Forum Trabzon

Forum Trabzon’da Aşk Yolu hediyelerle dolu!

14-16 Şubat tarihleri arasında aynı gün içerisinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, aşk yolunda sürpriz hediyeler kazanın.

Forum Trabzon

Forum Trabzon Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

26 - 27 Ekim tarihleri arasında Akıllı Tavşan Momo Forum Trabzon’da. Ücretsiz gerçekleşecek olan etkinliğimize bütün çocuklarımız davetlidir.

Forum Trabzon

Forum Trabzon'da Evrim Akın ile Çiftler Yarışıyor!

Hem eğlenip, hem de Evrim Akın ile yarışmaya var mısın? Evrim Akın İle Çiftler Yarışıyor yarışma programı 5 Ekim Cumartesi Forum Trabzon'da!

Forum Trabzon

Forum Trabzon'da festival havası başlıyor!

20 Eylül - 3 Kasım tarihleri arasında konserler, atölye çalışmaları, çocuk etkinlikleriyle Forum Trabzon Festival Havasında bir araya geliyoruz! Bu eğlence dolu festivale sizi de bekliyoruz!

Forum Trabzon

Forum Trabzon Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

21 - 22 Eylül tarihlerinde Kare Takımı Forum Trabzon'da! Birbirinden eğlenceli aktivitelerin olacağı etkinliğimize bütün çocuklarımızı bekliyoruz.

Forum Trabzon

KYK Kültür Sanat Sokağı Forum Trabzon'da!

29 - 30 Nisan 2019 tarihlerinde Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü KYK yurt öğrencilerinin atölye ve kurs çalışmaları sonucunda ortaya çıkan eserlerin sergisine herkesi bekliyoruz.

Forum Trabzon

Forum Trabzon 23 Nisan Kutlamaları!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu Forum Trabzon'da coşkuyla yaşıyoruz! Ev sahipliği yaptığımız okulların kortej yürüyüşüne ve özel sahne gösterilerine herkesi bekliyoruz.

Forum Trabzon

Forum Trabzon'dan Dansa Davet!

20 Nisan Cumartesi Forum Trabzon'da yerini al, saat 16:00'da gerçekleşecek nefes kesici dans gösterisini sakın kaçırma!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER