Kanyon

Takika Diamond Kanyon’da %20 İndirim!

11 Şubat - 12 Mart 2020 tarihleri arasında Takika Diamond Kanyon’da tek seferde 1000 TL üzerinde harcama yaparak %20 indirim kazanabilirsiniz.

Kanyon

Kanyon'da aşkla uçmaya hazır mısınız?

Sevgililer Günü'ne özel sizi sürprizlerle buluşturmaya devam ediyoruz! 1-18 Şubat tarihlerinde her gün 1 kişiye 200.000 Miles&Smiles Mili hediyemiz! Kanyon mağazalarından tek seferde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapan misafirlerimiz dilediği ülkeye uçma şansını yakalayacak!

Kanyon

Aralık ayı boyunca harcamanın yarısı uçuş mili olarak Kanyon’dan hediye

Kanyon Yılbaşı Mil Kampanyası dâhilinde 1 – 31 Aralık 2019 tarihlerinde Kanyon’daki belirli mağaza, restoran ve kiosklardan yapılacak harcamaların toplamının yarısı kadar mil hediye!

Kanyon

Kanyon Aralık Ayı İglo Etkinlikleri!

Kanyon, 3 - 21 Aralık tarihlerinde etkinlik alanında yer alacak İglo’da misafirlerine birbirinden farklı, eğlenceli ve öğretici atölyeleri ve etkinlikleri de bir arada sunuyor.

Kanyon

Kanyon'da Modül Günleri başlıyor!

En tarz tasarım ürünler ve birbirinden güzel hediye alternatifleri için 19-20-21 Eylül tarihlerinde Kanyon etkinlik alanına mutlaka uğrayın!

Kanyon

Kanyon Mind Games Etkinliği!

Tatil dönüşü Kanyon’da her gün yine çok renkli! Zihin gücüyle objeleri hareket ettirebildiğimiz, çocuklardan yetişkinlere herkesin keyif alacağı sıradışı bir deneyim olan Mind Games 8-14 Eylül tarihlerinde 12.00-20.00 saatlerinde Kanyon etkinlik alanında!

Kanyon

Çocukların okula dönüş yolunda Eylül ayı boyunca adresleri belli!

Her hafta sonu Kanyon Lounge alanında Imagineer Kids’in eğlenceli ve eğitici interaktif kukla atölyeleri ve Süper Patates, Kaçak Bezelye, Yıldız Gezegen, Macera Ormanı tiyatroları ile eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralamak için Kanyon'a bekliyoruz!

Kanyon

Orkanikanyon 5-6 Temmuz'da Kanyon'da!

Koruyucu, renklendirici, asit, kafein gibi zararlı katkı maddeleri içermeyen ve konsantreden sulandırılarak elde edilmeyen tamamen doğal Elite Organik meyve suları, meyvenin öz suyunu ve aromasını içerir. %100 taze meyveden oluşan, sağlıklı cam ambalajlarıyla Elite Organik 5-6 Temmuz tarihlerinde Organikanyon’da. Organikanyon, Kanyon -2. katta.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER