’de sizi bekliyor!

Aksiyon figürleri koleksiyoncuları ve KurmaPerver ekibinin katkılarıyla 20-21 Nisan'da gerçekleşecek olan 2. El Figür ve Takas Pazarı'na gelin, birçok figür, heykel ve oyuncağa uygun fiyatlarla sahip olma şansı yakalayın.

Axis Kağıthane

Müzikli Çocuk Tiyatrosu Nisan Ayında Axis Kağıthane'de!

Nisan ayı boyunca her cumartesi müzikli çocuk tiyatrosu Axis Kağıthane'de çocuk ziyaretçilerini bekliyor! 15:00 ve 17:00 seanslarında tüm çocuklar davetlidir.

Axis Kağıthane

Axis Kağıthane Hediye Dükkanı'ndan Hediyeni Seç

22 Şubat-22 Ağustos tarihleri arasında alışverişini Axis Kağıthane'de yap, Axis Kart ile puanları topla. Topladığın puanlarla, Hediye Dükkanı'ndan dilediğin hediyeyi seç.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER