İnegöl AVM

İnegöl AVM Maysa ve Bulut Etkinliği!

TRT Çocuk'un sevilen çizgi filmi Maysa ve Bulut 14-15 Aralık 2019 tarihlerinde, 13.00 - 15.00 - 17.00 seans saatlerinde İnegöl AVM’de sizleri bekliyor.

İnegöl AVM

Öğretmenler Günü'nde öğretmenlerimizin kahvesi İnegöl AVM'den!

24 Kasım'da öğretmen kartınızı göstererek kahve kuponunuzu danışma bankomuzdan teslim alabilirsiniz. Kuponunuzun kullanımı hakkında danışmadan bilgi verilecektir.

İnegöl AVM

İnegöl AVM Doru ile Karatay Müzikal Etkinliği!

Sevilen çizgi film karakterleri Doru ve Karatay 23 - 24 Kasım tarihlerinde 13:00 - 15:00 ve 17:00 saatlerinde İnegöl AVM'de minik ziyaretçilerini bekliyor.

İnegöl AVM

İnegöl AVM Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Kare Takımı İnegöl AVM’ye geliyor, çocuklar eğlenceye doyuyor! İki gün sürecek bu etkinliğimize tüm çocuklarımız davetli!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Kare Takımı Etkinliği!

16 - 17 Kasım 2019 tarihlerinde Kare Takımı İnegöl AVM’ye geliyor, çocuklar eğlenceye doyuyor! İki gün sürecek bu etkinliğimize tüm çocuklarımız davetli!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Varol Yaşaroğlu ile Söyleşi ve Atölye Çalışması!

Çocukların severek izlediği Kral Şakir çizgi dizisinin yaratıcılarından Varol Yaşaroğlu İnegöl AVM’ye geliyor! Tüm İnegöllüleri aramızda görmek isteriz!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Masa Tenisi Turnuvası başlıyor!

19 Ekim 2019 Cumartesi günü İnegöl AVM'de gerçekleşecek Masa Tenisi Turnuvası sizleri bekliyor, birbirinden değerli ödüller için siz de turnuvamıza katılın!

İnegöl AVM

İnegöl AVM Niloya Müzikal Etkinliği!

14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde çocukların sevgilisi Niloya İnegöl AVM’de! Eğlenceli müziklerle dolu bu etkinliği kaçırmayın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER