Forum İstanbul

Bonus ile SEA LIFE İstanbul’da %50 indirim!

01 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında SEA LIFE İstanbul ziyaretlerinizde Garanti BBVA Kartları ile yapacağınız ödemelerde %50 indirim uygulanacaktır.

Forum İstanbul

Yılın Lego Yarışması Forum İstanbul'da bi'başka!

14 ve 15 Eylül'de Forum İstanbul ve LEGOLAND®️ Discovery Centre tarafından düzenlenen yarışmaya ailecek katıl! Yaratıcılığını konuştur ve büyük ödülün sahibi ol! Sınırlı sayıda katılım için acele et.

Forum İstanbul

Tech Drone League Forum İstanbul Yarışı Ozan Doğulu ile bi'başka!

Türkiye'nin en ünlü DJ'lerinden Ozan Doğulu, 15 Haziran'da Tech Drone League yarışları için Forum İstanbul'da sahne alıyor. Sevdiklerinle doyasıya eğlenmek ve mutlu anılar biriktirmek bi'başka!

Forum İstanbul

İftar sofraları Forum İstanbul’da bi’başka!

İftar sofralarındaki mutluluğunuzu şarkılarla çoğaltmak için sizleri Forum İstanbul’un yemek katındaki Grup Fi konserlerine bekliyoruz.

Forum İstanbul

Axess'e özel SEA LIFE davetiyesi hediye!

Axess Mobil’e özel 15 Mayıs – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında Forum İstanbul – SEA LIFE İstanbul çift kişilik davetiyesi hediye!

Forum İstanbul

23 Nisan’da çocuk olmak bi’başka!

20-23 Nisan boyunca 12.00-19.00 saatleri arasında çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler Forum İstanbul’da.

Forum İstanbul

Forum İstanbul'la Evrene Aşkını Duyurmak Bi'Başka!

Sevgilinize olan aşkınızı dünya alem duysun istiyorsanız 10 - 13 Şubat 2019 tarihleri arasında Forum İstanbul'a gelin aşk mesajınızı bırakın, 14 Şubat günü mesajınız uzaya gitsin.

Forum İstanbul

Forum İstanbul Büyük Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Bir kişinin 100.000 TL, iki kişiye 25’er bin TL, 50 kişiye ise 1.000’er TL kazandığı Forum İstanbul çekiliş sonucu açıklandı. İşte kazanan asil ve yedek talihliler...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER