Forum Ankara Outlet

Forum Ankara Outlet Pijamaskeliler Etkinliği!

Pijamaskeliler'in macera dolu dünyasına hazır olun! 18-24 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek eğlence dolu sömestr etkinliğimize 4-12 yaş arası bütün çocuklarımız davetlidir.

Forum Ankara Outlet

Rafadan Tayfa Forum Ankara Outlet’te!

7 - 8 Aralık tarihlerinde 15:00-17:00 ve 19:00 saatlerinde ücretsiz etkinliğimizde miniklerimizle buluşuyor onlarla beraber doyasıya eğleniyoruz! Bu hafta sonu herkesi Forum Ankara Outlet’e bekliyoruz.

Forum Ankara Outlet

Yöresel Ürünler Forum Ankara Outlet'te!

29 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında Forum Ankara Outlet açık otopark alanına gelin siz de yöresel lezzetlerin tadını doyasıya çıkarın!

Forum Ankara Outlet

Forum Ankara Tefal Outlet Çadır Günleri!

Forum Ankara Outlet Çadır Günleri'ne özel 14-25 Kasım tarihleri arasında %70'e varan indirimleri kaçırmayın! İndirimden yararlanarak doyasıya alışveriş yapmak isteyen herkesi Forum Ankara'ya bekliyoruz!

Forum Ankara Outlet

Forum Ankara Outlet Honda Civic Çekiliş Kampanyası!

Yeni yıl hediyeniz Forum Ankara Outlet’te! 15 Kasım-16 Şubat arasında tek seferde yapacağınız 100 liralık her alışverişinizde bir çekiliş hakkı kazanın, 1 Honda Civic ya da 4 CityCoco Elektrikli Scooter kazanan kişilerden biri siz olun!

Forum Ankara Outlet

Forum Ankara İbi ile Tosi Müzikal Etkinliği!

Forum Ankara’da çocuklarımız 16 - 20 Kasım tarihlerinde İbi ile buluşuyor! İbi ile tanışmak isteyen bütün miniklerimizi Forum Ankara Outlet’e bekliyoruz!

Forum Ankara Outlet

Forum Ankara 10.000 TL Yüklü Param Card Çekiliş Sonucu Açıklandı!

26 Ekim 2019 Cumartesi günü Forum Ankara Outlet'te noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 15 kişi 10.000 TL yüklü Param Forum Ankara Kart sahibi oldular. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Forum Ankara Outlet

Forum Ankara'da 10.000 TL Yüklü Param Kart Çekilişi Gerçekleşiyor!

26 Ekim tarihinde 16:00'da yapılacak çekiliş ve sonrasında 16:45 - 18:45 arasındaki canlı müzik etkinliğimize katılmak isteyen herkesi Forum Ankara'ya bekliyoruz!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER