Hilltown

Hilltown AVM Happy Friday İndirim Etkinliği!

Alışverişte büyük gün Happy Friday geliyor!Çılgın indirimler, sürpriz hediyeler, kaçırılmayacak fırsatlar ve çok daha fazlası için 29 Kasım’da Hilltown AVM’deyiz!

Hilltown

Hilltown AVM Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Ara tatilini Kare Takımı’nın eğlenceli maceralarıyla unutulmaz kılmak için 23 - 24 Kasım tarihlerinde Hilltown AVM’de buluşalım! Etkinlik ücretsizdir.

Hilltown

Hilltown AVM Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

16 - 17 Kasım tarihlerinde Akıllı Tavşan Momo muhteşem bir etkinlik ile eğlence dolu bir gün Hilltown AVM’de seni bekliyor

Hilltown

Ara tatilde rengarenk bir eğlenceye hazır mısınız?

Cupcake ve kurabiyeleri birbirinden güzel renklerle süslemek ve tatilinizi eğlenceye dönüştürmek için 18 - 22 Kasım tarihlerinde Hilltown AVM’de buluşalım.

Hilltown

Wings ile Alışveriş Merkezlerinde Ücretsiz Vale Ayrıcalığı

31 Aralık 2019 tarihine kadar Wings ile Zorlu Center, Astoria, Emaar Square Mall, Hilltown, ÖzdilekPark İstanbul ve Atakule AVM'de 200 TL ve üzeri işlem yapın, ücretsiz Vale hizmetinden yararlanın.

Hilltown

Hiltown AVM Varol Yaşaroğlu İmza Günü!

Çocukların yeni fenomeni Kral Şakir çizgi filminin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu, imza günü için Hilltown Avm’ye geliyor. Tüm Kral Şakir severlerin Varol Yaşaroğlu ile tanışabilecekleri etkinliğe bekliyoruz!

Hilltown

Hilltown AVM LEGO Avengers yapım etkinliği!

LEGO Avengers Iron Man yapım etkinliği 7 - 15 Eylül tarihleri arasında Hilltown Kültür ve Yaşam Akademisi’nde! Tüm çocukları bekliyoruz. Haydi çocuklar Hilltown’a!

Hilltown

Media Markt Hilltown'da 75 TL Worldpuan hediye!

World’e özel Media Markt Hilltown mağazasından tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Worldpuan hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER