Forum Kapadokya

Forum Kapadokya Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

31 Ağustos - 1 Eylül 2019 tarihlerinde Forum Kapadokya'da çocukların sevdiği çizgi film karakteri Akıllı Tavşan Momo eğlenceli müzikal etkinliği ile sizleri eğlenceli zamanlar yaşatacak..

Devamını Oku

Forum Kapadokya

Forum Kapadokya Zafer Bayramı Satranç Turnuvası!

Forum Kapadokya’da 29 – 30 Ağustos tarihlerinde Zafer Bayramı Satranç Turnuvası’nda buluşuyoruz! 28 Ağustos’a kadar kayıt yaptır, bu heyecan ve eğlence dolu turnuvada hediyeleri kazan.

Devamını Oku

Forum Kapadokya

Forum Kapadokya 30 TL Param Kart Fırsatı!

Bayram alışverişinizi taçlandıracak fırsat sizleri bekliyor! 5-9 Ağustos tarihleri arasında 300 TL harca, 30 TL yüklü Param Forum Kapadokya kartı kazan!

Devamını Oku

Forum Kapadokya

Forum Kapadokya'da Pedal Çevir Bisiklet Kazan!

27 - 28 Nisan 2019 tarihlerinde Forum Kapadokya'da düzenlenen heyecan dolu Slot Car Yarışmasında en hızlı pedal çeviren sen ol, 4 Bianchi bisikletten birini kazanma şansı yakala.

Devamını Oku

Forum Kapadokya

Forum Kapadokya Balmumu Müzesi 23 Nisan'da Çocuklara Ücretsiz!

Zeki Müren'den Madonna'ya, Elvis Presley'den Mimar Sinan'a kadar bir çok ünlünün balmumu heykelinin yer aldığı Bal Mumu Müzesi 23 Nisan'da 6-12 yaş arası çocuklar için ücretsiz!

Devamını Oku

Forum Kapadokya

Bambaşka bir Forum Kapadokya Bilim Atölyesi’nde seni bekliyor!

Bu hafta sonu 20 - 21 Nisan 2019 tarihlerinde ücretsiz gerçekleşecek Dinozorların Dünyası ve Uzaya Seyahat bilim atölyelerine tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Kapadokya

Balmumu Heykel Müzesi Forum Kapadokya'da!

14 Nisan - 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında Sen de Forum Kapadokya'ya gel, Kemal Sunal'dan Madonna'ya, Elvis Presley'den Mimar Sinan'a kadar bir çok ünlünün balmumu heykelini görme şansı yakala.

Devamını Oku

Forum Kapadokya

Forum Kapadokya’dan gönüllere su serpen kampanya!

Nisan ayı boyunca hafta içi toplamda 75 TL ve üzeri alışverişe su matarası hediye.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER