Emaar AVM

Emaar Black Weekend %70'ini Geri Al Kampanyası!

Aynı gün içerisinde yapılacak toplam 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde, harcamanızın %70’i kadarı yüklü Param Kart’a sahip olmak için Black Weekend’de Emaar’a gelmeyi unutmayın!

Emaar AVM

Emaar 100.000 TL Çekiliş Kampanyası!

29 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde Emaar’da Black Weekend heyecanı! Seçili mağazalardan yapılacak alışverişlerde harcama tutarının %70’inin hediye edileceği kampanyada ayrıca 1 kişiye 100.000 TL bakiye yüklü Param Kart kazanma şansı Emaar’da.

Emaar AVM

Emaar’da leydiler iki içer bir öder!

Her Çarşamba, Ladies Night’ta bir içecek alın, ikincisi ikramımız olsun! Her Çarşamba 17:00-22:00 arası seni Emaar’a bekliyoruz.

Emaar AVM

Emaar'dan 3 Al 2 Öde!

Emaar’da Bir Alırsın, İki Alırsın, Üçüncüde Kazanırsın! 18 - 21 Ekim’de Emaar’da yapacağın 3 alışverişte, birinin tutarı kadar yüklü TL Param kart hediye!

Emaar AVM

Wings ile Alışveriş Merkezlerinde Ücretsiz Vale Ayrıcalığı

31 Aralık 2019 tarihine kadar Wings ile Zorlu Center, Astoria, Emaar Square Mall, Hilltown, ÖzdilekPark İstanbul ve Atakule AVM'de 200 TL ve üzeri işlem yapın, ücretsiz Vale hizmetinden yararlanın.

Emaar AVM

Emaar’dan Alın, Yarısını Geri Alın!

05 – 25 Eylül tarihleri arasındaEmaar’dan yapacağınız her alışverişte, alışveriş tutarınızın yarısı kadar yüklü Param Kart hediye!

Emaar AVM

Emaar Minecraft Etkinliği!

7 - 15 Eylül tarihleri arasında okula dönüş heyecanına eşlik edecek Minecraft oyun alanında birbirinden eğlenceli aktiviteler ve XBOX kazanma şansı Emaar’da!

Emaar AVM

Emaar Hayal Kahvesi Fatma Turgut Konseri Instagram Yarışması!

Fatma Turgut, 26 Temmuz Cuma günü saat 22:00’da Emaar Hayal Kahvesi’nde sizlerle buluşuyor! Tam 10 çifte Instagram üzerinden yapılacak yarışma ile konser davetiyesi hediye...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER