Kale Outlet Center

Kale Outlet Center Survivor Oyun Etkinliği!

Ara tatilinde Kale'de eğlence hız kazanıyor. Hafta içi her gün saat 14.00-19.00 arası ücretsiz Survivor yarışmamıza tüm minik misafirlerimizi bekleriz.

Kale Outlet Center

Üniversite Öğrencilerine Kale Oulet Sinema Keyfi!

Üniversite öğrencilerine bir hediyemiz var! Kale'de sinemada mısır yerken, sonrasında ısmarlayacağımız yemeğe biraz yer bırakın!

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center'dan Alışveriş Çanta Kazandırıyor!

4 - 15 Eylül tarihleri arasında hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi Kale'den yaptığınız alışverişe, güzel bir eğitim-öğretim yılı dileklerimizle okul çantası hediye ediyoruz.

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center Serap Zincir Konseri!

19 Temmuz Cuma günü, Saat 19.00'da, komşunuz Kale'deki Serap Zincir konserine davetlisiniz! Müzik dolu yaz eğlencemizi kaçırmayın!

Kale Outlet Center

Kale’den 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Hediyesi!

13 - 19 Mayıs tarihleri arasında Kale Outlet Center'dan yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde satranç takımı hediye!

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center'da Anneler Yarışıyor!

Her zaman çocuklarına ve ailesine destek olan annelerimizi destekleme sırası şimdi bizde 12 Mayıs Pazar günü saat 15.00'te Kale'de Anneler Günü'ne özel yarışmamızı kaçırmayın.

Kale Outlet Center

Kale’de anneler günü hediyelerinizi vermeye başladık!

6-12 Mayıs tarihleri arasında 75 TL ve üzeri alışverişlerde Kale Makyaj Çantası, sabun ve Chakra Güzellik Merkezinden %25 indirim kuponu ziyaretçilerimize hediye!

Kale Outlet Center

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Kale Outlet Center'da!

Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan ayında da Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'yu Kale'de ağırlıyoruz. Ziyaretçilerimizden gelecek sorularla keyifli bir Ramazan söyleşisi için 11 Mayıs Cumartesi saat 15.00'te Kale'ye bekleriz. Hayırlı Ramazanlar.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER