Kent Meydanı AVM

Kent Meydanı AVM Altın Kampanyası!

Altın Kampanyası' nda her hafta, hafta içi günlerde Kent Meydanı AVM'de en fazla Ki! Puan toplayan ve Cuma gün sonunda ilk 5 sırada yer alan misafirler birer çeyrek altın kazanacak.

Devamını Oku

Kent Meydanı AVM

23 Nisan Coşkusu Kent Meydanı AVM'de Yaşanır

20 - 23 Nisan tarihleri arasında Meydan Açık Alan'da gerçekleşecek Çocuk Şenliği'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. 4 gün boyunca her gün 12'de başlayacak şenliğimizde, etkinlikler, yarışmalar ve birbirinden eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor

Devamını Oku

Kent Meydanı AVM

Pınar, Resim Atölyeleri ile çocukları sanatla buluşturacak

Pınar, 37 yıldır düzenlediği Uluslararası Çocuk Resim Yarışması kapsamında kurulan Pınar Çocuk Resim Atölyeleri ile gelecek nesilleri sanatla buluşturmaya devam ediyor. Türkiye çapında 8 ilde kurulacak Çocuk Resim Atölyesi ile sanata desteğini sürdüren Pınar, tüm çocukları hayal dünyalarını resmetmeye davet ediyor.

Devamını Oku

Kent Meydanı AVM

Kent Meydanı Mazda MX-5 çekilişi sonuçlandı!

22 Şubat 2019 Cuma günü gerçekleştirilen çekilişle 1 kişi Kent Meydanı AVM'nin hediyesi Mazda MX-5'in sahibi oldu. İşte kazanan asil ve yedek talihli...

Devamını Oku

Kent Meydanı AVM

Kent Meydanı AVM'de Mazda MX-5 sahibini buluyor!

15 Ekim’de başlayan ve 15 Şubat’ta sona eren çekilişin sonucu 22.02.2019 tarihinde saat 15:00'da Kent Meydanı AVM'de -2 Çarşı Katı'nda bulunan etkinlik alanında açıklanacak. Bol şans!

Devamını Oku

Kent Meydanı AVM

Kent Meydanı AVM'de Ki! Kart Mazda MX-5 Kazandırıyor!

Öyle Havalı Ki! 15 Ekim 2018 - 15 Şubat 2019 tarihleri arasında Ki! Kart ile yapacağınız her 100 TL'lik alışverişle Mazda MX-5 kazanma şansı yakalayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER