Forum Gaziantep

Forum Gaziantep Toyota C-HR Çekiliş Sonucu Açıklandı!

3 Ağustos 2019 tarihinde Forum Gaziantep'te noter huzurunda gerçekleşen çekilişle büyük ödül Toyota C-HR sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihli...

Devamını Oku

Forum Gaziantep

Forum Gaziantep Toyota C-HR Çekilişi Gerçekleşiyor!

Forum Gaziantep’te kazanan siz olabilirsiniz! 3 Ağustos 2019 tarihinde Muharrem Türkseven’in sunumu ile Toyota CHR sahibine Forum Gaziantep’te kavuşuyor!

Devamını Oku

Forum Gaziantep

İki yeni marka Forum Gaziantep İndirim Treni'nde!

18 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında sen de Forum Gaziantep'e gel, AKER ve Sport In Street markalarının vagon dolusu indirim fırsatlarını kaçırma!

Devamını Oku

Forum Gaziantep

Haydi çocuklar Forum Gaziantep'e!

23 Nisan bayramına özel 20 - 23 Nisan 2019 tarihleri arasında atölye çalışmalarıyla eğlence dolu bir gün Forum Gaziantep'te sizi bekliyor.

Devamını Oku

Forum Gaziantep

Forum Gaziantep Toyota C-HR Çekiliş Kampanyası!

15 Nisan - 26 Temmuz tarihleri arasında, Forum Gaziantep'ten aynı gün içinde yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişlerinize Toyota C-HR Advance 1.2 kazanma şansı yakalayın. Yapacağınız alışverişlerden sonra danışma noktasına gelerek çekiliş için katılım fişinizi almayı unutmayın!

Devamını Oku

Forum Gaziantep

Forum Gaziantep’te Altınbaş Halk Günleri başladı!

13 - 21 Nisan tarihleri arasında Forum Gaziantep Altınbaş'ta halk günleri kampanyasında tüm ürünlerde kaçırılmayacak indirim fırsatları sizi bekliyor, üstelik vade farksız 4 taksit fırsatıyla!

Devamını Oku

Forum Gaziantep

Forum Gaziantep’te Altınbaş Halk Günleri!

13-21 Nisan tarihleri arasında tüm ürünlerde kaçırılmayacak indirimli fiyatlar ve vade farksız 4 taksit fırsatı Forum Gaziantep Altınbaş Halk Günleri'nde sizi bekliyor!

Devamını Oku

Forum Gaziantep

Forum Gaziantep'te Vagon Dolusu İndirimler Devam Ediyor!

Schafer mutfak gereçleri ve Hummel spor giyim, 27 Mart - 17 Nisan tarihlerinde indirim Treni'nde sizleri bekliyor, kaçırmayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER