Kipa AVM

Çiğli ve Balçova 10.000 TL yüklü Param Kart Çekiliş Sonucu Açıklandı!

13 Şubat 2020 tarihinde İzmir Çiğli Kipa AVM noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 10 kişi 10.000 TL yüklü Param Kart kazandı. İşte ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Winx Etkinliği!

Çiğli Kipa AVM’ye uğrayan aileler çok şanslı! Yine miniklerin en sevdiği çizgi film karakterleri Kipa AVM’de! Eğlenceli maceralarıyla Winx ekibi sizleri bekliyor!

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Aslan ve Arkadaşları Etkinliği!

Çiğli Kipa AVM'de Aslan rüzgarı esmeye devam ediyor! Miniklerin en sevdiği ve izlemeye doyamadığı Aslan, hafta sonunuzu şenlendirmeye geliyor. 7 - 8 Aralık'ta Çiğli Kipa AVM'de buluşalım.

Kipa AVM

Kipa AVM'de Sürprizler Çocukları Bekliyor!

Dans sahnesinde Dünya Just Dance şampiyonu Umut Tütüncü'nün çocuklarla dans edeceği, yumurta açma atölyeleri, sihirli aynalar ve birbirinden eğlenceli dopdolu programımız Kipa AVM'de sizi bekliyor!

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Garaj Günleri Başlıyor!

Birbirinden ünlü markalar şok fiyatlarla 29 Kasım - 8 Aralık tarihlerinde Çiğli Kipa AVM'de! Koskoca indirimleri garaja çektik, mutlaka uğrayın!

Kipa AVM

Balçova Kipa AVM Aslan Müzikal Etkinliği!

15 - 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Balçova Kipa AVM'de 14.00 - 16.00 ve 18.00 seans saatlerinde miniklerin çok sevdiği Aslan ve arkadaşları, tiyatro şovuna sizleri bekliyor.

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Kukuli Müzikal Etkinliği!

22 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM'de çocukların çok sevdiği Kukuli tiyatrosu sizleri bekliyor. 14.00 - 16.00 ve 18.00 seans saatlerinde gerçekleşecek ücretsiz etkinliği kaçırmayın.

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Doru ve Karatay Müzikal Etkinliği!

2 - 3 Kasım 2019 tarihlerinde eğlenceli etkinlikleri ve hikayeleriyle Doru, çocukları Çiğli Kaipa AVM'de bol neşeli bir güne davet ediyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER