Forum Magnesia

Forum Magnesia Volvo V40 Çekiliş Sonucu Açıklandı!

11 Ocak 2020 Cumartesi günü Forum Magnesia AVM’de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Volvo V40 sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Forum Magnesia

Forum Magnesia Volvo V40 Çekilişi Gerçekleşiyor!

11 Ocak Cumartesi günü Volvo V40 Forum Magnesia’da sahibine kavuşuyor! Saat 14:00’da gerçekleştireceğimiz çekilişimize ve Fatih Yıldırım sunumuyla çok eğleneceğimiz bu güne herkesi bekliyoruz.

Forum Magnesia

Forum Magnesia Volvo V40 Çekiliş Kampanyası!

Forum Magnesia'da 1 Ekim - 31 Aralık tarihleri arasında yapacağınız her 100 TL alışverişinizde 1 çekiliş hakkı kazanın, çekiliş sonunda Volvo V40 sahibi siz olun!

Forum Magnesia

Forum Magnesia Ramazan Eğlenceleri!

Ramazan ayının en eğlenceli ikilisi Hacivat ve Karagöz, Ramazan ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar günü saat 16.00’da Forum Magnesia’da sizleri bekliyor!

Forum Magnesia

Haydi çocuklar Forum Magnesia'da birlikte şarkı söyleyelim!

6 Nisan Cumartesi günü saat 16:00'da ücretsiz gerçekleşecek Onur Erol Karamela Sepeti Çocuk Şarkıları Konseri'ne bütün çocukları bekliyoruz.

Forum Magnesia

Forum Magnesia'da Planetaryum ile uzaya yolculuk yapın!

23 - 24 Mart tarihlerinde Forum Magnesia'da çocuklar, Doğa Koleji Planetaryum ile uzayı keşfederek eşsiz bir deneyim yaşayacak. Ücretsiz gerçekleşecek etkinliğimize bütün çocukları bekliyoruz.

Forum Magnesia

Forum Magnesia'da Yılbaşı Hediyen Seni Bekliyor!

Forum Magnesia'da aynı gün içinde tek seferde 350 TL toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapın, Hediye Kabini'ne girerek IphoneX'ten led tvye, tabletten ev aletlerine binlerce hediyeden birini kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER