Forum Erzurum

Forum Erzurum Seat Ateca Çekiliş Kampanyası!

14 Ekim 2019 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Forum Erzurum'da yapacağınız her 100 TL'lik alışverişinizde bir çekiliş hakkı kazanarak 10.yıl hediyesi Seat Ateca'nın sahibi siz olabilirsiniz

Devamını Oku

Forum Erzurum

Forum Erzurum'dan Kazandıran Kampanya!

Forum Erzurum’da 31 Ağustos - 8 Eylül arasında aynı gün içerisinde tek seferde yapacağınız 250 TL okul alışverişlerinizde 25 TL, 500 TL alışverişlerinde ise 50 TL Param Forum Erzurum Kart Hediye!

Devamını Oku

Forum Erzurum

Forum Erzurum 2. İndirim Panayırı!

20-28 Temmuz tarihleri arasında %75'e varan indirimler ve bir çok ünlü markanın katılımıyla Forum Erzurum 2.İndirim Panayırı Zemin Kat İndirim Panayırı Mağazası'nda! Herkesi bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Erzurum

Forum Erzurum Masa Tenisi Turnuvası!

Forum Erzurum'da nefes kesecek Masa Tenisi Turnuvası'na var mısın? 2 Mayıs'ta başlayacak turnuva için kaydını Forum Erzurum Danışma Noktası'na gelerek yapabilirsin. Sakın kaçırma!

Devamını Oku

Forum Erzurum

Forum Erzurum Geleneksel Resim Yarışması başlıyor!

20-23 Nisan tarihleri arasında çocuklar, Hareketli Yaşam için yapmamız gerekenleri çiziyor, müthiş hediyeler kazanma şansı yakalıyor!

Devamını Oku

Forum Erzurum

Forum Erzurum'da Kazandıran Festival!

Ay boyunca Forum Erzurum'a gelen kazanıyor! Her Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yapacağınız alışverişlere birbirinden güzel hediyeler sizi bekliyor!

Devamını Oku

Forum Erzurum

Forum Erzurum'da yılın festivaline hazır mısın?

15 - 24 Mart 2019 tarihleri arasında Forum Erzurum'dan tek seferde yapacağınız 250 TL alışverişe 25 TL, 500 TL alışverişe 50 TL yüklü Param Kart hediye.

Devamını Oku

Forum Erzurum

Forum Erzurum Çocuk Kulübü Mart ayı programı yine dop dolu!

Birbirinden eğlenceli ve öğretici ücretsiz çocuk atölyeleri Mart ayı boyunca her hafta sonu Forum Erzurum’da çocukları bekliyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER