Gordion

Gordion AVM Toyota C-HR Çekiliş Sonucu Açıklandı!

29 Haziran 2019 Cumartesi saat 16.00’da Milli Piyango ve Noter huzurunda gerçekleşen canlı çekilişte 1 kişi 2019 model Toyota C-HR 1.8 Hybrid Diamond marka otomobilin sahibi oldu! İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Gordion

Bu hafta sonu Gordion’da Toyota C-HR 1.8 marka otomobil sahibini buluyor!

Siz de 29 Haziran Cumartesi günü Milli Piyango ve Noter huzurunda Gordion’da gerçekleşecek ‘Büyük Çekiliş’i izleyebilir ve ardından canlı müzik dinletimiz ile hafta sonunuzu eğlenceli ve keyifli geçirebilirsiniz!

Devamını Oku

Gordion

Gordi Kids Club yine bu ayda dopdolu!

Gordion AVM'de Mayıs ayı boyunca her hafta sonu birbirinden eğlenceli tiyatrolar ve atölyeler minik ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

Gordion

Ankara'nın ilk Astroloji Festivali Gordion'da!

1-5 Mayıs tarihlerinde tarot falı, el falı, tılsımlı taşlar, kahve falı, ve Zeynep Turan ile astroloji söyleşileri Astrofest'te seni bekliyor!

Devamını Oku

Gordion

Gordion AVM Toyota C-HR Çekiliş Kampanyası!

19 Nisan - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde her 100TL ve katları alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanın, 2019 model Toyota C-HR 1.8 Hybrid Diamond kazanma fırsatı yakalayın.

Devamını Oku

Gordion

Gordion AVM Nisan Ayı Atölye Etkinlikleri!

Nisan ayı boyunca her hafta sonu Gordion AVM'de 4 - 12 yaş arası çocuklar için ücretsiz atölyeler ile Gordi Kids Club'da eğlenmek gibisi yok!

Devamını Oku

Gordion

Gordi Kids Club Nisan Ayı Tiyatro Etkinlikleri!

Nisan Ayı boyunca Gordion AVM Ankara'da hafta sonları 12:30 ve 13:30 saatleri arasında birbirinden eğlenceli ücretsiz tiyatrolar ve gösteriler çocuk ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

Gordion

Çocukların gözünden dünya daha güzel!

Minik fotoğrafçılar etkinliği kapsamında çocuklar, profesyonel eğitmenler ve ekipmanlar eşliğinde temel fotoğraf çekimi eğitimi alacaklar. Çektikleri fotoğraflar Gordion’da sergilenecek.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER