KayserMall

Alışveriş Sizden Çantanız Kaysermall'dan!

Tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese, Kaysermall Outlet'ten bez çanta hediye. Alışverişin iyisi çanta hediyesi.

Devamını Oku

KayserMall

KAYSERmall Alışveriş Festivali!

%80’e varan dev indirimleriyle,ünlü sanatçıların konserleri, yöresel ürünler pazarı ve daha birçok sürprizle KAYSERmall Alışveriş Festivali 14 - 29 Eylül tarihleri arasında başlıyor.

Devamını Oku

KayserMall

KayserMall Irmak Arıcı Konseri!

KayserMall Alışveriş Festivali kapsamında Irmak Arıcı KayserMall'da hayranlarıyla buluşuyor. 15 Eylül Pazar günü saat 16:30’da ücretsiz gerçekleşecek konserimize tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

KayserMall

Okula Dönüş Hediyen KayserMall'dan!

2 - 6 Eylül 2019 tarihleri arasında KayserMall AVM'den tek seferde 400 TL ve üzeri alışveriş yapın Çanta ve Kırtasiye Seti hediye kazanın!

Devamını Oku

KayserMall

KayserMall Tuğçe Kandemir Konseri!

30 Ağustos çoskusunu bu yıl Tuğçe Kandemir Konseriyle taçlandırıyoruz. Sevilen sanatçı Tuğçe Kandemir saat 17:00’de Kayserili hayranlarıyla KAYSERmall’de bir araya geliyor.

Devamını Oku

KayserMall

KayserMall Hafta Sonu Etkinlikleri!

Yaz tatilinin tadını çıkartmaya KAYSERmall’da devam ediyoruz. Animasyon Show, Vantrolog ve İlluzyon Show için 28 Temmuz Pazar Günü ücretsiz etkinliğimize tüm çocuklarımız davetlidir.

Devamını Oku

KayserMall

KAYSERmall Aslı Güngör Konseri!

Aslı Güngör Kayserili hayranlarıyla KAYSERmall’da bir araya geliyor. 07 Temmuz Pazar günü harika bir konser izlemek isteyenler doğru KAYSERmall’a konserimiz ücretsizdir ve tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

KayserMall

Kaysermall BMW 118i Çekiliş Sonucu Açıklandı!

10 Mayıs 2019 tarihinde Kaysermall AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişin sonucu açıklandı. İşte büyük ödül BMW 118i araba kazanan asil ve yedek talihli.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER