Forum Aydın

Forum Aydın Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Çocuklar Akıllı Tavşan Momo ile eğlenmeye hazır mısınız? 21 - 22 Eylül 2019 tarihlerinde Akıllı Tavşan Momo sizinle buluşmak için Forum Aydın'a geliyor.

Devamını Oku

Forum Aydın

Forum Aydın Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde Kare Takımı sizlerle buluşmaya Forum Aydın AVM'ye geliyor. Zeytin Meydanı'nda yer alacak bu eğlenceli aktiviteyi kaçırmayın.

Devamını Oku

Forum Aydın

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası!

9 Eylül - 22 Aralık 2019 tarihleri arasında Forum Aydın AVM'den yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişinizde Jeep Renegade kazanma şansı sizin oluyor.

Devamını Oku

Forum Aydın

Forum Aydın'da kazıdıkça kazanın!

25 - 28 Temmuz tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde danışmadan Kazı Kazan kartınızı alın sürpriz hediyeleri kazanan siz olun!

Devamını Oku

Forum Aydın

Aileler Danışıyor Uzmanlar Konuşuyor ''Çocuklar ve Teknoloji''

Tüm anne ve babaları 'Çocuklar ve Teknoloji' başlıklı interaktif söyleşi için 5 Mayıs Pazar günü Forum Aydın'a bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Aydın

11. Geleneksel Forum Aydın Çocuk Şenliği!

Sergiler, dans gösterileri, konserler ve oyunların yanı sıra dört farklı ülkeden şenliğe katılacak misafir çocuk gruplarının ağırlanacağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna yaraşır zengin programın parçası olmak isteyen herkes, Forum Aydın’a davetli!

Devamını Oku

Forum Aydın

Otizmin farkındayız, müzikle bir aradayız!

Otizmli çocuklar ve arkadaşları, ritim gösterisi ve mini konser etkinliğimiz 13 Nisan Cumartesi günü saat 15:00'te Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda.

Devamını Oku

Forum Aydın

Forum Aydın’da bu bahar hediyeni kazı kazan!

8-12 Nisan tarihleri arasında Forum Aydın AVM alışverişlerinizde en fazla iki faturada 300 TL ve üzeri harcayın, Danışma’dan Kazı Kazan kartınızı alın, anında hediye kazanın!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER