Forum Kayseri

Forum Kayseri Maysa ve Bulut Müzikal Etkinliği!

Maysa ve Bulut 9- 10 Kasım tarihlerinde Forum Kayseri'de! Eğlenceli maceralara tanık olmak isteyen bütün çocuklarımızı bekliyoruz!

Forum Kayseri

Forum Kayseri Pırıl ve Arkadaşları!

Haydi çocuklar Forum Kayseri'ye! 26 - 27 Ekim tarihlerinde Pırıl ve arkadaşlarıyla eğlenceli dolu dakikalar geçirmeye ne dersiniz Bütün miniklerimizi bekliyoruz.

Forum Kayseri

Forum Kayseri ile Meme Kanseri Merakına Yenilsin!

20 Ekim tarihinde 13:00-14:00 saatlerinde Derya Baykal'ın moderasyonluğunda gerçekleşecek söyleşide, Doç. Dr. Burak Civelek ve Prof. Dr. Kadir Can Küçük meme kanseri farkındalık ayı kapsamında bütün sorularınızı yanıtlıyor.

Forum Kayseri

Forum Kayseri Doru ile Karatay Müzikal Etkinliği!

19 - 20 Ekim tarihlerinde 13.00, 15.00, 17.00 saatlerinde Doru Forum Kayseri'de! Heyecan dolu maceralara, eğlenceli oyunlara ve unutulmaz iki güne hazır olun. Bütün

Forum Kayseri

Forum Kayseri Gençlik Festivali 2019!

Cem Belevi ile Forum Gençlik Festivali’nde sahne almaya hazır mısın? 26 Eylül tarihine kadar 1 dakikalık performans videonu yükle, 29 Eylül'de Cem Belevi ile sahne alma şansı yakala!

Forum Kayseri

En güzel okula dönüş hediyesi Forum Kayseri'den!

16 - 22 Eylül tarihleri arasında aynı gün içinde toplam 300 TL ve üzeri alışveriş yapın, çantadan çizim setine, defterden boyama setlerine kadar tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak okul setini hemen alın!

Forum Kayseri

Forum Kayseri Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

14 - 15 Eylül tarihlerinde çocukların sevdiği çizgi film karakteri Tavşan Momo Forum Kayseri'de! Eğlence dolu anlara şahit olmak isteyen bütün çocuklarımız davetlidir.

Forum Kayseri

Forum Kayseri Kare Takımı Gösterisi!

31 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde Kare Takımı Forum Kayseri'de! Birbirinden eğlenceli aktivitelerin olacağı etkinliğimize bütün çocuklarımızı bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER