KayserMall

2. KayserMall Kitap Fuarı!

Bu yıl 13 Aralık - 12 Ocak tarihleri arasında onbinlerce eşsiz kitap sadece 5 - 10 tl arasında Kitap meraklılarının buluşma noktası Kaysermall Kitap fuarı için geri sayım başladı.

KayserMall

KAYSERmall’da efsane cuma başlıyor!

29 - 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde görülmemiş fırsatlar KAYSERmall alışveriş merkezimizde %80’e varan dev indirimler için artık çok az kaldı efsane cuma için geri sayım başladı

KayserMall

KAYSERmall’da efsane cuma başlıyor!

29 Kasım- 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde görülmemiş fırsatlar alışveriş merkezimizde, %80’e varan dev indirimler için artık çok az kaldı efsane cuma için geri sayım başladı

KayserMall

Kaysermall Ara Tatil Etkinlik Programı!

Ara tatilinde birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere davetlisiniz. Gelin tatilin keyfini çocuklarınızla birlikte KAYSERmall’da çıkartın

KayserMall

Alışveriş Sizden Çantanız Kaysermall'dan!

Tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese, Kaysermall Outlet'ten bez çanta hediye. Alışverişin iyisi çanta hediyesi.

KayserMall

KAYSERmall Alışveriş Festivali!

%80’e varan dev indirimleriyle,ünlü sanatçıların konserleri, yöresel ürünler pazarı ve daha birçok sürprizle KAYSERmall Alışveriş Festivali 14 - 29 Eylül tarihleri arasında başlıyor.

KayserMall

KayserMall Irmak Arıcı Konseri!

KayserMall Alışveriş Festivali kapsamında Irmak Arıcı KayserMall'da hayranlarıyla buluşuyor. 15 Eylül Pazar günü saat 16:30’da ücretsiz gerçekleşecek konserimize tüm halkımız davetlidir.

KayserMall

Okula Dönüş Hediyen KayserMall'dan!

2 - 6 Eylül 2019 tarihleri arasında KayserMall AVM'den tek seferde 400 TL ve üzeri alışveriş yapın Çanta ve Kırtasiye Seti hediye kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER