İnegöl AVM

İnegöl AVM Doru ile Karatay Müzikal Etkinliği!

Sevilen çizgi film karakterleri Doru ve Karatay 23 - 24 Kasım tarihlerinde 13:00 - 15:00 ve 17:00 saatlerinde İnegöl AVM'de minik ziyaretçilerini bekliyor.

İnegöl AVM

İnegöl AVM Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Kare Takımı İnegöl AVM’ye geliyor, çocuklar eğlenceye doyuyor! İki gün sürecek bu etkinliğimize tüm çocuklarımız davetli!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Kare Takımı Etkinliği!

16 - 17 Kasım 2019 tarihlerinde Kare Takımı İnegöl AVM’ye geliyor, çocuklar eğlenceye doyuyor! İki gün sürecek bu etkinliğimize tüm çocuklarımız davetli!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Varol Yaşaroğlu ile Söyleşi ve Atölye Çalışması!

Çocukların severek izlediği Kral Şakir çizgi dizisinin yaratıcılarından Varol Yaşaroğlu İnegöl AVM’ye geliyor! Tüm İnegöllüleri aramızda görmek isteriz!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Masa Tenisi Turnuvası başlıyor!

19 Ekim 2019 Cumartesi günü İnegöl AVM'de gerçekleşecek Masa Tenisi Turnuvası sizleri bekliyor, birbirinden değerli ödüller için siz de turnuvamıza katılın!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Niloya Müzikal Etkinliği!

14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde çocukların sevgilisi Niloya İnegöl AVM’de! Eğlenceli müziklerle dolu bu etkinliği kaçırmayın!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Okula Dönüş Kırtasiye Seti Hediye Kampanyası!

Çocuklar okula başlıyor, okul setini İnegöl AVM’den alıyor! 13 - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışverişlerinize 17 çeşit çantalı 81 parça kırtasiye seti hediye!

İnegöl AVM

Vikingler İnegöl AVM'de!

7 - 8 Eylül 2019 tarihlerinde Çocuklarımız viking oluyor, tarihi öğrenirken eğleniyor! Atölyelerin ve tiyatroların olduğu 2 gün sürecek bu etkinliğe çocuğunuzla beraber davetlisiniz!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER