Forum Aydın

Tatil eğlencesi en güzel Forum Aydın'da yaşanır!

Çocuklarımız sömestr tatilinin tadını doyasıya çıkarsınlar diye birbirinden eğlenceli ve öğretici yaratıcılık atölyeleri Forum Aydın'da!

Forum Aydın

Rafadan Tayfa Forum Aydın'da!

26 - 27 Ekim tarihlerinde 14:00-16:00 ve 18:00 saatlerinde Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda Rafadan Tayfa miniklerimiz ile buluşuyor, herkesi bekliyoruz!

Forum Aydın

Forum Aydın Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Çocuklar Akıllı Tavşan Momo ile eğlenmeye hazır mısınız? 21 - 22 Eylül 2019 tarihlerinde Akıllı Tavşan Momo sizinle buluşmak için Forum Aydın'a geliyor.

Forum Aydın

Forum Aydın Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde Kare Takımı sizlerle buluşmaya Forum Aydın AVM'ye geliyor. Zeytin Meydanı'nda yer alacak bu eğlenceli aktiviteyi kaçırmayın.

Forum Aydın

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası!

9 Eylül - 22 Aralık 2019 tarihleri arasında Forum Aydın AVM'den yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişinizde Jeep Renegade kazanma şansı sizin oluyor.

Forum Aydın

Forum Aydın'da kazıdıkça kazanın!

25 - 28 Temmuz tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde danışmadan Kazı Kazan kartınızı alın sürpriz hediyeleri kazanan siz olun!

Forum Aydın

Aileler Danışıyor Uzmanlar Konuşuyor ''Çocuklar ve Teknoloji''

Tüm anne ve babaları 'Çocuklar ve Teknoloji' başlıklı interaktif söyleşi için 5 Mayıs Pazar günü Forum Aydın'a bekliyoruz.

Forum Aydın

11. Geleneksel Forum Aydın Çocuk Şenliği!

Sergiler, dans gösterileri, konserler ve oyunların yanı sıra dört farklı ülkeden şenliğe katılacak misafir çocuk gruplarının ağırlanacağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna yaraşır zengin programın parçası olmak isteyen herkes, Forum Aydın’a davetli!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER