Ege Perla

İş Bankası Kartları ile Ege Perla Vale’de Ayrıcalıksınız!

Ege Perla Alışveriş Merkezi'nde Vale Parking hizmeti 05.08.2018 tarihine kadar, Cumartesi ve Pazar günleri tüm İş Bankası kredi kartı ve Bankamatik Kartı sahiplerine ücretsiz, hafta içi %50 indirimli.

Devamını Oku

Ege Perla

Anneler Günü’nde Ege Perla’da Çiçek Açıyoruz!

Ege Perla, Anneler Günü kapsamında 10 -11-12 Mayıs tarihlerinde Çiçek Festivali düzenliyor. Üç gün sürecek etkinlikte, misafirler Ege Perla’da kurulan stantlardaki çeşit çeşit çiçeği tanıma fırsatı yakalarken, çiçek ve çiçek bakımı üzerine düzenlenecek atölyelere katılma şansı yakalayacaklar.

Devamını Oku

Ege Perla

Ünlü astrolog Zeynep Turan Anneler Günü'nde Ege Perla'da!

11 Mayıs Cumartesi 15.00-16.00 saatleri arasında burçlar ve burçlara göre hediye seçimi hakkında konuşacağımız söyleşide, annenize alacağınız hediye için harika fikirler bulacaksınız!

Devamını Oku

Ege Perla

Adamlar, Ege Perla'ya Geliyor!

Nisan ayı boyunca pek çok müzikseveri bir araya getiren Ege Perla, Bahar Konserleri’nin kapanışını 3 Mayıs Cuma günü yerli alternatif müzik dünyasının enerjik gruplarından Adamlar ile gerçekleştiriyor.

Devamını Oku

Ege Perla

Ege Perla Organik Pazar ile Doğallığı Yerinde Yaşa!

Datça Murat Çiftliği'nin taze, organik ve ekolojik ürünleri her Perşembe ve Pazar Günleri Ege Perla AVM'de sizinle buluşuyor.

Devamını Oku

Ege Perla

23 Nisan BigChefs'de Mutluluk Dolu Bir Gün!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda 04-12 yaş çocuklara özel ücretsiz çocuk menüsü BigChefs'de çocukları bekliyor.

Devamını Oku

Ege Perla

Sizin favori çekirdeğiniz ve demleme yönteminiz hangisi?

Henüz karar vermediyseniz ya da kendi kahve zevkinizi keşfedip evinizde kendi kahvenizi yapmak isterseniz Ege Perla'da 20-21 Nisan'da 12.00-17.30 arasında günde 4 seans olarak gerçekleşecek kahve atölyelerimize herkesi bekliyoruz!

Devamını Oku

Ege Perla

23 Nisan'da çocuklarla havalara uçuyoruz!

22-23 Nisan tarihlerinde tüm çocuklarımızı Ege Perla'ya, 23 Nisan coşkusunu dolu dolu yaşayamaya Uçurtma Şenliği'mize bekliyoruz. Etkinlik boyunca sürecek olan çeşitli atölyeler, sihirbaz gösterisi, yüz boyama ve balon modelleme gibi daha bir çok etkinlik ile çok eğleneceğiz!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER