Kayseri Park

Kayseri Park'ta Alışveriş Kırtasiye Seti Kazandırıyor!

6 ve 7 Eylül tarihlerinde tek fiş veya faturada 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize; kuru boya, sulu boya, pastel boya, resim defteri, kalem kutusu, kalem, silgi, kalemtraş ve çizim setinden oluşan kırtasiye seti hediye.

Devamını Oku

Kayseri Park

Kayseri Park Arı Maya Müzikali!

31 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında Arı Maya Kayseri Park’ta sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Kayseri Park

Kayseri Park'ta Alışverişin Keyfini Doya Doya Çıkarın!

11-19 Temmuz tarihleri arasında hafta içi günlerde, aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize Arby’s veya Burger King’den menü hediye!

Devamını Oku

Kayseri Park

Kayseri Park Anneler Günü Hediyesi!

Kayseri Park’tan Anneler Günü’ne Özel Çevre Dostu Bez Çanta Hediye! 11 - 12 Mayıs 2019 tarihlerinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Anneler Günü hediyenizi almayı unutmayın

Devamını Oku

Kayseri Park

Ramazan’da Kayseri Park’ta Şenlik Var!

Ramazan ayı boyunca 11:00-23:00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Kayseri Park’ta; Ramazan'ın vazgeçilmezi Karagöz-Hacivat gölge oyunu, kukla gösterisi, sema gösterileri ve yarışma programlarının yanı sıra ünlü konuklar, jonglör ve illüzyon gösterileri de Kayserililer ile buluşacak!

Devamını Oku

Kayseri Park

Maşa ile Koca Ayı Kayseri Park'ta!

Düzenlediği etkinlikler ile çocukların yüzünü güldüren Kayseri Park AVM, Ford Metinler işbirliğiyle eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

Kayseri Park

Kayseri Park AVM'nin ödülü Toyota C-HR Hybrid Sahibini Buldu!

23 Şubat 2019 Cumartesi günü Kayseri Park AVM'de gerçekleşen çekilişle Toyota C-HR Hybrid kazanan talihliler belirlendi. İşte çekiliş sonucunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Kayseri Park

Kayseri Park AVM'de Toyota CH-R Hybrid Sahibini Buluyor!

Çevre Dostu C-HR Hybrid Kayseri Park'tan Hediye adını taşıyan kampanyanın finali ve büyük çekiliş, 23 Şubat Cumartesi günü saat 16.00'da ünlü DJ Yasemin Şefik sunumu ve Güliz Ayla'nın akustik konseri ile renklenecek. Kampanyaya katılım için son tarih 18 Şubat.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER