Forum Aydın

Aileler Danışıyor Uzmanlar Konuşuyor ''Çocuklar ve Teknoloji''

Tüm anne ve babaları 'Çocuklar ve Teknoloji' başlıklı interaktif söyleşi için 5 Mayıs Pazar günü Forum Aydın'a bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Aydın

11. Geleneksel Forum Aydın Çocuk Şenliği!

Sergiler, dans gösterileri, konserler ve oyunların yanı sıra dört farklı ülkeden şenliğe katılacak misafir çocuk gruplarının ağırlanacağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna yaraşır zengin programın parçası olmak isteyen herkes, Forum Aydın’a davetli!

Devamını Oku

Forum Aydın

Otizmin farkındayız, müzikle bir aradayız!

Otizmli çocuklar ve arkadaşları, ritim gösterisi ve mini konser etkinliğimiz 13 Nisan Cumartesi günü saat 15:00'te Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda.

Devamını Oku

Forum Aydın

Forum Aydın’da bu bahar hediyeni kazı kazan!

8-12 Nisan tarihleri arasında Forum Aydın AVM alışverişlerinizde en fazla iki faturada 300 TL ve üzeri harcayın, Danışma’dan Kazı Kazan kartınızı alın, anında hediye kazanın!

Devamını Oku

Forum Aydın

Forum Aydın'da çocuklar kitap okuyor!

Let's Take a Book projesi kapsamında, farklı ülkelerden çocuklar hem kitap okumak hem de kendi ülkelerindeki yazarları tanıtmak içi Forum Aydın'da

Devamını Oku

Forum Aydın

Sevgililer Günü hediyeniz Forum Aydın Aşk Butonu'ndan!

13-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Forum Aydın'dan tek fişte 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, Aşk Butonu'yla sürpriz hediyeler kazanın.

Devamını Oku

Forum Aydın

AŞK en güzel şarkılarla Forum Aydın'da!

Sevgililer Günü'nü 16 Şubat Cumartesi günü en güzel aşk şarkıları ve dans gösterileri ile Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda kutluyoruz. Ücretsiz etkinliğimize herkesi bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER