Gebze Center

Gebze Center Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Kare Takımı en eğlenceli şarkılarını Gebze Center’da seslendirmeye geliyor! 2-3 Kasım tarihlerinde saat 14:00, 16:00 ve 18:00'da sizleri ve minik misafirlerimizi bu eğitici ve ücretsiz etkinliğimize bekliyoruz.

Gebze Center

Gebze Center Kasnak Süsleme Atölyesi!

Sonbaharın havasını şık detaylar ile işlemeye ne dersiniz? Yetişkinler için Kasnak Süsleme Atölyesi 26 Ekim’de Gebze Center’da.

Gebze Center

Gebze Center Hediye Şemsiye Sonbahar Kampanyası!

Yağmurlu havalarda da yanınızda olalım istedik. Aynı gün içerisinde en fazla 3 fiş ile birlikte 150 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerimize kırmızı ya da mavi şemsiye hediye.

Gebze Center

Gebze Center Varol Yaşaroğlu ve Kral Şakir!

Animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu’nun çocuklarca çok sevilen Kral Şakir karakteri ile birlikte Stop Motion animasyon atölyesi 19 Ekim 2019 Cumartesi günü Gebze Center’da!

Gebze Center

Gebze Center Doru ile Karatay Müzikal Etkinliği!

Dörtnala bir eğlence mi dediniz? 12 - 13 Ekim 2019 tarihlerinde sevimli kahraman Doru ile Gebze Center’da tozu dumana katman için seni de bekliyoruz!

Gebze Center

Gebze Center Yöresel Lezzetler Etkinliği!

Bu sefer muhteşem kokular etkinlik alanından geliyor! 4-13 Ekim arası yöresel lezzetlerin olacağı standlar Gebze Center’da sizleri bekliyor olacak.

Gebze Center

Gebze Center Şirinler Etkinliği!

Şirinler Gebze Center’da. Çocukların ve büyüklerin sevgilisi Şirinler 28, 29 Eylül tarihinde Gebze Center’da. Bu neşeli ve şirin dünya sizleri bekliyor!

Gebze Center

Gebze Center Sanal Gerçeklik Atölyesi!

Hayaller gerçeğe dönüşüyor! Çocukların çizimlerinin canlanacağı Sanal Gerçeklik Atölyesi, 21 ve 22 Eylül’de etkinlik alanında hayal gücünün sınırları olmayan çocukları bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER