Forum Kayseri

Limon ve Zeytin Forum Kayseri'de miniklerle buluşuyor!

8 - 9 Şubat tarihlerinde Forum Kayseri'de ücretsiz gerçekleşecek eğlence dolu Limon ve Zeytin etkinliğimize tüm çocuklarımız davetlidir.

Forum Kayseri

Alışveriş sizden yakıt Forum Kayseri'den!

1-16 Şubat tarihleri arasında aynı gün içerisinde Forum Kayseri'den tek seferde 350 TL ve üzeri alışverişe, 30 TL Petrol Ofisi yakıt hediye!

Forum Kayseri

Kayseri Forum AVM Zen Pırlanta Günleri!

Zen Pırlanta'nın çok özel parçalardan oluşan koleksiyonu 31 Ocak'a kadar Kayseri Forum AVM'de. Keşfetmek için mağazamıza davetlisiniz.

Forum Kayseri

Forum Kayseri Minik Kanatlar Etkinliği!

Ara tatilde çocuklar Minik Kanatlar ile mutluluktan havalara uçacak! Hezarfen ve Vecihi ile tanışmak, Minik Türk Yıldızı olmak için 16-24 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğimize hepinizi bekliyoruz.

Forum Kayseri

Forum Kayseri Maysa ve Bulut Müzikal Etkinliği!

Maysa ve Bulut 9- 10 Kasım tarihlerinde Forum Kayseri'de! Eğlenceli maceralara tanık olmak isteyen bütün çocuklarımızı bekliyoruz!

Forum Kayseri

Forum Kayseri Pırıl ve Arkadaşları!

Haydi çocuklar Forum Kayseri'ye! 26 - 27 Ekim tarihlerinde Pırıl ve arkadaşlarıyla eğlenceli dolu dakikalar geçirmeye ne dersiniz Bütün miniklerimizi bekliyoruz.

Forum Kayseri

Forum Kayseri ile Meme Kanseri Merakına Yenilsin!

20 Ekim tarihinde 13:00-14:00 saatlerinde Derya Baykal'ın moderasyonluğunda gerçekleşecek söyleşide, Doç. Dr. Burak Civelek ve Prof. Dr. Kadir Can Küçük meme kanseri farkındalık ayı kapsamında bütün sorularınızı yanıtlıyor.

Forum Kayseri

Forum Kayseri Doru ile Karatay Müzikal Etkinliği!

19 - 20 Ekim tarihlerinde 13.00, 15.00, 17.00 saatlerinde Doru Forum Kayseri'de! Heyecan dolu maceralara, eğlenceli oyunlara ve unutulmaz iki güne hazır olun. Bütün

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER