Forum Erzurum

Forum Erzurum Seat Ateca Çekiliş Sonucu Açıklandı!

09 Şubat 2020 Pazar günü Forum Erzurum AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 1 kişi Seat Ateca sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Forum Erzurum

Forum Erzurum Seat Ateca Çekilişi Gerçekleşiyor!

Forum Erzurum’da 10.yıl hediyesi Seat Ateca sahibini buluyor! 9 Şubat saat 14:00’da gerçekleştireceğimiz 10.yıl araba kampanyası çekilişimize herkesi bekliyoruz.

Forum Erzurum

Minik Kimyagerler Forum Erzurum'da!

16-24 Kasım tarihleri arasında 14:00-18:00 saatlerinde Forum Erzurum'a gelin, birbirinden ilginç deneylerle siz de içinizdeki Kimyageri ortaya çıkarın!

Forum Erzurum

Forum Erzurum Seat Ateca Çekiliş Kampanyası!

14 Ekim 2019 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Forum Erzurum'da yapacağınız her 100 TL'lik alışverişinizde bir çekiliş hakkı kazanarak 10.yıl hediyesi Seat Ateca'nın sahibi siz olabilirsiniz

Forum Erzurum

Forum Erzurum'dan Kazandıran Kampanya!

Forum Erzurum’da 31 Ağustos - 8 Eylül arasında aynı gün içerisinde tek seferde yapacağınız 250 TL okul alışverişlerinizde 25 TL, 500 TL alışverişlerinde ise 50 TL Param Forum Erzurum Kart Hediye!

Forum Erzurum

Forum Erzurum 2. İndirim Panayırı!

20-28 Temmuz tarihleri arasında %75'e varan indirimler ve bir çok ünlü markanın katılımıyla Forum Erzurum 2.İndirim Panayırı Zemin Kat İndirim Panayırı Mağazası'nda! Herkesi bekliyoruz.

Forum Erzurum

Forum Erzurum Masa Tenisi Turnuvası!

Forum Erzurum'da nefes kesecek Masa Tenisi Turnuvası'na var mısın? 2 Mayıs'ta başlayacak turnuva için kaydını Forum Erzurum Danışma Noktası'na gelerek yapabilirsin. Sakın kaçırma!

Forum Erzurum

Forum Erzurum Geleneksel Resim Yarışması başlıyor!

20-23 Nisan tarihleri arasında çocuklar, Hareketli Yaşam için yapmamız gerekenleri çiziyor, müthiş hediyeler kazanma şansı yakalıyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER