İstinyePark

Miles&Smiles ile Emporio Armani İstinye Park’da 3.500 mil hediye!

06 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında İstinye Park Emporio Armani’de Miles&Smiles ile tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 2.000TL üzeri alışverişlerde ekstra 3.500 mil hediye edilecektir.

İstinyePark

World’den İstinyePark’ta POS’ta QR Kod ile yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişine 100 TL Worldpuan!

5-31 Aralık tarihleri arasında İstinyePark’taki World Üye İşyeri olan tüm mağazalarda Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya TLcard’ı ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Worldpuan! Ödeme aracı olarak kredi kartı ya da debit kart yerine POS’ta QR Kod kullanılması durumunda ek 50 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.

İstinyePark

İstinyePark'ta Yapı Kredi kartları ile 50TL Worldpuan!

2-31 Aralık tarihleri arasında İstinyePark'ta, World Üye işyeri olan tüm mağazalarda Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya TLcard'ı ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Worldpuan! Ödeme aracı olarak kredi kartı ya da TLcard yerine POS'ta QR Kod kullanılması durumunda ek 50 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.

İstinyePark

İstinyePark'ta Sanata Hayat Ver!

İstinyePark&İstanbul Modern İşbirliği ile “SANATA HAYAT VER” 20-24 Kasım tarihlerinde sizleri İstinyePark’a bekliyoruz!

İstinyePark

İstinyePark AVM’de 100 TL’ye varan Bonus fırsatı!

16 Eylül – 6 Ekim 2019 tarihleri arasında İstinyePark AVM mağazalarından tek seferde yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerinizde 50 TL Bonus kazanın. Üstelik İstinyePark AVM’deki BonusFlaş standına gelerek BonusFlaş’ı cep telefonuna ilk defa indiren kullanıcılara 50 TL Bonus yerine tam 100 TL Bonus kazanın.

İstinyePark

Bonus ile Emporio Armani İstinye Park’ta net %30 indirim!

Emporio Armani İstinye Park'ta mağazalarında yapacağınız alışverişlerde Garanti BBVA Kartlarına özel 5 taksit kampanyasına ek seçili tekstil ürünlerinde net %30 indirim kampanyası gerçekleştirilecektir.

İstinyePark

İstinyePark Dans Festivali 5 Mayıs Pazar!

Tan Sağtürk, Çağla Şikel ve Burcu Esmersoy’un jüriliğinde, Yiğit Alıcı ve Elif Çağlar’ın sunumu ile 3. İstinyePark Dans Festivali, bu yıl da eğlence ve heyecan dolu!

İstinyePark

23 Nisan’da çocuklar rengarenk bir dünya yaratıyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu, mutlu olsun! Dünyamızı renklendiren çocuklarımız İstinyePark’ı şenlendirdi! 23 Nisan 2019 Salı günü etkinlik alanında bütün çocuklarımızı bekliyoruz!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER