Gebze Center

Gebze Center Fenomen Anneler Buluşması!

17 Kasım 2019 Pazar günü 14.00 saatinde Gebze Center -1. Kat Etkinlik Alanında başlayacak etkinlik ile alanında uzman fenomen anneler ile anne ve çocuk ilişkilerini konuşuyoruz.

Gebze Center

Gebze Center Volkswagen Passat Çekiliş Kampanyası!

Yılın o beklenen anı geldi! 15 Kasım 2019 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapacağınız her 200 TL'lik alışverişe Volkswagen Passat kazanma fırsatı Gebze Center'da sizleri bekliyor.

Gebze Center

Gebze Center Ahşap Oyuncak Dükkanı Atölyesi!

Sömestre boyunca sürecek bir etkinliğe hazır mısınız? Çocukların ahşap maketleri monte etmeyi öğrenip boyayacakları ve atölye sonunda başarı sertifikalarını alacakları bu etkinlik Gebze Center’da sizleri bekliyor!

Gebze Center

Gebze Center Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Kare Takımı en eğlenceli şarkılarını Gebze Center’da seslendirmeye geliyor! 2-3 Kasım tarihlerinde saat 14:00, 16:00 ve 18:00'da sizleri ve minik misafirlerimizi bu eğitici ve ücretsiz etkinliğimize bekliyoruz.

Gebze Center

Gebze Center Kasnak Süsleme Atölyesi!

Sonbaharın havasını şık detaylar ile işlemeye ne dersiniz? Yetişkinler için Kasnak Süsleme Atölyesi 26 Ekim’de Gebze Center’da.

Gebze Center

Gebze Center Hediye Şemsiye Sonbahar Kampanyası!

Yağmurlu havalarda da yanınızda olalım istedik. Aynı gün içerisinde en fazla 3 fiş ile birlikte 150 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerimize kırmızı ya da mavi şemsiye hediye.

Gebze Center

Gebze Center Varol Yaşaroğlu ve Kral Şakir!

Animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu’nun çocuklarca çok sevilen Kral Şakir karakteri ile birlikte Stop Motion animasyon atölyesi 19 Ekim 2019 Cumartesi günü Gebze Center’da!

Gebze Center

Gebze Center Doru ile Karatay Müzikal Etkinliği!

Dörtnala bir eğlence mi dediniz? 12 - 13 Ekim 2019 tarihlerinde sevimli kahraman Doru ile Gebze Center’da tozu dumana katman için seni de bekliyoruz!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER