Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros AVM Süper İndirim Günleri!

29 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM Süper İndirim Günleri Anında Kazan Kampanyası ile 650 TL'lik alışverişinize Sinbo'dan Türk Kahvesi Makinesi hediye!

Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros Çocuk Atölyeleri!

Çocuk Atölyesi sömestir tatilinde de yine dolu dolu! 18-22 Kasım tarihlerinde Beylikdüzü Migros AVM'de beceri ve sanat atölyeleriyle eğlenirken öğrenmeye davetlisiniz!

Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros Mercedes Benz A200 Çekiliş Kampanyası!

1 Kasım 2019 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM'den aynı günde yapacağınız 100 TL ve katları alışveriş yapıp, çekilişe katılın. Çekiliş sonunda Mercedes-Benz A200 Sedan AMG maraka otomobil kazanma şansı yakalayın.

Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros AVM Sylvester ve Tweety Tiyatrosu!

Sylvester ve Tweety'nin Maceraları bu hafta sonu Beylikdüzü Migros AVM'de! 26 - 27 Ekim 2019 tarihlerinde, saat 15.00 ve 16.00'daki ücretsiz tiyatro oyununu kaçırmayın!

Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros AVM Baloncu Bobo Müzikal Etkinliği!

Hey çocuklar! 21 - 22 Eylül'de Baloncu Bobo müzikli çocuk tiyatrosu ücretsiz olarak Beylikdüzü Migros AVM'de. Kaçırmayın!

Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros AVM'de Anında Kazan rüzgarı esiyor!

9 - 13 Eylül tarihleri arasında aynı gün içerisinde 400 TL alışverişe anında 50 TL değerinde BOYNER hediye çeki sizleri bekliyor!

Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros AVM Maşa ile Koca Ayı Müzikal Etkinliği!

Maşa ile Koca Ayı 31 Ağustos - 8 Eylül arası her gün 12.00 ve 19.00 saatlerinde Beylikdüzü Migros AVM'de minik katılımcılarını bekliyor.

Beylikdüzü Migros AVM

Beylikdüzü Migros AVM Ücretsiz İngilizce ve Satranç Kursları!

Haydi çocuklar! Ücretsiz İngilizce ve satranç eğitimleri Beylikdüzü Migros AVM'de başlıyor! Eğitimler ücretsizdir ve kontenjanla sınırlıdır. Yaz Boyunca Eğleniyoruz: Satranç ve İngilizce Öğreniyoruz!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER