İzmir Optimum

İzmir Optimum Nilpek Konseri!

Eğlencenin kalbi bu yaz da İzmir Optimum’da atacak! Bahçe konserleri 13 Temmuz’da Nilipek konseri ile başlıyor! Saat 18.30'da başlayacak ücretsiz konsere tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Audi A3 ve CityCoco Çekiliş Sonucu Açıklandı!

10 Mayıs 2019 Cuma günü Optimum İzmir AVM'de Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucunda 1 kişi Audi A3, 2 kişi de CityCoco Elektrikli Scooter sahibi oldu. İşte ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Büyük Çekilişi 10 Mayıs'ta!

Şansınız hızla yaklaşıyor! İzmir Optimum AVM tarafından gerçekleştirilen çekiliş kampanyası talihlileri 10 Mayıs 2019 Cuma günü 14.00'da noter huzurunda belirlenecek. Ödüller 1 adet Audi A3 Sportback ve 2 adet Citycoco Elektrikli Scooter...

Devamını Oku

İzmir Optimum

23 Nisan coşkusu İzmir Optimum'da!

23 Nisan 2019 Salı günü İzmir Optimum AVM'de birbirinden eğlenceli etkinlikler minik ziyaretçiler ile buluşuyor, keyif dolu bir bayram çocukları bekliyor!

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Lego Festivali!

20 - 28 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Optimum Alışveriş Merkezi'nde 2 - 14 yaş arası çocukları muhteşem Lego Festivali bekliyor. Saat 10:00'da başlayacak festivali kaçırmayın.

Devamını Oku

İzmir Optimum

Heyecanla Tanışmaya Hazır Mısınız?

Muhteşem bir test sürüşü deneyimi 23 farklı Harley-Davidson motosiklet ile Türkiye'ye geliyor. 6 - 7 Nisan 2019 tarihlerinde İzmir Optimum'da yapılacak etkinliği kaçırmayın.

Devamını Oku

İzmir Optimum

Google Interland'de Çocuklar Eğlenirken Güvenli İnterneti Keşfedecek!

6-7 Nisan tarihlerinde Google tarafından Optimum’da gerçekleştirilecek etkinlikte, çocuklar Interland’ın macera dolu dünyasını keşfederken aynı zamanda güvenli internet kullanımıyla tanışarak gerçek birer Internot olacaklar!

Devamını Oku

İzmir Optimum

Dinomania İzmir Optimum'da!

Milyonlarca yıl sonra, dinozorların gizemli dünyasını keşfetmek isteyen tüm çocukları 22 - 23 - 24 Mart tarihlerinde İzmir Optimum'a bekliyoruz. Bu keyif dolu, ücretsiz etkinliği sakın kaçırmayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER