Kentpark

Kentpark El Sanatları Pazarı!

Hepsi el emeği, göz nuru bir çok ürün 5-6-7 Temmuz tarihlerinde, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı yararına düzenlenen El Sanatları Pazarında!

Devamını Oku

Kentpark

Kentpark ile Citycoco Enerjisine Teslim Ol Çekiliş Kampanyası!

10 Haziran - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında Kentpark AVM'den aynı günde yapacağınız toplamda 100 TL alışverişe 1 çekiliş hakkı sizleri bekliyor. Kentpark ile yolları rengarenk boyuyoruz, enerjimizi tüm şehre yayıyoruz.

Devamını Oku

Kentpark

22-23-24 Mart'ta Kentpark'ta Kadın Festivalinde buluşuyoruz

İlham veren, başarılı, güçlü tüm kadınlara sesleniyoruz! Alanında ünlü isimlerle sohbetler, ücretsiz atölyeler, konserler ve tasarım pazarı eşliğinde dolu dolu eğlenmeye hazır mısın?

Devamını Oku

Kentpark

Kentpark AVM Mercedes X-Class Çekiliş Sonucu Açıklandı!

16 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleşen çekiliş sonunda Kentpark AVM'nin ödülü Mercedes X-Class sahibini buldu. İşte Ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Kentpark

Kentpark AVM Mercedes X-Class Çekilişi Gerçekleşiyor!

16 Mart saat 16.00 Mercedes X-Class çekilişi ile o heyecanlı anları birlikte yaşamaya davetlisin! Heyecanlı dakikaları saat 16.30'da sahne alacak Sütlü Kakao grubu ile eğlenceye çevirdiğimiz etkinliğimiz, 1. Bodrum Kat Atrium'da seninle!

Devamını Oku

Kentpark

Kentpark AVM Mercedes X-Class Çekiliş Kampanyası!

Mercedes X-Class otomobile sahip olmaya çok yakınsın! 10 Mart 2019 tarihine kadar, aynı gün içinde toplam 200TL ve katları alışverişinle kampanyaya katılma şansı yakala, gücünü Kentpark'tan al!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER