Forum Kayseri

En güzel okula dönüş hediyesi Forum Kayseri'den!

16 - 22 Eylül tarihleri arasında aynı gün içinde toplam 300 TL ve üzeri alışveriş yapın, çantadan çizim setine, defterden boyama setlerine kadar tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak okul setini hemen alın!

Devamını Oku

Forum Kayseri

Forum Kayseri Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

14 - 15 Eylül tarihlerinde çocukların sevdiği çizgi film karakteri Tavşan Momo Forum Kayseri'de! Eğlence dolu anlara şahit olmak isteyen bütün çocuklarımız davetlidir.

Devamını Oku

Forum Kayseri

Forum Kayseri Kare Takımı Gösterisi!

31 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde Kare Takımı Forum Kayseri'de! Birbirinden eğlenceli aktivitelerin olacağı etkinliğimize bütün çocuklarımızı bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Kayseri

Sevilen şair ve yazar Kahraman Tazeoğlu Forum Kayseri'ye geliyor!

11 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00'da gerçekleşecek Kahraman Tazeoğlu'nun kendi sesinden şiir dinletisi ve imza günü etkinliğimize hepinizi bekliyoruz.

Devamını Oku

Forum Kayseri

Ramazanın tadı Forum Kayseri'de çıkar!

İftar programları, özel konuklar, dinletiler ve ikramlarla coşkulu bir Ramazan ayı Forum Kayseri'de sizi bekliyor!

Devamını Oku

Forum Kayseri

Forum Kayseri'de Sahne Tam Senlik!

Tiyatro oyunları ve atölye çalışmalarıyla geçecek harika bir hafta sonu yine seni bekliyor. 27 - 28 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek etkinliklerimiz ücretsiz olup, seanslar 14:00-19:00 saatleri arasındadır.

Devamını Oku

Forum Kayseri

Forum Kayseri'de Çocuktan Al Haberi!

20-23 Nisan tarihleri arasında Forum Kayseri'ye gelin, özel olarak kurulan haber stüdyosunda çocuklarınızla birlikte unutulmaz bir spikerlik deneyimi yaşayın.

Devamını Oku

Forum Kayseri

Futbol Coşkusu Forum Kayseri'de Seninle!

Forum Kayseri'de 13-21 Nisan tarihleri arasında aynı gün içinde toplam 400 TL ve üzeri alışverişe Digiturk Play Süper Lig Haftasonu Paketi hediye!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER