İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Kitap Fuarı’nda binlerce kitap sizi bekliyor!

7 Şubat - 8 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan kitap fuarı’nda birbirinden değerli kitaplar ve sevilen yazarların imza etkinlikleri İstanbul Optimum’da sizi bekliyor.

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Ahşap Oyuncak Etkinliği!

Haydi çocuklar, Ahşap Oyuncak Dükkanı’nda hem tasarlayıp hem boyayabileceğiniz oyuncaklar ve bi’ dolu eğlence 18 - 26 Ocak tarihlerinde Optimum Outlet’te sizleri bekliyor

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Handmade Day!

15-18 Aralık tarihleri arasında Dünya Engelsiz Yaşam Derneği ile birlikte düzenleyeceğimiz Handmade etkinliğimizi ziyaret ederek sevdiklerinize yeni yıl hediyesini el emeği göz nuru, kişiye özel hediyelerden seçebilir böylece hem sevdiklerinizi hem de çocukları mutlu edebilirsiniz.

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Outlet Sihirli Orman Çocuk Tiyatrosu!

Bu ormandaki her şey çok sihirli ve eğlenceli! 16-24 Kasım tarihleri arasında 4-12 yaş çocuklarınızı bu eğlence dolu ücretsiz etkinliğimize getirerek onlara mutlu bir gün yaşatın!

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Garaj günleri geri dönüyor!

Dünya markalarının muhteşem ürünlerine, inanılmaz fiyatlarla sahip olmak için 1 - 17 Kasım tarihleri arasında Optimum’u mutlaka ziyaret edin!

İstanbul Optimum Outlet

Çocuklar Snoopy ile İstanbul Optimum'da Kamp Yapıyor!

Çocuklarınızı Snoopy ile macera dolu bir kamp etkinliğinde buluşturmaya ne dersiniz? 19-27 Ekim tarihleri arasında Optimum’da 4-10 yaş arası çocuklarınızı bu eğlence dolu etkinliğimize bekliyoruz.

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Garaj Günleri Başlıyor!

İstanbul’un en avantajlı fiyatları yine yeniden Garaj Günleri ile Optimum’da! 20 Eylül tarihini şimdiden ajandanıza not edin. Ürünler tükenmeden Optimum’a gelin!

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum AVM Cirque Du Soleil Bazzar Bileti Hediye!

İstanbul Optimum AVM’de alışveriş dünya kadar eğlenceye dönüşüyor! Aynı gün içerisinde 800 TL ve üzeri alışverişe 1 bilet, 1.500 TL ve üzeri alışverişe 2 bilet hediye. Dünya standartlarındaki bu eğlenceyi kaçırmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER