Forum Çamlık

Forum Çamlık BMW 318i Sedan Çekiliş Sonucu Açıklandı!

13 Temmuz tarihinde Forum Çamlık AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle BMW 318i Sedan kazanan talihliler açıklandı. 2019 İşte çekiliş sonunda BMW 318i Sedan kazanan asil ve yedek talihli.

Devamını Oku

Forum Çamlık

Forum Çamlık BMW 318i Çekilişi Gerçekleşiyor!

Beklenen an geldi. BMW 318i sahibi ile 13 Temmuz tarihinde saat 16:00'da buluşuyor! Bloco Entrudo Ritim Grubu Gösterisi ile Forum Çamlık'ta eğlenceli bir gün geçirebilir, kazanan siz olabilirsiniz! Herkesi Forum Çamlık zemin kata bekliyoruz

Devamını Oku

Forum Çamlık

Forum Çamlık Çocuk Kulübü bu hafta da tüm hızıyla devam ediyor!

Bu hafta sonu 11 - 12 Mayıs 2019 tarihleri saat 15:00-17:00 arası gerçekleşecek ücretsiz Masal Oyun 'Kırmızı Tren' etkinliğimize tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Çamlık

Keçe Atölyesi İle Anneler Günü'nü Forum Çamlık'ta kutluyoruz!

12 Mayıs Pazar günü Pamukkale Halk Eğitim Merkezi öğretmeni Güler Çelik eşliğinde gerçekleşecek kolye ve broş atölyesine herkesi bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Çamlık

Ramazan'da bereket, Forum Çamlık'ta şenlik var!

Her Cuma günü Fasıl eşliğinde iftar, her Cumartesi günü Hacivat Karagöz Gösterisi ve her hafta sonu çocuk kulübü etkinlikleri Forum Çamlık'ta sizi bekliyor.

Devamını Oku

Forum Çamlık

Kütüphaneler kuruluyor çocuklar hayallerine kanat açıyor!

Siz de kitaplarınızı 8 - 14 Mayıs 2019 tarihleri arasında Forum Çamlık'a getirerek Ulusal Kelebek Projesiyle Honaz Akbaş İlkokulu'na kurulacak kütüphaneye yardımcı olarak çocukların hayallerine kanat açmasına yardım edebilirsiniz.

Devamını Oku

Forum Çamlık

Final Okulları öğrencilerinin gözünden anneler!

8-14 Mayıs tarihleri arasında Forum Çamlık 1. katta Final Okulu öğrencilerinin anne sevgisi temalı fotoğraf sergisine herkesi bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Çamlık

Çocuklar, Forum Çamlık'ta hayal ederek üretiyor!

Doğa Koleji işbirliğiyle düzenlenen yüz boyama, maske yapımı ve rüzgar gülü atölyelerine bütün çocukları 27 Nisan Cumartesi 11.00 - 18.00 saatleri arasında Forum Çamlık'a bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER