City's Nişantaşı

City's Black Friday!

28 - 29 - 30 Kasım 2019 tarihlerinde City's Nişantaşı'da Black Friday kampanyaları kapsamında birbirinden özel indirimler ve daha bir çok fırsat sizleri bekliyor.

City's Nişantaşı

City's Nişantaşı Ladies Fest!

24 - 25 - 26 Ekim tarihlerinde CITY’S Ladies Fest’e davetlisiniz! Her yaştan kadına hitap eden bu festivalde takı&aksesuardan moda&tekstile, sağlık&güzellikten gıda&gurme lezzetlere pek çok kategoriden ürün ve marka yer alacak.

City's Nişantaşı

City’s Şehre Dönüş Festivali!

26 - 27 - 28 Eylül tarihlerinde City’s Şehre Dönüş Festivali’ne davetlisiniz! Festival süresince City’s Nişantaşı birçok kategoride yenilikçi markaya ev sahipliği yapıyor

City's Nişantaşı

City’s Nişantaşı Happy Hours ve Relax Hours Etkinliği!

City’s x Contemporary İstanbul Happy Hours ve Relax Hours 12 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleşecek!

City's Nişantaşı

18-19-20 Temmuz tarihlerinde City’s Summerfest’e davetlisiniz!

Yazın tüm renklerini ve ruhunu taşıyan, takı&aksesuardan tekstile, elektronik üründen lezzetli tadım aktivitelerine, birbirinden renkli etkinliklerden müzik ziyafetlerine ev sahipliği yapan bu festivalde çok eğleneceksiniz!

City's Nişantaşı

City’s Nish Fest!

23 - 24 - 25 Mayıs tarihlerinde City’s Nish Fest’te buluşuyoruz. 3 gün süresince birbirinden güzel nish marka ve ürünü bu festivalde bulabileceksiniz.

City's Nişantaşı

City's Aile ve Çocuk Festivali!

20-21-22-23 Nisan tarihlerinde City’s Aile ve Çocuk Festivali’nde buluşuyoruz. 4 gün süresince aileler ve çocuklar için gerekli olan tekstilden aksesuara, çocuk bakım ürünlerinden eğitici oyuncaklara birçok farklı marka ve ürünleri bulabileceğiniz bir festival.

City's Nişantaşı

Önce Gülümse Çantaları Citys'de!

30 Mart Cumartesi saat 17:00’de Dilara Koçak ile Mahalle katında buluşuyoruz. Önce Gülümse çantalarınızı ve keyifli sohbeti kaçırmamak için (212) 373 33 73 numaralı telefondan kayıt yaptırmayı unutmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER