Ege Perla

Ege Perla Pijamaskeliler Müzikal Etkinliği!

Gündüzleri okula gidip, geceleri kötülerle savaşan Pijamaskeliler ara tatilde siz çocuklarla birlikte birbirinden eğlenceli aktivitelerde buluşmak için Ege Perla’ya geliyor!

Ege Perla

Ege Perla Kral Şakir Müzikal Etkinliği!

20 Eylül - 6 Ekim arasında her cuma, cumartesi ve pazar günleri söyleşilerden sahne gösterilerine, eğitici atölyelerden konserlere kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler çocuklarımızı bekliyor!

Ege Perla

Ege Perla Ezo Sunal ile LaLaLa Konseri!

Ege Perla’da Ezo Sunal ile hafta sonunun tadını çıkarmaya hazır mısınız? 14 - 15 Eylül tarihlerinde, Ezo Sunal ile LaLaLa Konseri’nden eğitici atölyelere, bol eğlenceli danslardan bol komikli kitaplara kadar bol müzikli bir hafta sonuna tüm çocukları bekliyoruz!

Ege Perla

Ege Perla Bilim Şenliği başlıyor

Ege Perla, çocuklara unutulmaz bir keşif ve macera deneyimi yaşatıyor. 20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Bilim Şenliği’nde birbirinden ilginç etkinlikler ve atölyeler geleceğin minik dâhilerini bekliyor.

Ege Perla

İş Bankası Kartları ile Ege Perla Vale’de Ayrıcalıksınız!

Ege Perla Alışveriş Merkezi'nde Vale Parking hizmeti 05.08.2018 tarihine kadar, Cumartesi ve Pazar günleri tüm İş Bankası kredi kartı ve Bankamatik Kartı sahiplerine ücretsiz, hafta içi %50 indirimli.

Ege Perla

Anneler Günü’nde Ege Perla’da Çiçek Açıyoruz!

Ege Perla, Anneler Günü kapsamında 10 -11-12 Mayıs tarihlerinde Çiçek Festivali düzenliyor. Üç gün sürecek etkinlikte, misafirler Ege Perla’da kurulan stantlardaki çeşit çeşit çiçeği tanıma fırsatı yakalarken, çiçek ve çiçek bakımı üzerine düzenlenecek atölyelere katılma şansı yakalayacaklar.

Ege Perla

Ünlü astrolog Zeynep Turan Anneler Günü'nde Ege Perla'da!

11 Mayıs Cumartesi 15.00-16.00 saatleri arasında burçlar ve burçlara göre hediye seçimi hakkında konuşacağımız söyleşide, annenize alacağınız hediye için harika fikirler bulacaksınız!

Ege Perla

Adamlar, Ege Perla'ya Geliyor!

Nisan ayı boyunca pek çok müzikseveri bir araya getiren Ege Perla, Bahar Konserleri’nin kapanışını 3 Mayıs Cuma günü yerli alternatif müzik dünyasının enerjik gruplarından Adamlar ile gerçekleştiriyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER