Cepa AVM

Cepa 5.000 TL Yüklü Param Kart Çekiliş Sonucu Açıklandı!

7 Eylül 2019 Cumartesi günü Cepa AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 20 adet 5.000 TL Yüklü Param Kart sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Cartoon Network Bilinmiyenler Dünyası Sergisi!

Ankara'da ilk kez CEPA AVM'de! 24 Ağustos - 1 Ekim tarihleri arasında Cartoon Network karakterleri ile bilimin, sanatın ve teknolojinin gücünü kullanarak bilinmeyenleri öğrenmek isteyen tüm çocukları sergimize davet ediyoruz.

Devamını Oku

Cepa AVM

CEPA'dan 20 Kişiye 5.000 TL Yüklü Param Kart Çekiliş Kampanyası!

10 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında CEPA AVM'den aynı gün içerisinde yapacağınız toplamda 150 TL’lik alışverişinize 1 çekiliş hakkı... Çekiliş sonucunda 20 kişiye 5.000 TL yüklü Param Kart hediye. Keyifli alışverişler dileriz.

Devamını Oku

Cepa AVM

Duygu Yardımcı Nezih İmza Günü Cepa'da!

Duygu Yardımcı 23 Nisan Salı günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında eğlence dolu çocuk atölyelerinin yanı sıra söyleşi ve imza günü ile Cepa’da olacak.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Karagöz ve Tasvir Atölyesi!

Hacivat kimdir? Karagöz kimdir? Bu karakterler gerçek midir yoksa hayal midir? 12 - 13 - 14 Nisan Atölye kapsamında çocuklar tüm bu sorulara yanıt bulurken kendi Karagöz ya da Hacivat kuklalarını da yapabilecekler.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Sikke Basım Atölyesi!

12 - 13 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde Cepa AVM'de gerçekleşecek Sikke Basım Atölyesi'nde darp tekniği ile hatıra para basacaklar ve paranın insan yaşamındaki yerini kavrayacaklar.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Kök Boya Baskı Atölyesi!

12 - 13 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında çocuklar, eski çağlarda boya maddesi olarak kullanılan kök boyaları tanıyıp, nasıl hazırlandığını öğreniyor ve süslemenin insan hayatındaki yeri ve önemi üzerine bolca sohbetlere katılmış oluyorlar.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Arkeolojik Kazı Atölyesi!

12 - 13 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde Arkeolojik Kazı Atölyesi'nde çocuklar arkeoloji bilimini tanıyor, müzelere eserlerin geliş sürecini yaparak ve yaşayarak öğreniyorlar.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER