Erasta Edirne AVM

Erasta Edirne Dino Mania Etkinliği!

Çocuklar, Dino Mania ile dinazorların keşif çağı Erasta'da aralanıyor. Büyüleyici detaylarla süslenmiş bir ormanda tematik dekorlar ve birbirinden eğlenceli atölyeler, 19 - 24 Kasım'da Erasta'da sizleri bekliyor!

Erasta Edirne AVM

Hediye Çantalar Erasta Edirne'de seni bekliyor!

İster kişisel, ister okul, Erasta'dan 2 - 8 Eylül 2019 tarihleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kazanıyor.

Erasta Edirne AVM

Erasta Edirne Doru ve Karatay Müzikal Etkinliği!

Doru ve Karatay 14 - 15 Eylül'de Erasta Edirne AVM'de! Bizleri takip edin birbirinden güzel etkinlikleri ve eğlence dolu gösterileri kaçırmayın!

Erasta Edirne AVM

Hayalinizdeki Dövme Erasta'dan Hediye!

8 Temmuz 2019 tarihinde, Erasta Edirne AVM içerisindeki mağazalardan toplamda 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlara minimal dövme hediye!

Erasta Edirne AVM

Erasta Edirne'den alışveriş yapanlar plaj havlusu kazanıyor!

22 - 28 Temmuz 2019 tarihleri arasında Erasta Edirne AVM içerisindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, plaj havlunuz Erasta'dan hediye olsun. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Erasta Edirne AVM

Erasta'da yaz eğlenceleri dur durak bilmiyor!

13 Temmuz Cumartesi günü Sokak Oyunları Etkinlikleri eşliğinde doyasıya eğleniyor, Emre Şahin konseriyle coşuyoruz. Eğlence için adres aramaya gerek yok, haydi Erasta'ya...

Erasta Edirne AVM

Erasta Edirne'den 20 TL Yakıt Hediye!

6 - 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Erasta Edirne Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalardan tek seferde gerçekleştirilecek 200 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL değerinde Aytemiz Yakıt Puanı hediye edilecektir.

Erasta Edirne AVM

Erasta Edirne'nin 2. Yılında Cem Belevi Konseri!

Erasta Edirne'nin 2. yaşını kutlarken doyasıya eğleneceğimiz 27 Nisan Cumartesi Saat 17:00'da başlayacak konserde Cem Belevi sizlerle olacak. Bu ücretsiz konseri sakın kaçırmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER