Highway Outlet

Highway Outlet'te İndirim Panayırı Başlıyor!

Eylül ayı boyunca devam edecek olan İndirim Panayırı, Dünyaca ünlü markalar, binlerce ürün seçeneği inanılmaz fiyatlarla satışa sunuluyor!

Devamını Oku

Highway Outlet

Highway Outlet Erdem Kınay Feat Merve Özbey Konseri!

Highway Outlet 8. Yılını muhteşem bir konserle kutluyor. Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Merve Özbey, Erdem Kınay ile birlikte dillerden düşmeyen şarkılarıyla 28 Temmuz Pazar günü saat 16:00’da Highway Outlet sahnesinde sevenleriyle buluşacak!

Devamını Oku

Highway Outlet

Highway Outlet Yöresel Ürünler Pazarı

Türkiye’nin 7 Bölgesinden ve 81 ilinden yola çıkarak, üreticinin elinden Anadolu Lezzetlerini tüketicinin evine ulaştıran ‘Yöresel Ürünler Pazarı’ 23 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında Highway Outlet’te sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Highway Outlet

Highway Outlet’te Ramazan Şenlikleri başlıyor!

Ramazan ayı boyunca her Cuma, Cumartesi ve Pazar iftar öncesi ve iftar sonrası birbirinden güzel etkinliklerle eski Ramazanların neşesi Highway Outlet’te yaşanacak, tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz!

Devamını Oku

Highway Outlet

Annelere Highway Outlet’ten kalpten bir hediye!

6 - 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Anneler Günü'ne özel aynı gün içinde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde çarkı çevir, yüzlerce ödülden birini sen kazan!

Devamını Oku

Highway Outlet

Highway Outlet Heidi Lisanslı Çocuk Etkinliği!

20 - 21 - 22 - 23 Nisan’da 14:00-16:00 ve 18:00 seansları ile HEIDI Lisanslı Çocuk Etkinliği sizi Highway Outlet'te eğlenceye davet ediyor!

Devamını Oku

Highway Outlet

Festival tadında Nisan Etkinlikleri Highway Outlet’te!

13-14 Nisan Köstebekgiller Lisanslı Çocuk Etkinliği, 20-21-22-23 Nisan Lisanslı Heidi Çocuk Etkinliği, 23 Nisan Uçurtma Şenliği, 27-28 Nisan Karikatür Atölyesi, 28 Nisan Dans Festivali. Ücretsiz etkinliklerimiz HighWay’de sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Highway Outlet

Highway Outlet Köstebekgiller Lisanslı Çocuk Etkinliği!

12-13 Nisan tarihlerinde 13:00-19:00 saatleri arasında çocuklar Köstebekgiller ile buluşarak söyleşiler, eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek, şarkılarla dans edecek ve hatıra fotoğrafı çektireceklerdir!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER