Espark

Eskişehir Dinamikfest'te Coşuyor!

Dinamik Festival, 21 - 22 Eylül'de muhteşem konserler ve keyifli aktivitelerle Espark yanındaki açık otopark alanında! Herkesi bekliyoruz!

Devamını Oku

Espark

Espark'tan Oto Yıkama Hediye!

22 - 28 Temmuz 2019 tarihleri arasında Espark AVM'den yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişe Eswash Oto Yıkama'dan hediye çeki. Siz alışveriş keyfinin tadını çıkarırken, arabanız otoparkımızda ücretsiz temizlensin!

Devamını Oku

Espark

Harcadıkça Kazandıran Alışveriş Espark'ta!

17 Haziran- 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Espark AVM'de alışveriş yapın, puanları toplayın ve hediyeleri kazanın!

Devamını Oku

Espark

Espark AVM Mercedes - Benz GLA 200 FL AMG Çekiliş Sonucu Açıklandı!

25 Mart 2019 Pazartesi günü Espark AVM'de Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Mercedes - Benz GLA 200 FL AMG kazanan talihli belirlendi. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Devamını Oku

Espark

Espark'ın Hediyesi Mercedes - Benz GLA 200 FL AMG Çekilişi gerçekleşiyor!

25 Mart saat 14:00'da Espark AVM Zemin Katta Noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle Mercedes - Benz GLA 200 FL AMG sahibini bulacak.

Devamını Oku

Espark

Yakın gelecek Espark’ta!

Yeni buluşlar, son icatlar, büyüleyici tasarımlarla teknolojinin geldiği son nokta, smartech etkinliği ile Espark'ta. 7-17 Mart tarihleri arasında geleceğin teknolojileri ile tanışmak için sizi Espark’a bekliyoruz.

Devamını Oku

Espark

Kadın Kadın'a Espark'ta!

8 - 10 Mart 2019 tarihleri arasında Kadına Dair Her Şey'i ünlü isimler Espark'ta konuşuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun!

Devamını Oku

Espark

Espark'ta alışveriş kazandırıyor!

20 - 24 Şubat tarihleri arasında, aynı gün içinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, çarkı çevirin, koşulsuz ve anında harcayabileceğiniz hediye çeklerini kazanın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER