Ceylan Karavil Park

Miniklerin sevgilisi Niloya Ceylan Karavil Park’a geliyor!

4 - 5 - 6 - 7 - 8 Eylül 2019 tarihlerinde miniklerin sevdiği çizgi film karakteri Niloya Ceylan Karavil Park'a geliyor. Ücretsiz gerçekleşecek müzikal etkinliği sakın kaçırmayın...

Ceylan Karavil Park

Ceylan Karavil AVM Garaj Günleri!

13 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Ceylan Karavil Park'ta 2. Garaj indirim günleri başlıyor. Otopark 1. Kat'ta yer alacak Garaj Günleri'ni kaçırmayın.

Ceylan Karavil Park

Ceylan Karavil Park'ta Ramazan Eğlenceleri

Ramazan ayı boyunca Ceylan Karavil Park AVM'de birbirinden eğlenceli programlar tüm misafirleri bekliyor.

Ceylan Karavil Park

Ceylan Karavil Park Çocuk Tiyatrosu!

Duman Nerede? 28 Nisan Pazar günü Saat: 12.00’da Çocuk Tiyatrosu Ceylan Karavil Park’ta... Bütün çocuklarımızı bekliyoruz.

Ceylan Karavil Park

Ceylan Karavil AVM Balmumu Heykel Müzesi!

22-23-24 Nisan Tarihlerinde 06-12 yaş arası çocuklarımıza Balmumu Heykel Müzesi ücretsizdir... ( Sadece 06-12 Yaş arası çocuklar için bedelsizdir, Ebeveyler için giriş ücreti alınacaktır.)

Ceylan Karavil Park

Ceylan Karavil Park Müzik Aleti Yapım Atölyesi!

Müzik Aletim Yapım Atölyesi Ceylan Karavil Park AVM'de 6-7 Nisan Saat: 14.00 ile 17.00 arasında 3 yaş ve üzeri çocuk katılımcılarını bekliyor.

Ceylan Karavil Park

Ceylan Karavil Park Garaj İndirim Günleri!

13 -21 Nisan tarihlerinde; Ceylan Karavil Park -1 otopark'ta bir çok ünlü markanın katılım sağlayacağı Garaj İndirim Günleri başlıyor! Müthiş indirimler sizi bekliyor… Mutlu hisset!

Ceylan Karavil Park

Ceylan Karavil Park Çim Adam Atölyesi!

31 Mart 2019 Pazar günü saat 14:00 ile 17:00 arasında Ceylan Karavil Park Etkinlik alanında Çim Adam Atölyesi 3 yaş ve üzeri çocuklar için ücretsiz olarak yapılacaktır.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER