Ege Perla

Yarı Yıl Tatilinde En Sevilen Karakterler Ege Perla Çocuk Kulübü’nde!

Okula Mola, Tatil Eğlencesi Ege Perla'da, minikaFEST’in sevilen karakterleri ile tatilin tadını Ege Perla Çocuk Kulübü’nde çıkarmaya hazır mısın?

Ege Perla

Ege Perla Yöresel Pazar!

14-31 Aralık tarihleri arasında Türkiye'nin her yöresinden unutamayacağınız lezzetler Ege Perla Yöresel Pazarı'nda. Bu lezzet şölenini kaçırmayın!

Ege Perla

Lego Store'da %25 İndirim Fırsatı!

9-31 Aralık tarihleri arasında tüm LEGO Duplo, LEGO Friends ve seçili LEGO setlerde %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Ege Perla

Ege Perla Pijamaskeliler Müzikal Etkinliği!

Gündüzleri okula gidip, geceleri kötülerle savaşan Pijamaskeliler ara tatilde siz çocuklarla birlikte birbirinden eğlenceli aktivitelerde buluşmak için Ege Perla’ya geliyor!

Ege Perla

Ege Perla Kral Şakir Müzikal Etkinliği!

20 Eylül - 6 Ekim arasında her cuma, cumartesi ve pazar günleri söyleşilerden sahne gösterilerine, eğitici atölyelerden konserlere kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler çocuklarımızı bekliyor!

Ege Perla

Ege Perla Ezo Sunal ile LaLaLa Konseri!

Ege Perla’da Ezo Sunal ile hafta sonunun tadını çıkarmaya hazır mısınız? 14 - 15 Eylül tarihlerinde, Ezo Sunal ile LaLaLa Konseri’nden eğitici atölyelere, bol eğlenceli danslardan bol komikli kitaplara kadar bol müzikli bir hafta sonuna tüm çocukları bekliyoruz!

Ege Perla

Ege Perla Bilim Şenliği başlıyor

Ege Perla, çocuklara unutulmaz bir keşif ve macera deneyimi yaşatıyor. 20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Bilim Şenliği’nde birbirinden ilginç etkinlikler ve atölyeler geleceğin minik dâhilerini bekliyor.

Ege Perla

İş Bankası Kartları ile Ege Perla Vale’de Ayrıcalıksınız!

Ege Perla Alışveriş Merkezi'nde Vale Parking hizmeti 05.08.2018 tarihine kadar, Cumartesi ve Pazar günleri tüm İş Bankası kredi kartı ve Bankamatik Kartı sahiplerine ücretsiz, hafta içi %50 indirimli.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER