Kipa AVM

Hafta sonu denilince akla bir tek Kipa AVM gelir!

24 - 25 Ağustos 2019 tarihlerinde Arı Maya'dan Çılgın Bilim Atölyesi'ne kadar sonsuz eğlence minikleri bekliyor! Çocukların oyun durağı Kipa AVM'lerin hafta sonu etkinliklerini sakın kaçırmayın.

Devamını Oku

Kipa AVM

Edremit Kipa AVM Fatih Ürek konserini dört gözle bekliyor!

23 Ağustos 2019 Cuma günü Eğlencenin ve müziğin doruk noktası Edremit Kipa AVM sahnesi, Fatih Ürek ile şenlenecek! Fatih Ürek konserine Tüm Edremit halkını bekliyoruz!

Devamını Oku

Kipa AVM

Balçova Kipa AVM Robocar Poli Etkinliği!

Balçova Kipa AVM'de hafta sonu etkinliği çok eğlenceli! 17 - 18 Ağustos tarihlerinde Robocar Poli'nin eğlenceli dünyasını miniklerle birlikte keşfedin!

Devamını Oku

Kipa AVM

Kuşadası Kipa AVM Fatih Ürek Konseri!

16 Ağustos Cuma günü Kuşadası Kipa AVM'de Fatih Ürek, tatilinize renk katacak! Eğlencenin ve müziğin tadına doyamayacağınız muhteşem konserimize davetlisiniz!

Devamını Oku

Kipa AVM

Kipa AVM Robot ve Köpek Tiyatro Oyunu!

Robot ve Köpek'in maceralarını izlemeye hazır mısınız! Bu hafta sonu minikler tiyatroya Çiğli Kipa AVM'de doyacak! Herkesi bekliyoruz.

Devamını Oku

Kipa AVM

Kipa AVM BMW 118i Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Çorlu, Edirne, Keşan, Kırıkkale, Lüleburgaz ve Silivri Kipa AVM'lerde gerçekleştirilen çekiliş sonucunda bir kişi BMW 118i kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihli.

Devamını Oku

Kipa AVM

İzmir'de çekirdeğe çiğdem, eğlenceye ise Fatih Ürek'le Yaz Konseri denir!

19 Temmuz Cuma Çiğli Kipa AVM, 26 Temmuz Cuma Balçova Kipa AVM'de Fatih Ürek Yaz Konseri sizleri bekliyor. Eğlenceli bir yaz akşamı için hepinizi muhteşem konserlerimize bekliyoruz.

Devamını Oku

Kipa AVM

Edremit Kipa AVM Mehmet Erdem Konseri!

Edremit Kipa AVM İndirim Günleri'nde sürprizler bitmiyor. 28 Haziran Cuma günü Mehmet Erdem en sevilen şarkılarıyla misafirlerimizle buluşuyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER