İzmir Optimum

İzmir Optimum Lego Spider-Man etkinliği!

Minik ziyaretçilerimizin yaratırken eğlendiği Lego Spider-Man etkinliği, 8 Eylül’e kadar İzmir Optimum’da!

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Merve Özbey Konseri!

Bahçe Konserleri’nin son konuğu, su gibi sesiyle herkesin kalbini kazanan, değerli sanatçı Merve Özbey 25 Ağustos Pazar, günü 18.30’da Optimum'da!

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Aleyna Tilki Konseri!

Bahçe Konserleri genç yaşta büyük başarılara imza atan, herkesin severek dinlediği Aleyna Tilki konseri ile devam ediyor. Aleyna Tilki 18 Ağustos Pazar 18.30’da Optimum'da!

Devamını Oku

İzmir Optimum

Optimum İzmir İrem Derici Konseri!

herkesin severek dinlediği, muhteşem sesiyle büyüleyen İrem Derici konseri ile devam ediyor. İrem Derici Konseri 10 Ağustos Cumartesi, 18.30’da İzmir Optimum'da!

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Can Bonomo Konseri!

Bahçe Konserleri tüm eğlencesi ile hız kesmeden devam ediyor. Ücretsiz Can Bonomo Konseri 3 Ağustos Cumartesi 18.30’da Optimum'da!

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Nilpek Konseri!

Eğlencenin kalbi bu yaz da İzmir Optimum’da atacak! Bahçe konserleri 13 Temmuz’da Nilipek konseri ile başlıyor! Saat 18.30'da başlayacak ücretsiz konsere tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Audi A3 ve CityCoco Çekiliş Sonucu Açıklandı!

10 Mayıs 2019 Cuma günü Optimum İzmir AVM'de Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucunda 1 kişi Audi A3, 2 kişi de CityCoco Elektrikli Scooter sahibi oldu. İşte ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

İzmir Optimum

İzmir Optimum Büyük Çekilişi 10 Mayıs'ta!

Şansınız hızla yaklaşıyor! İzmir Optimum AVM tarafından gerçekleştirilen çekiliş kampanyası talihlileri 10 Mayıs 2019 Cuma günü 14.00'da noter huzurunda belirlenecek. Ödüller 1 adet Audi A3 Sportback ve 2 adet Citycoco Elektrikli Scooter...

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER