KayserMall

KayserMall Hafta Sonu Etkinlikleri!

Yaz tatilinin tadını çıkartmaya KAYSERmall’da devam ediyoruz. Animasyon Show, Vantrolog ve İlluzyon Show için 28 Temmuz Pazar Günü ücretsiz etkinliğimize tüm çocuklarımız davetlidir.

Devamını Oku

KayserMall

KAYSERmall Aslı Güngör Konseri!

Aslı Güngör Kayserili hayranlarıyla KAYSERmall’da bir araya geliyor. 07 Temmuz Pazar günü harika bir konser izlemek isteyenler doğru KAYSERmall’a konserimiz ücretsizdir ve tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

KayserMall

Kaysermall BMW 118i Çekiliş Sonucu Açıklandı!

10 Mayıs 2019 tarihinde Kaysermall AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişin sonucu açıklandı. İşte büyük ödül BMW 118i araba kazanan asil ve yedek talihli.

Devamını Oku

KayserMall

En güzel dilekler annelerimize KAYSERmall dilek ağacında hediye!

Haydi sizde Kaysermall 'Anneler Günü' dilek ağacına gelin en güzel mesajlarla ve dileklerinizle Anneniz için kalbinizden geçen güzellikleri kağıtlara dökün.

Devamını Oku

KayserMall

Anneler gününde harika bir eğlence KAYSERmall’da sizi bekliyor.

12 Mayıs Pazar günü saat 14.00'da KAYSERmall'da ünlü sunucu Gaye Turgut Evin’in sunuculuğunda ‘En iyi Terliği Benim Annem Atar’ yarışmasına davetlisiniz.

Devamını Oku

KayserMall

KayserMall'da Bir Dilek de Sen Tut!

Baharın bolluğu ve bereketi Hıdırellezle evlerimize dolsun ve tüm isteklerimiz gerçek olsun.Hadi gelin KAYSERmall’da hıdırellez Ağacına dileklerinizi yazın 29 Nisan’da bekliyoruz

Devamını Oku

KayserMall

Kaysermall BMW 118i Çekilişi Gerçekleşiyor!

10 Mayıs 2019 Cuma günü saat 14:00'da Kaysermall Outlet'te Noter huzurunda gerçekleşecek çekilişe tüm ziyaretçiler davetlidir. Herkese bol şans...

Devamını Oku

KayserMall

Miniklere Sınırsı Eğlence Kaysermall'dan Hediye!

21 Nisan Pazar günü Miniklere limitsiz eğlence KAYSERmall’da hediye. Gelin keklerin ve sihirli baloncukların Dünyasında birlikte eğlenelim.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER