Kale Outlet Center

Kale Outlet Sevgililer Günü Hediyesi!

14 Şubat Sevgililer Günü'nde, Kale'de saat 19.00'da İpek Dagıstanlı ve Murat Kalaman'ın sunacağı Tek Taş Yüzük ve Takım Elbise hediyeli yarışmamıza katılmaya var mısınız? Değerli birçok çiftimizin hediyeler kazanacağı eğlence dolu oyunlarımıza bekleri

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center Fırsat Garaj Günlerini Kaçırmayın!

23 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Kale Outlet Center'da gerçekleşecek, bir çok ünlü markarnın katılımıyla cepleri sevindirecek indirimlerin olduğu Garaj Günleri’ni kaçırmayın! Tüm misafirlerimiz bekliyoruz!

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center Survivor Oyun Etkinliği!

Ara tatilinde Kale'de eğlence hız kazanıyor. Hafta içi her gün saat 14.00-19.00 arası ücretsiz Survivor yarışmamıza tüm minik misafirlerimizi bekleriz.

Kale Outlet Center

Üniversite Öğrencilerine Kale Oulet Sinema Keyfi!

Üniversite öğrencilerine bir hediyemiz var! Kale'de sinemada mısır yerken, sonrasında ısmarlayacağımız yemeğe biraz yer bırakın!

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center'dan Alışveriş Çanta Kazandırıyor!

4 - 15 Eylül tarihleri arasında hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi Kale'den yaptığınız alışverişe, güzel bir eğitim-öğretim yılı dileklerimizle okul çantası hediye ediyoruz.

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center Serap Zincir Konseri!

19 Temmuz Cuma günü, Saat 19.00'da, komşunuz Kale'deki Serap Zincir konserine davetlisiniz! Müzik dolu yaz eğlencemizi kaçırmayın!

Kale Outlet Center

Kale’den 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Hediyesi!

13 - 19 Mayıs tarihleri arasında Kale Outlet Center'dan yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde satranç takımı hediye!

Kale Outlet Center

Kale Outlet Center'da Anneler Yarışıyor!

Her zaman çocuklarına ve ailesine destek olan annelerimizi destekleme sırası şimdi bizde 12 Mayıs Pazar günü saat 15.00'te Kale'de Anneler Günü'ne özel yarışmamızı kaçırmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER