Forum İstanbul

Forum İstanbul Hot Wheels Etkinliği!

4-12 Ocak’ta Forum İstanbul’da Hot Wheels rüzgarı esecek! Birbirinden farklı modelde arabaları ve oyun parkurlarıyla dünyanın en sevilen oyuncak markalarından biri olan Hot Wheels ile gerçek bir Formula 1 aracında yarış deneyimi ve Hot Wheels Dünyam aktiviteleri çocukları bekliyor.

Forum İstanbul

Forum İstanbul Gaming Forum III!

Bi’başka oyuna hazır ol! Gaming Forum III, 22-26 Ocak tarihleri arasında Forum İstanbul'da! Cosplay yarışması, turnuvalar, popüler Twitch yayıncıları, deneyim alanıyla Gaming Forum 2020’de daha da bi' başka.

Forum İstanbul

Forum İstanbul Öğretmenler Günü Kampanyası!

İyi ki varsınız öğretmenim! Forum İstanbul Legoland Discovery Centre®️'dan öğretmenlerimize ücretsiz giriş davetiyesi! Üstelik öğretmenlerimizin çocuklarına da girişler %50 indirimli!

Forum İstanbul

Forum İstanbul Friday Alışveriş Maratonu!

Burcu Esmersoy ve Özge Ulusoy Forum İstanbul'a geliyor, alışveriş maratonu Forum Friday 29 Kasım'da başlıyor! Burcu mu, Özge mi? Tarafını seç, binlerce üründe %70'e varan indirimleri ilk sen yakala!

Forum İstanbul

Bonus ile SEA LIFE İstanbul’da %50 indirim!

01 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında SEA LIFE İstanbul ziyaretlerinizde Garanti BBVA Kartları ile yapacağınız ödemelerde %50 indirim uygulanacaktır.

Forum İstanbul

Yılın Lego Yarışması Forum İstanbul'da bi'başka!

14 ve 15 Eylül'de Forum İstanbul ve LEGOLAND®️ Discovery Centre tarafından düzenlenen yarışmaya ailecek katıl! Yaratıcılığını konuştur ve büyük ödülün sahibi ol! Sınırlı sayıda katılım için acele et.

Forum İstanbul

Tech Drone League Forum İstanbul Yarışı Ozan Doğulu ile bi'başka!

Türkiye'nin en ünlü DJ'lerinden Ozan Doğulu, 15 Haziran'da Tech Drone League yarışları için Forum İstanbul'da sahne alıyor. Sevdiklerinle doyasıya eğlenmek ve mutlu anılar biriktirmek bi'başka!

Forum İstanbul

İftar sofraları Forum İstanbul’da bi’başka!

İftar sofralarındaki mutluluğunuzu şarkılarla çoğaltmak için sizleri Forum İstanbul’un yemek katındaki Grup Fi konserlerine bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER