Capitol

Capitol Masal Treni'nde Her Vagonda Eğlence!

2020 yolcusu kalmasın! Minikler Capitol Ekspresi ile sihirli bir yolculuğa çıkıyor, yeni yıla sıcacık bir mutlulukla giriyor! Bu yılbaşında çocuklarınızla birlikte Capitol’de olmanın keyfini yine doyasıya yaşayacaksınız!

Capitol

Capitol'de Cumhuriyetin 96. yılını bondoyla kutluyoruz!

Cumhuriyet Bayramı’na özel bando gösterisi 29 Ekim Salı günü; 14.00-14.30, 15.00-15.30, 16.00-16.30 saatlerinde Bizim Capitol’de. Tüm halkımız davetlidir.

Capitol

Zafer Bayramına özel 30 Ağustos Bandosu Capitol'de!

Zafer Bayramına özel bando gösterisi 30 Ağustos Cuma günü 14.00-14.30, 15.00-15.30, 16.00-16.30 saatlerinde Bizim Capitol'de.

Capitol

Bizim Capitol’den biricik annelere!

Rengârenk kuru çiçeklerle tasarlanacak hediyeler, Anneler Günü’ne özel atölyelerle 11 – 12 Mayıs tarihlerinde Capitol’de!

Capitol

Tarihe dokunan noktalar Capitol’de!

2 – 21 Mayıs tarihlerinde Erol Fıçıcı Kişisel Resim Sergisi’ne tüm sanatseverleri bekleriz.

Capitol

Bir dilek tut, Capitol’de gerçekleşsin!

Hıdrellez'de tuttuğun dilekleri gül ağacı konseptli dekor hıdırellez ağacımıza as, baharın gelişini Capitol’de kutla!

Capitol

Sare Palaska ile Çocuk Astrolojisi Söyleşisi Capitol Captune World’de!

Çocukların doğum haritalarına göre başarılı olabilecekleri alanlarda kariyer planlamalarını konuşacağımız eğlenceli söyleşimize tüm minikleri ebeveynleriyle birlikte 23 Nisan Salı Günü Captune World Parti Evi’ne bekliyoruz.

Capitol

Sefa Yamak Untitled Portraids Sergisi ile Capitol'de

Untitled Portraids sergisi ile yaşamın tüm renklerini objektifine sığdıran Sefa Yamak, 5 - 21 Nisan tarihleri arasında An'ı yakaladığı fotoğraflarıyla Capitol'de! Serginin gelirinden elde edilecek kaynak ve SosyalBen Vakfı aracılığıyla çok sayıda çocuğu gülümsetebilmek için herkesi bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER