Kentpark

Kentpark City Coco Çekiliş Sonucu Açıklandı!

21 Eylül 2019 tarihinde Kentpark AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 3 kişi City Coco Comfort V2 Elektrikli Bisiklet kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Kentpark

Kentpark El Sanatları Pazarı!

Hepsi el emeği, göz nuru bir çok ürün 5-6-7 Temmuz tarihlerinde, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı yararına düzenlenen El Sanatları Pazarında!

Kentpark

Kentpark ile Citycoco Enerjisine Teslim Ol Çekiliş Kampanyası!

10 Haziran - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında Kentpark AVM'den aynı günde yapacağınız toplamda 100 TL alışverişe 1 çekiliş hakkı sizleri bekliyor. Kentpark ile yolları rengarenk boyuyoruz, enerjimizi tüm şehre yayıyoruz.

Kentpark

22-23-24 Mart'ta Kentpark'ta Kadın Festivalinde buluşuyoruz

İlham veren, başarılı, güçlü tüm kadınlara sesleniyoruz! Alanında ünlü isimlerle sohbetler, ücretsiz atölyeler, konserler ve tasarım pazarı eşliğinde dolu dolu eğlenmeye hazır mısın?

Kentpark

Kentpark AVM Mercedes X-Class Çekiliş Sonucu Açıklandı!

16 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleşen çekiliş sonunda Kentpark AVM'nin ödülü Mercedes X-Class sahibini buldu. İşte Ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Kentpark

Kentpark AVM Mercedes X-Class Çekilişi Gerçekleşiyor!

16 Mart saat 16.00 Mercedes X-Class çekilişi ile o heyecanlı anları birlikte yaşamaya davetlisin! Heyecanlı dakikaları saat 16.30'da sahne alacak Sütlü Kakao grubu ile eğlenceye çevirdiğimiz etkinliğimiz, 1. Bodrum Kat Atrium'da seninle!

Kentpark

Kentpark AVM Mercedes X-Class Çekiliş Kampanyası!

Mercedes X-Class otomobile sahip olmaya çok yakınsın! 10 Mart 2019 tarihine kadar, aynı gün içinde toplam 200TL ve katları alışverişinle kampanyaya katılma şansı yakala, gücünü Kentpark'tan al!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER