Kanyon

Kanyon'da Modül Günleri başlıyor!

En tarz tasarım ürünler ve birbirinden güzel hediye alternatifleri için 19-20-21 Eylül tarihlerinde Kanyon etkinlik alanına mutlaka uğrayın!

Kanyon

Kanyon Mind Games Etkinliği!

Tatil dönüşü Kanyon’da her gün yine çok renkli! Zihin gücüyle objeleri hareket ettirebildiğimiz, çocuklardan yetişkinlere herkesin keyif alacağı sıradışı bir deneyim olan Mind Games 8-14 Eylül tarihlerinde 12.00-20.00 saatlerinde Kanyon etkinlik alanında!

Kanyon

Çocukların okula dönüş yolunda Eylül ayı boyunca adresleri belli!

Her hafta sonu Kanyon Lounge alanında Imagineer Kids’in eğlenceli ve eğitici interaktif kukla atölyeleri ve Süper Patates, Kaçak Bezelye, Yıldız Gezegen, Macera Ormanı tiyatroları ile eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralamak için Kanyon'a bekliyoruz!

Kanyon

Orkanikanyon 5-6 Temmuz'da Kanyon'da!

Koruyucu, renklendirici, asit, kafein gibi zararlı katkı maddeleri içermeyen ve konsantreden sulandırılarak elde edilmeyen tamamen doğal Elite Organik meyve suları, meyvenin öz suyunu ve aromasını içerir. %100 taze meyveden oluşan, sağlıklı cam ambalajlarıyla Elite Organik 5-6 Temmuz tarihlerinde Organikanyon’da. Organikanyon, Kanyon -2. katta.

Kanyon

Çocukların yaz tatili Kanyon'da çok renkli!

Bu yaz çocuklar İstanbul Modern atölyeleri ile sanatla iç içe bir yaz tatiline adım atarken, Yazar İrem Uşar ile Hayal Diyar Gezginleri Yazı Yazma Atölyesi, Psikolog Anıl Yetişen ile Çocuklara Felsefe ve Ebeveyn Çocuk Oyun Terapisi gibi birçok farklı etkinlikle de hayal dünyalarının kapılarını aralıyor.

Kanyon

Kanyon Garage Sale!

Dünyaca ünlü markaların özel tasarım gece elbisesi, gelinlik modelleri ve aksesuarlarını moda severlerle buluşturan Davet Çok Elbisem Yok'un her yıl beklenen Garage Sale etkinliğini bu yıl 27-28-29 Haziran tarihlerinde Kanyon'da misafirlerimizle buluşturuyoruz!

Kanyon

Kanyon’da yaz boyunca sürecek müzik günleri başlıyor.

Her perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri Kanyon’un çeşitli noktalarında gerçekleştirilecek canlı müzik performanslarıyla misafirlerimiz keyifli zamanlar geçirecekler.

Kanyon

3-4-5 Mayıs tarihlerinde Kanyon’da Her Yer Müzik!

Her yıl ilgiyle beklenen ve bir Kanyon klasiği haline gelen Kanyon’da Her Yer Müzik, İstanbul Caz Festivali’nin içerik danışmanlığı ile dokuzuncu kez birbirinden değerli sanatçıları aynı programda buluşturacak!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER