Cevahir

İstanbul Cevahir AVM iPhone 11 Pro Çekiliş Sonucu Açıklandı!

İstanbul Cevahir AVM 2019 Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası iPhone 11 PRO 64GB Kazanan Talihliler belli oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Cevahir

İstanbul Cevahir iPhone 11 Pro Çekiliş Kampanyası!

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi olarak yeni yıl coşkusuna bambaşka bir heyecan katıyoruz! 17 - 31 Aralık tarihleri arasında 250TL ve üzeri alışveriş yapıp kampanyaya katılan ziyaretçilerimiz arasında gerçekleştireceğimiz çekilişle 15 günde 15 iPhone 11 Pro hediye edeceğiz.

Cevahir

İstanbul Cevahir Bırak Çocuk Olayım Etkinliği!

Bırak Çocuk Olayım etkinliğimizde uzman isimler ile söyleşiler yapıp, çocuklar ile birbirinden keyifli oyunlar oynamak için İstanbul Cevahir AVM'ye bekliyoruz.

Cevahir

İstanbul Cevahir Çocuk Kulübü Nisan Programı

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yaratıcı atölyeler ve interaktif eğitim etkinlikleri her gün çocukları bekliyor, Nisan ayı boyunca çocuklar eğlencenin tadını çıkarıyor!

Cevahir

Çocuğunuzun Varol Yaşaroğlu ile animasyon modellemesine ne dersiniz?

6-7 Nisan tarihlerinde İstanbul Cevahir Çocuk Kulübü'nde 7-12 yaş arası çocuklar, modelledikleri karakterin animasyonunu oluşturacaklar! Hem eğlenecekler hem öğrenecekler.

Cevahir

İstanbul Cevahir'de Çocuklara Her Gün Bayram!

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yaratıcı atölyeler ve interaktif eğitim etkinlikleri her gün çocukları bekliyor!

Cevahir

İstanbul Cevahir AVM Çocuk Kulübü Mart Etkinlik Programı!

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yaratıcı atölyeler ve interaktif eğitim etkinlikleri her gün çocukları bekliyor, Mart ayı boyunca çocuklar eğlencenin tadını çıkarıyor!

Cevahir

Yılbaşı Cevahir'siz Olmaz!

20 - 31 Aralık tarihleri arasında her gün 150 TL ve üzeri alışverişine hediye çekleri, milli piyango biletleri, kar küreleri ve daha birçok sürpriz hediye #benimcevahirim’de. Siz de yeni yıl alışverişinizi İstanbul Cevahir’den yapın, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olun.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER