İsfanbul

İsfanbul Öğretmenler Günü Kampanyası!

Bizleri güzel bir geleceğe hazırlamak için çalışan değerli öğretmenlerimize güzel bir haberimiz var. Siz değerli öğretmenlerimize özel 16 -24 Kasım tarihleri arasında İsfanbul Tema Park gişelerinde biletler 39,99 TL!

İsfanbul

Müziğe ve eğlenceye doyacağın Balkan Festivali’ne hazır mısın?

Rumeli Ekrem ve Rumeli Yakup'un şarkıları ile coşacağın, renkli gösteriler ve yarışmalarla eğleneceğin Balkan Fest 4-5 Mayıs'ta İsfanbul AVM’de seni bekliyor!

İsfanbul

23 Nisan'da İsfanbul'a gelen çocuklar yaşadı!

19 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul'da çocuk biletleri %50 indirimli! Kampanya biletleri İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul gişelerinde.

İsfanbul

23 Nisan coşkusu İsfanbul Tema Park’ta yaşanır.

Tüm gün boyunca birbirinden eğlenceli etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, gelin hep birlikte eğlenerek kutlayalım.

İsfanbul

Lalenin her tonu bu festivalde!

Beyaz, sarı, mor, pembe... Caddelerinin her köşesinde rengârenk lalelerin bir arada olduğu Lale Festivali 22 - 28 Nisan tarihleri arasında İsfanbul Avm'de!

İsfanbul

İsfanbul Mini Basketbol Turnuvası!

Minik basketbolcular burada mı? İsfanbul Mini Basketbol Turnuvası 23 Nisan'da başlıyor. Kazananlara büyük ödül ve her katılımcıya ödül verilecek bu heyecanlı turnuva için İsfanbul AVM Danışma Noktasından kayıt yaptırabilirsin!

İsfanbul

İsfanbul'da Aile Boyu Eğlence!

Yes Club'lılara özel İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul'a aldığı günden itibaren bir yıl sınırsız giriş, ayrıca tüm çocuklara %50 indirim ve aile boyu eğlence sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER