İzmir Optimum

Alışveriş yaptıkça kazandıran fırsat Optimum'da!

25 Eylül - 5 Kasım tarihleri arasında Optimum'da, aynı gün içerisinde 400 TL ve üzeri harcama yapan ilk 2500 ziyaretçimize 40 TL yüklü Param Kart hediye!

İzmir Optimum

İzmir Optimum Lego Spider-Man etkinliği!

Minik ziyaretçilerimizin yaratırken eğlendiği Lego Spider-Man etkinliği, 8 Eylül’e kadar İzmir Optimum’da!

İzmir Optimum

İzmir Optimum Merve Özbey Konseri!

Bahçe Konserleri’nin son konuğu, su gibi sesiyle herkesin kalbini kazanan, değerli sanatçı Merve Özbey 25 Ağustos Pazar, günü 18.30’da Optimum'da!

İzmir Optimum

İzmir Optimum Aleyna Tilki Konseri!

Bahçe Konserleri genç yaşta büyük başarılara imza atan, herkesin severek dinlediği Aleyna Tilki konseri ile devam ediyor. Aleyna Tilki 18 Ağustos Pazar 18.30’da Optimum'da!

İzmir Optimum

Optimum İzmir İrem Derici Konseri!

herkesin severek dinlediği, muhteşem sesiyle büyüleyen İrem Derici konseri ile devam ediyor. İrem Derici Konseri 10 Ağustos Cumartesi, 18.30’da İzmir Optimum'da!

İzmir Optimum

İzmir Optimum Can Bonomo Konseri!

Bahçe Konserleri tüm eğlencesi ile hız kesmeden devam ediyor. Ücretsiz Can Bonomo Konseri 3 Ağustos Cumartesi 18.30’da Optimum'da!

İzmir Optimum

İzmir Optimum Nilpek Konseri!

Eğlencenin kalbi bu yaz da İzmir Optimum’da atacak! Bahçe konserleri 13 Temmuz’da Nilipek konseri ile başlıyor! Saat 18.30'da başlayacak ücretsiz konsere tüm halkımız davetlidir.

İzmir Optimum

İzmir Optimum Audi A3 ve CityCoco Çekiliş Sonucu Açıklandı!

10 Mayıs 2019 Cuma günü Optimum İzmir AVM'de Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucunda 1 kişi Audi A3, 2 kişi de CityCoco Elektrikli Scooter sahibi oldu. İşte ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER