Cepa AVM

CEPA'dan 20 Kişiye 5.000 TL Yüklü Param Kart Çekiliş Kampanyası!

10 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında CEPA AVM'den aynı gün içerisinde yapacağınız toplamda 150 TL’lik alışverişinize 1 çekiliş hakkı... Çekiliş sonucunda 20 kişiye 5.000 TL yüklü Param Kart hediye. Keyifli alışverişler dileriz.

Devamını Oku

Cepa AVM

Duygu Yardımcı Nezih İmza Günü Cepa'da!

Duygu Yardımcı 23 Nisan Salı günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında eğlence dolu çocuk atölyelerinin yanı sıra söyleşi ve imza günü ile Cepa’da olacak.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Karagöz ve Tasvir Atölyesi!

Hacivat kimdir? Karagöz kimdir? Bu karakterler gerçek midir yoksa hayal midir? 12 - 13 - 14 Nisan Atölye kapsamında çocuklar tüm bu sorulara yanıt bulurken kendi Karagöz ya da Hacivat kuklalarını da yapabilecekler.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Sikke Basım Atölyesi!

12 - 13 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde Cepa AVM'de gerçekleşecek Sikke Basım Atölyesi'nde darp tekniği ile hatıra para basacaklar ve paranın insan yaşamındaki yerini kavrayacaklar.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Kök Boya Baskı Atölyesi!

12 - 13 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında çocuklar, eski çağlarda boya maddesi olarak kullanılan kök boyaları tanıyıp, nasıl hazırlandığını öğreniyor ve süslemenin insan hayatındaki yeri ve önemi üzerine bolca sohbetlere katılmış oluyorlar.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Arkeolojik Kazı Atölyesi!

12 - 13 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde Arkeolojik Kazı Atölyesi'nde çocuklar arkeoloji bilimini tanıyor, müzelere eserlerin geliş sürecini yaparak ve yaşayarak öğreniyorlar.

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa AVM Nisan Ayı Atölye Etkinlikleri!

Hepsi birbirinden eğlenceli, eğitici ve öğretici atölyeler nisan ayı boyunca Cepa’da!

Devamını Oku

Cepa AVM

Cepa’da eğlence hiç bitmiyor!

Nisan ayı boyunca Her pazar günü saat 15:00’te tüm çocukları Cepa’ya hem öğrenmeye hem de eğlenceye bekliyoruz. Etkileyici gösterileri, eğlenceli tiyatro oyunları ile Cepa yine dopdolu...

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER