Kayseri Park

Sevgiliye En Güzel Hediye Kayseri Park'tan!

8-14 Şubat tarihleri arasında Kayseri Park Renk Kart ile en çok puan biriktiren 1 şanslı ziyaretçimiz, Kuzucu Sarraf'tan pırlanta baget yüzük ve Charm bilekliğin sahibi olacak.

Kayseri Park

Tatil eğlencesi Kayseri Park'ta!

Kayseri Park, 16 - 24 Kasım tarihleri arasında 13:00-14:30 ve 16:00-17:30 saatlerinde birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Tüm ziyaretçilerimiz davetlidir.

Kayseri Park

Kayseri Park BMW X1 Çekiliş Kampanyası!

Kayseri Park'ta alışveriş keyfi BMW X1 Hediyeli! Ziyaretçilerine sürpriz kampanyalar hazırlayan Kayseri Park AVM, 16 Kasım 2019 -13 Nisan 2020 tarihleri arasında İn Group işbirliğiyle gerçekleştireceği kampanya ile 1 kişiye BMW X1 kazanma fırsatı verecek.

Kayseri Park

Kayseri Park'ta Alışveriş Kırtasiye Seti Kazandırıyor!

6 ve 7 Eylül tarihlerinde tek fiş veya faturada 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize; kuru boya, sulu boya, pastel boya, resim defteri, kalem kutusu, kalem, silgi, kalemtraş ve çizim setinden oluşan kırtasiye seti hediye.

Kayseri Park

Kayseri Park Arı Maya Müzikali!

31 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında Arı Maya Kayseri Park’ta sizleri bekliyor.

Kayseri Park

Kayseri Park'ta Alışverişin Keyfini Doya Doya Çıkarın!

11-19 Temmuz tarihleri arasında hafta içi günlerde, aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize Arby’s veya Burger King’den menü hediye!

Kayseri Park

Kayseri Park Anneler Günü Hediyesi!

Kayseri Park’tan Anneler Günü’ne Özel Çevre Dostu Bez Çanta Hediye! 11 - 12 Mayıs 2019 tarihlerinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Anneler Günü hediyenizi almayı unutmayın

Kayseri Park

Ramazan’da Kayseri Park’ta Şenlik Var!

Ramazan ayı boyunca 11:00-23:00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Kayseri Park’ta; Ramazan'ın vazgeçilmezi Karagöz-Hacivat gölge oyunu, kukla gösterisi, sema gösterileri ve yarışma programlarının yanı sıra ünlü konuklar, jonglör ve illüzyon gösterileri de Kayserililer ile buluşacak!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER