City's Nişantaşı

City’s Nişantaşı Happy Hours ve Relax Hours Etkinliği!

City’s x Contemporary İstanbul Happy Hours ve Relax Hours 12 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleşecek!

Devamını Oku

City's Nişantaşı

18-19-20 Temmuz tarihlerinde City’s Summerfest’e davetlisiniz!

Yazın tüm renklerini ve ruhunu taşıyan, takı&aksesuardan tekstile, elektronik üründen lezzetli tadım aktivitelerine, birbirinden renkli etkinliklerden müzik ziyafetlerine ev sahipliği yapan bu festivalde çok eğleneceksiniz!

Devamını Oku

City's Nişantaşı

City’s Nish Fest!

23 - 24 - 25 Mayıs tarihlerinde City’s Nish Fest’te buluşuyoruz. 3 gün süresince birbirinden güzel nish marka ve ürünü bu festivalde bulabileceksiniz.

Devamını Oku

City's Nişantaşı

City's Aile ve Çocuk Festivali!

20-21-22-23 Nisan tarihlerinde City’s Aile ve Çocuk Festivali’nde buluşuyoruz. 4 gün süresince aileler ve çocuklar için gerekli olan tekstilden aksesuara, çocuk bakım ürünlerinden eğitici oyuncaklara birçok farklı marka ve ürünleri bulabileceğiniz bir festival.

Devamını Oku

City's Nişantaşı

Önce Gülümse Çantaları Citys'de!

30 Mart Cumartesi saat 17:00’de Dilara Koçak ile Mahalle katında buluşuyoruz. Önce Gülümse çantalarınızı ve keyifli sohbeti kaçırmamak için (212) 373 33 73 numaralı telefondan kayıt yaptırmayı unutmayın.

Devamını Oku

City's Nişantaşı

City's Nişantaşı Sağlıklı Yaşam Festivali Söyleşisi!

30 Mart Cumartesi saat 16.30 da Dilara Koçak ile Sağlıklı Yaşam Söyleşisine katılmak için 0212 373 33 73 den yerinizi ayırtmayı unutmayın. .

Devamını Oku

City's Nişantaşı

City's Nişantaşı Sağlıklı Yaşam Festivali Aristo Diyetiyle Yeni Yaşam!

28 Mart Perşembe günü Dr. Gönül Ateşsaçan ile Aristo Diyetiyle Yeni Yaşam söyleşisine davetlisiniz. Yerinizi ayırtmak için 0212 373 33 73 numaralı telefondan ulaşın.

Devamını Oku

City's Nişantaşı

Citys Nişantaşı Sağlıklı Yaşam Festivali!

28-29-30 Mart tarihlerinde, sağlıklı yaşam tutkunları Citys Nişantaşı’nda buluşuyor. 3 gün süresince, doğal ve organik gıdalar ile tekstil ürünlerinden, alerji karşıtı doğal güzellik ve bakım ürünlerinden glutensiz gıdalara kadar birçok farklı marka ve ürünü City’s de bulacaksınız.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER