Hilltown

Hilltown AVM Yeni Yıl Shop & Taste!

Shop & Taste ile yeni yıl ruhunu yaşamak için Yılbaşı Meydanı’nda buluşalım! 16 - 27 Aralık tarihlerinde 12:00 - 20:00 saatleri arasında Hilltown AVM Bulutlu Meydan’dayız.

Hilltown

Hilltown AVM Yeni Yıl Hediye Pazarı!

Yeni yıl Shop & Taste hediye pazarı ile Hilltown AVM’de başlıyor! 14-15 Aralık ve 28-29 Aralık tarihlerinde 10:00 - 22:00 saatleri arasında veranda katında buluşalım

Hilltown

Lego Store'da %25 İndirim Fırsatı!

9-31 Aralık tarihleri arasında tüm LEGO Duplo, LEGO Friends ve seçili LEGO setlerde %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Hilltown

SuperMom Alışveriş Festivali Hilltown AVM'de!

SuperMom Alışveriş Festivali için hazır mısınız? Melek İçmeli‘nin düzenlediği 7. SuperMom festivali ile söyleşiler, çekilişler ve sürpriz hediyeler 29 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde Hilltown AVM’de!

Hilltown

Hilltown AVM Öğretmenler Günü İndirimleri!

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hilltown AVM işbirliği ile Öğretmenler Günü’ne özel indirimli binlerce ürün ve yüzlerce lezzet 22 - 24 Kasım tarihlerinde Hilltown AVM mağazalarında siz değerli öğretmenlerimizi bekliyor!

Hilltown

Hilltown AVM Happy Friday İndirim Etkinliği!

Alışverişte büyük gün Happy Friday geliyor!Çılgın indirimler, sürpriz hediyeler, kaçırılmayacak fırsatlar ve çok daha fazlası için 29 Kasım’da Hilltown AVM’deyiz!

Hilltown

Hilltown AVM Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Ara tatilini Kare Takımı’nın eğlenceli maceralarıyla unutulmaz kılmak için 23 - 24 Kasım tarihlerinde Hilltown AVM’de buluşalım! Etkinlik ücretsizdir.

Hilltown

Hilltown AVM Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

16 - 17 Kasım tarihlerinde Akıllı Tavşan Momo muhteşem bir etkinlik ile eğlence dolu bir gün Hilltown AVM’de seni bekliyor

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER