Erasta Antalya AVM

Erasta Antalya Candy Crush Etkinliği!

Yarıyıl tatilinde Erasta AVM de eğlenmeye var mısınız? Dev ekranda Candy Crush oyun turnuvası ve birbirinden eğlenceli aktiviteler Erasta AVM'de!

Erasta Antalya AVM

Erasta Avm'den Tüm Öğretmenlerimize Kahve Molası!

24 Kasım Öğretmenler Gününde Milli Eğitim Bakanlığı Kimlik Kartı ile Erasta Antalya AVM danışmaya gelen öğretmenlerimize 1 adet Türk Kahvesi ikramımızdır!

Erasta Antalya AVM

Erasta Antalya Avm'de Uçuyoruz!

16 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Erasta AVM'de ücretsiz Zıpline macerası başlıyor. Zıpline ile Var Mısın Maceraya!

Erasta Antalya AVM

Erasta Antalya Avm'de Kazı Kazan başlıyor!

Birbirinden güzel Mega hediyeler sizleri bekliyor! 21 - 27 Ekim tarihleri arasında Erasta Antalya AVM'den aynı gün içinde toplamda 150 TL alışveriş yap kazı hediyeni kazan!

Erasta Antalya AVM

Erasta Antalya AVM Yöresel Ürünler Pazarı!

Tüm Anadolu Erasta AVM'de! Tüm yöresel lezzetlerin bulunduğu Yöresel Ürünler Pazar kervanı 11 - 20 Ekim tarihleri arasında sizlerle olacaktır.

Erasta Antalya AVM

Erasta Antalya Eypio Konseri!

Çukur dizi müziği ile akıllara kazınan ve çok sevilen rap sanatçısı EYPİO 19 Ekim saat 20:00'de Erasta AVM'de sevenleri ile buluşuyor.

Erasta Antalya AVM

3. Bebek Şenliği Erasta Avm'de başlıyor.

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile 4 - 5 Ekim'de yapılacak olan 8 - 11 aylık bebeklerimizi emekleme yarışmasına bekliyoruz. Hızlı emekleyen kazanır.

Erasta Antalya AVM

Okul Hediyen Erasta Antalya AVM'den!

Haydi Çocuklar Erasta Avm'ye! Birbirinden güzel Okul Hediyeleri sizleri bekliyor. 02 - 15 Eylül arasında aynı gün içinde toplamda 200 TL ve üzeri alışverişlerde Çarkı çevir hediyeni Kazan!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER