Hilltown

Hilltown AVM’de Doru ve Karatay Etkinliği

Doru ve Karatay eğlence dolu bir sahne gösterisi ile çocuklarla 24-25 Ağustos tarihlerinde Hilltown AVM’de buluşuyor. Çocukların keyif dolu vakit geçireceği bu muhteşem etkinliği kaçırmayın. Haydi çocuklar Hilltown’a!

Devamını Oku

Hilltown

Hiltown AVM'den Cirque Du Soleil Bazzar Bileti Hediye!

Hilltown AVM’de alışveriş dünya kadar eğlenceye dönüşüyor! Aynı gün içerisinde 800 TL ve üzeri alışverişe 1 Cirque Du Soleil Bazzar bileti, 1500 TL ve üzeri alışverişe 2 Cirque Du Soleil Bazzar bileti hediye. Dünya standartlarındaki bu eğlenceyi kaçırmayın.

Devamını Oku

Hilltown

Hiltown'da LEGO Spider-Man Yapım Etkinliği!

Çocuklar için keyif dolu bir etkinlik LEGO Spider-Man yapım etkinliği MARVEL ile Hilltown AVM’de! 20-28 Temmuz arasındaki etkinliğimize tüm çocukları bekliyoruz. Haydi çocuklar Hilltown’a!

Devamını Oku

Hilltown

Hiltown AVM’de Cirque du Soleil Bazzar Gösterisi!

Dünyanın en büyük eğlence şovu Cirque du Soleil, en yeni gösterisi BAZZAR ile Hiltown AVM’de hayranlarıyla buluşuyor! Türkiye’de ilk kez büyüleyici DEV ÇADIR konsepti altında 21 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında Hilltown AVM’de sahnelenecek BAZZAR biletlerini tixbox.com.tr’den alabilirsiniz.

Devamını Oku

Hilltown

Wings'e Özel Hilltown'da 2.500 Ekstra Mil Puan!

1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Hilltown’da kampanyaya dahil Axess üye iş yerlerinden yapacağınız her 250 TL üzeri peşin veya taksitli işlemlerde 500 ekstra Mil Puan, toplamda 2.500 ekstra Mil Puan sunulmaktadır.

Devamını Oku

Hilltown

Harika Kanatlar Hilltown AVM'de!

Harika Kanatlar ile Hilltown AVM’de eğlence yükseliyor. Harika Kanatlar etkinliği ile Hilltown Kültür ve Yaşam Akademisi’nde çocukları keyif dolu bir hafta sonu bekliyor. Haydi çocuklar Hilltown’a!

Devamını Oku

Hilltown

Akasya Asıltürkmen ile Masal Dinletisi Hilltown AVM’de!

Akasya Asıltürkmen, kaleme aldığı masallarını ‘Akasya Asıltürkmen ile Masal Dinletisi Etkinliği’ ile çocuklar için Hilltown AVM’de seslendiriyor. 29-30 Haziran tarihlerinde Hilltown Kültür ve Yaşam Akademisi’nde gerçekleşecek masal dinletisi etkinliğini kaçırmayın. Haydi çocuklar Hilltown’a!

Devamını Oku

Hilltown

Hilltown Yaz Okulu çocukları bekliyor!

Hilltown Kültür ve Yaşam Akademisi’nde gerçekleşecek Hilltown Yaz Okulu, 15-30 Haziran’da 13:00-17:00 saatleri arasında birbirinden keyifli yaz aktiviteleriyle çocukları bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER