Kentpark

Kentpark ile Paris’e uçmaya hazır mısın?

1 - 13 Şubat tarihleri arasında sen de Kentpark Eyfel Kulesi’nde sevgi dolu storyini çek, @kentparkavm etiketi ve #asklabak hashtagiyle paylaş, Paris’e uçacak şanslı bir çift olma şansı yakala!

Kentpark

Kentpark Tasarım Festivali!

Özenle hazırlanmış el işçiliği ürünler, Kentpark Tasarım Festivali'nde seninle! 26-27-28 Aralık tarihlerinde -1.kat Atrium'daki bu festivale katılmayı sakın unutma!

Kentpark

Kentpark Mercedes X-Class Çekiliş Kampanyası!

Kentpark ile kazanmaya hazır mısın? 18 Kasım-15 Mart tarihleri arası, aynı gün içinde yapacağın her 200 TL' lik alışverişinle Mercedes X-Class'a bir adım daha yaklaş!

Kentpark

Ara tatilin tadı en iyi Kentpark'ta çıkar!

Ara tatil gelirken, yanında meceraları da beraberinde getiriyor! 16-24 Kasım tarihleri arasında Snoopy İle Kamp Maceraları Kentpark'ta minik ziyaretçileri bekliyor!

Kentpark

Kentpark City Coco Çekiliş Sonucu Açıklandı!

21 Eylül 2019 tarihinde Kentpark AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 3 kişi City Coco Comfort V2 Elektrikli Bisiklet kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Kentpark

Kentpark El Sanatları Pazarı!

Hepsi el emeği, göz nuru bir çok ürün 5-6-7 Temmuz tarihlerinde, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı yararına düzenlenen El Sanatları Pazarında!

Kentpark

Kentpark ile Citycoco Enerjisine Teslim Ol Çekiliş Kampanyası!

10 Haziran - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında Kentpark AVM'den aynı günde yapacağınız toplamda 100 TL alışverişe 1 çekiliş hakkı sizleri bekliyor. Kentpark ile yolları rengarenk boyuyoruz, enerjimizi tüm şehre yayıyoruz.

Kentpark

22-23-24 Mart'ta Kentpark'ta Kadın Festivalinde buluşuyoruz

İlham veren, başarılı, güçlü tüm kadınlara sesleniyoruz! Alanında ünlü isimlerle sohbetler, ücretsiz atölyeler, konserler ve tasarım pazarı eşliğinde dolu dolu eğlenmeye hazır mısın?

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER