İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Outlet Sihirli Orman Çocuk Tiyatrosu!

Bu ormandaki her şey çok sihirli ve eğlenceli! 16-24 Kasım tarihleri arasında 4-12 yaş çocuklarınızı bu eğlence dolu ücretsiz etkinliğimize getirerek onlara mutlu bir gün yaşatın!

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Garaj günleri geri dönüyor!

Dünya markalarının muhteşem ürünlerine, inanılmaz fiyatlarla sahip olmak için 1 - 17 Kasım tarihleri arasında Optimum’u mutlaka ziyaret edin!

İstanbul Optimum Outlet

Çocuklar Snoopy ile İstanbul Optimum'da Kamp Yapıyor!

Çocuklarınızı Snoopy ile macera dolu bir kamp etkinliğinde buluşturmaya ne dersiniz? 19-27 Ekim tarihleri arasında Optimum’da 4-10 yaş arası çocuklarınızı bu eğlence dolu etkinliğimize bekliyoruz.

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Garaj Günleri Başlıyor!

İstanbul’un en avantajlı fiyatları yine yeniden Garaj Günleri ile Optimum’da! 20 Eylül tarihini şimdiden ajandanıza not edin. Ürünler tükenmeden Optimum’a gelin!

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum AVM Cirque Du Soleil Bazzar Bileti Hediye!

İstanbul Optimum AVM’de alışveriş dünya kadar eğlenceye dönüşüyor! Aynı gün içerisinde 800 TL ve üzeri alışverişe 1 bilet, 1.500 TL ve üzeri alışverişe 2 bilet hediye. Dünya standartlarındaki bu eğlenceyi kaçırmayın.

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum Lego Festivali!

Çocuklarınızın hayallerinin sınırlarını zorlayacak bir etkinliğe hazır mısınız? 30 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında Lego Festivali Optimum'a geliyor!

İstanbul Optimum Outlet

İstanbul Optimum’da Çocuklar Snoopy ile Kamp Yapıyor!

4 - 10 yaş arası çocukları 24 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında Optimum’da Snoopy ile macera ve eğlence dolu bir kampa bekliyoruz.

İstanbul Optimum Outlet

Axess'e özel İstanbul Optimum'da 50 TL chip-para!

Axess’e özel 9 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında İstanbul Optimum Outlet AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 500 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER