İzmir Park

Yeni yıl coşkusunu birbirinden renkli etkinlikler ile İzmir Park'ta yaşa!

Hande Kazanova ile 2020 Burç Yorumları 22 Aralık Pazar günü saat 15.00'te İzmir Park'ta! Tüm misafirlerimizi bu eğlenceyi paylaşmaya davet ediyoruz.

İzmir Park

İzmir Park'tan 5. Yıla Özel Çekiliş Kampanyası!

5. yılında İzmir Park’tan muhteşem hediyeler! Çamaşır makinaları, buzdolapları, bulaşık makinaları ve televizyonlar… Her 125 TL’lik alışverişle çekilişe katılma hakkı kazan, daha fazla harca, şansını katla!

İzmir Park

İzmir Park Canım Öğretmenim Fotoğraf Çerçevesi Yapım Atölyesi!

İzmir Park Çocuk Kulübü hafta sonunu sevimli ve eğlenceli bir etkinlikle karşılıyor. Yarın gerçekleşecek 'Canım Öğretmenim Fotoğraf Çerçevesi Yapım Atölyesi' etkinliğine 6-11 yaş arası tüm çocukları bekliyoruz!

İzmir Park

İzmir Park Yöresel Ürünler Fuarı!

Yöresel Ürünler Fuarı, açık otopark alanında, 8 – 17 Kasım tarihleri arasında, İzmir Park’ta! Zengin lezzetlerle dolu fuara tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

İzmir Park

Alışveriş Sizden, Hediyeler İzmir Park’tan!

İzmir Park’ta hafta içi aynı günde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimiz birbirinden güzel hediyeler kazanıyor. İzmir Park’a gelin, fırsatları kaçırmayın!

İzmir Park

Bilim ve Eğlence Bir Arada, Bu Pazar İzmir Park’ta!

Sevimli Örümcek Robotik Kit Yapım Atölyesi, 20 Ekim Pazar günü, 14.00, 15.30 ve 17.00 seanslarıyla İzmir Park ziyaretçilerini bekliyor.

İzmir Park

Okul Hediyeniz İzmir Park’tan!

Aynı günde toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize okul çantası hediye!

İzmir Park

İzmir Park'ta bayram eğlencesini kaçırma!

11 - 14 Ağustos 2019 tarihleri arasında İzmir Park AVM'de Bayram boyunca çocukları birbirinden eğlenceli atölyeler bekliyor. Sakın kaçırmayın...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER