Carousel

Şans Yolu Carousel'den Geçiyor!

16 - 22 Kasım tarihleri arasında Carousel'de tek seferde 100TL ve üzeri alışveriş yapın, Şans Yolu'nda yürüme fırsatını kaçırmayın! Sürpriz hediyeler kazanın.

Carousel

Dans, eğlence ve macera tatilde Carousel'de!

18 - 22 Kasım 2019 tarihleri arasında ara tatil boyunca hafta içi her gün 13:30-16:30 saatleri arasında Decathlon ve Gymotion ile birbirinden eğlenceli yarışma ve etkinlikler için Carousel'e bekliyoruz.

Carousel

Carousel 24. yaş Kutlamaları!

Carousel 24. yaşını birbirinden güzel etkinlikler ile kutluyor. Konserler, fun buluşmaları, söyleşiler, yarışmalar ve daha fazlası için sizi Carousel'e bekliyoruz.

Carousel

Carousel 24. yaşını sürpriz hediyelerle kutluyor.

20 - 27 Eylül tarihleri arasında ₺100 ve üzeri alışveriş yapın, hediye çarkından sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayın.

Carousel

Carousel Altın ve Mücevher Fırsat günleri!

14 - 21 Eylül 2019 tarihleri arasında Carousel AVM'de 11. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri kapsamında %60'a varan indirimler sizleri bekliyor. Barok Diamond'un fırsatlarını kaçırmayın.

Carousel

Okula Dönüş heyecanı Carousel'de yaşanır

31 Ağustos- 1 Eylül, 7 - 8 Eylül tarihlerinde Yoga, Doğa Bilinci, Drama ve Dans Atölyeleri İle çocukların okula dönüş öncesi odaklanma konsantrasyonunu yükseltmek amacıyla hazırladığımız etkinliklerimize tüm çocuklarımız davetlidir.

Carousel

Şans Yolu Carousel'den Geçiyor!

19 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında Carousel'de tek seferde ₺100 ve üzeri alışveriş yapın, şans yolunda yürüme fırsatı yakalayın. Sürpriz hediyeler kazanın.

Carousel

Carousel Ramazan Ayı Etkinlik Programı!

Ramazan coşkusunu çocuklarınızla birlikte Carousel'de yaşayın. Ramazan ayı boyunca etkinliklerimiz devam edecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER