Carousel

Şans Yolu Carousel'den Geçiyor!

19 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında Carousel'de tek seferde ₺100 ve üzeri alışveriş yapın, şans yolunda yürüme fırsatı yakalayın. Sürpriz hediyeler kazanın.

Devamını Oku

Carousel

Carousel Ramazan Ayı Etkinlik Programı!

Ramazan coşkusunu çocuklarınızla birlikte Carousel'de yaşayın. Ramazan ayı boyunca etkinliklerimiz devam edecektir.

Devamını Oku

Carousel

Carousel'de Ramzan Coşkusu!

Ramazan Ayı boyunca her salı ve perşembe günü yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Carousel yemek katında kullanabileceğiniz 50 TL'lik iftar çeki hediye.

Devamını Oku

Carousel

Carouse AVM Tasarım Pazarı!

Anneler Günü'nüz kutlu olsun. 06 - 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında Carousel AVM giriş katında DEYADER(Dünya Engelsiz Yaşam Derneği) in düzenlemiş olduğu Tasarım Pazarı'na davetlisiniz.

Devamını Oku

Carousel

Carousel 5 Mayıs Pazar Çocuk Etkinlikleri!

Çocuklarımızın sosyal sorumluluk bilinçlerini ve sosyal farkındalıklarını arttırmak amacıyla 5 Mayıs Pazar günü, 12.00-18.00 saatleri arasında Deyader ve Maki Tasarım Ve Uygulama ile birlikte Carousel'de gerçekleştirilecek çocuk atölyelerimize bekliyoruz!

Devamını Oku

Carousel

Carousel 23 Nisan Etkinliği!

Acıbadem Bakırköy'ün gerçekleştireceği Çocuk Hastalıkları Uzmanları ile gerçekleştireceği söyleşimize davetlisiniz. Çocuklarda beslenme ve güncel aşı takvimi konularının konuşulacağı etkinliğimize bekliyoruz.

Devamını Oku

Carousel

Number 1 Star Buluşmalarında Emre Kaya Carousel'de!

Emre Kaya Kadir Çetin ile Number 1 Star Buluşmaları kapsamında Carousel'de sevenleri ile buluşacak. 25 Nisan Perşembe 16:00'da herkesi bekliyoruz!

Devamını Oku

Carousel

Number1 Star Buluşmaları Rabia Tunçbilek Carousel'de!

Müzik dünyasının sevilen sanatçılarından Rabia Tunçbilek Kadir Çetin ile Number1 Star Buluşmaları kapsamında Carousel'de sevenleri ile buluşacak. 25 Nisan Perşembe 15:30'da herkesi bekliyoruz!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER