Highway Outlet

Şampiyon Bebekler HighWay Outlet’te yarışıyor!

1 Aralık Pazar günü 14:00’da Uzm. Dr. Rıfat Can Öztürk’ün söyleşisi ardından gerçekleşecek emekleme yarışmasına tüm ziyaretçilerimiz davetlidir!

Highway Outlet

Highway Outlet Kral Şakir Müzikal Etkinliği!

Çocuklar Müjde! İlk ara tatilde şölen var! Lisanslı çocuk etkinliği Kral Şakir ve Fil Necati 16-17-18 Kasım'da HighWay'de!

Highway Outlet

Highway Outlet'te İndirim Panayırı Başlıyor!

Eylül ayı boyunca devam edecek olan İndirim Panayırı, Dünyaca ünlü markalar, binlerce ürün seçeneği inanılmaz fiyatlarla satışa sunuluyor!

Highway Outlet

Highway Outlet Erdem Kınay Feat Merve Özbey Konseri!

Highway Outlet 8. Yılını muhteşem bir konserle kutluyor. Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Merve Özbey, Erdem Kınay ile birlikte dillerden düşmeyen şarkılarıyla 28 Temmuz Pazar günü saat 16:00’da Highway Outlet sahnesinde sevenleriyle buluşacak!

Highway Outlet

Highway Outlet Yöresel Ürünler Pazarı

Türkiye’nin 7 Bölgesinden ve 81 ilinden yola çıkarak, üreticinin elinden Anadolu Lezzetlerini tüketicinin evine ulaştıran ‘Yöresel Ürünler Pazarı’ 23 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında Highway Outlet’te sizleri bekliyor!

Highway Outlet

Highway Outlet’te Ramazan Şenlikleri başlıyor!

Ramazan ayı boyunca her Cuma, Cumartesi ve Pazar iftar öncesi ve iftar sonrası birbirinden güzel etkinliklerle eski Ramazanların neşesi Highway Outlet’te yaşanacak, tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz!

Highway Outlet

Annelere Highway Outlet’ten kalpten bir hediye!

6 - 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Anneler Günü'ne özel aynı gün içinde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde çarkı çevir, yüzlerce ödülden birini sen kazan!

Highway Outlet

Highway Outlet Heidi Lisanslı Çocuk Etkinliği!

20 - 21 - 22 - 23 Nisan’da 14:00-16:00 ve 18:00 seansları ile HEIDI Lisanslı Çocuk Etkinliği sizi Highway Outlet'te eğlenceye davet ediyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER