Kayseri Park

Kayseri Park Anneler Günü Hediyesi!

Kayseri Park’tan Anneler Günü’ne Özel Çevre Dostu Bez Çanta Hediye! 11 - 12 Mayıs 2019 tarihlerinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Anneler Günü hediyenizi almayı unutmayın

Devamını Oku

Kayseri Park

Ramazan’da Kayseri Park’ta Şenlik Var!

Ramazan ayı boyunca 11:00-23:00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Kayseri Park’ta; Ramazan'ın vazgeçilmezi Karagöz-Hacivat gölge oyunu, kukla gösterisi, sema gösterileri ve yarışma programlarının yanı sıra ünlü konuklar, jonglör ve illüzyon gösterileri de Kayserililer ile buluşacak!

Devamını Oku

Kayseri Park

Maşa ile Koca Ayı Kayseri Park'ta!

Düzenlediği etkinlikler ile çocukların yüzünü güldüren Kayseri Park AVM, Ford Metinler işbirliğiyle eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

Kayseri Park

Kayseri Park AVM'nin ödülü Toyota C-HR Hybrid Sahibini Buldu!

23 Şubat 2019 Cumartesi günü Kayseri Park AVM'de gerçekleşen çekilişle Toyota C-HR Hybrid kazanan talihliler belirlendi. İşte çekiliş sonucunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Kayseri Park

Kayseri Park AVM'de Toyota CH-R Hybrid Sahibini Buluyor!

Çevre Dostu C-HR Hybrid Kayseri Park'tan Hediye adını taşıyan kampanyanın finali ve büyük çekiliş, 23 Şubat Cumartesi günü saat 16.00'da ünlü DJ Yasemin Şefik sunumu ve Güliz Ayla'nın akustik konseri ile renklenecek. Kampanyaya katılım için son tarih 18 Şubat.

Devamını Oku

Kayseri Park

Sevgiliye En Güzel Hediye Kayseri Park'tan!

4-14 Şubat tarihleri arasında alışveriş yaparak, Kayseri Park Renk Kart ile en çok puan toplayan 2 şanslı ziyaretçi, çekilişsiz kurasız Kuzucu Sarraf'tan elmas tek taş yüzüğün sahibi olacak.

Devamını Oku

Kayseri Park

Çevre dostu C-HR Hybrid, Kayseri Park’tan Çekilişle hediye!

1 Eylül-18 Şubat tarihleri arasında, Kayseri Park AVM’de yer alan mağaza ve stantlardan aynı gün içerisinde Renk Kart ile toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapın, çekilişe katılın, Toyota C-HR Hybrid marka otomobili kazanma şansı yakalayın!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER