İnegöl AVM

İnegöl AVM Niloya Müzikal Etkinliği!

14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde çocukların sevgilisi Niloya İnegöl AVM’de! Eğlenceli müziklerle dolu bu etkinliği kaçırmayın!

Devamını Oku

İnegöl AVM

İnegöl AVM Okula Dönüş Kırtasiye Seti Hediye Kampanyası!

Çocuklar okula başlıyor, okul setini İnegöl AVM’den alıyor! 13 - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışverişlerinize 17 çeşit çantalı 81 parça kırtasiye seti hediye!

Devamını Oku

İnegöl AVM

Vikingler İnegöl AVM'de!

7 - 8 Eylül 2019 tarihlerinde Çocuklarımız viking oluyor, tarihi öğrenirken eğleniyor! Atölyelerin ve tiyatroların olduğu 2 gün sürecek bu etkinliğe çocuğunuzla beraber davetlisiniz!

Devamını Oku

İnegöl AVM

Elif’in Düşleri Müzikali İnegöl AVM’de!

17 - 18 Ağustos tarihlerinde Ekranların sevilen animasyonunu Elif’in Düşleri'ni sahnede izlemek için İnegöl AVM’ye uğramayı unutmayın!

Devamını Oku

İnegöl AVM

İnegöl AVM Balon Kukla Tiyatrosu!

Balonlardan yapılan karakterlerin maceralarına katılmaya ne dersin? Balon Kukla Tiyatrosu 13 Temmuz Cumartesi saat 18:30’da ücretsiz olarak İnegöl AVM’de!

Devamını Oku

İnegöl AVM

İnegöl AVM’de 23 Nisan coşkusu başlıyor!

23 Nisan 2019 Salı günü İnegöl AVM'ye gelin, birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocuklarımızın bayramını hep beraber kutlayalım!

Devamını Oku

İnegöl AVM

İnegöl AVM’de büyük Bilim Şenliği başlıyor!

20 Nisan Cumartesi günü Çocuklarımızı bilime özendirecek İnegöl AVM tarafından hazırlanan farklı bilim etkinliklerimize katılmayı unutmayın!

Devamını Oku

İnegöl AVM

Genel kültürünüze güveniyor musunuz? Öyleyse kendinizi sürpriz hediyelere hazırlayın!

12-14 Nisan arasında İnegöl AVM’de Bahar Kampanyası başlıyor, 150 TL ve üzeri alışveriş yapın soruları cevaplayın sürpriz hediyeleri yakalayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER