Kipa AVM

Kipa AVM'de Sürprizler Çocukları Bekliyor!

Dans sahnesinde Dünya Just Dance şampiyonu Umut Tütüncü'nün çocuklarla dans edeceği, yumurta açma atölyeleri, sihirli aynalar ve birbirinden eğlenceli dopdolu programımız Kipa AVM'de sizi bekliyor!

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Garaj Günleri Başlıyor!

Birbirinden ünlü markalar şok fiyatlarla 29 Kasım - 8 Aralık tarihlerinde Çiğli Kipa AVM'de! Koskoca indirimleri garaja çektik, mutlaka uğrayın!

Kipa AVM

Balçova Kipa AVM Aslan Müzikal Etkinliği!

15 - 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Balçova Kipa AVM'de 14.00 - 16.00 ve 18.00 seans saatlerinde miniklerin çok sevdiği Aslan ve arkadaşları, tiyatro şovuna sizleri bekliyor.

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Kukuli Müzikal Etkinliği!

22 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM'de çocukların çok sevdiği Kukuli tiyatrosu sizleri bekliyor. 14.00 - 16.00 ve 18.00 seans saatlerinde gerçekleşecek ücretsiz etkinliği kaçırmayın.

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Doru ve Karatay Müzikal Etkinliği!

2 - 3 Kasım 2019 tarihlerinde eğlenceli etkinlikleri ve hikayeleriyle Doru, çocukları Çiğli Kaipa AVM'de bol neşeli bir güne davet ediyor.

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Pırıl ve Arkadaşları Müzikal Etkinliği!

19 - 20 Ekim 2019 tarihlerinde Çiğli Kipa AVM'de matematiği elenerek öğreten Pırıl ve Arkadaşları çocuklarla buluşuyor, eğlenceli bir macera başlıyor.

Kipa AVM

Balçova Kipa AVM Doru ve Karatay Müzikal Etkinliği!

26 - 27 Ekim 2019 tarihlerinde eğlenceli etkinlikleri ve hikayeleriyle Doru, çocukları Balçova Kipa AVM'de bol neşeli bir güne davet ediyor.

Kipa AVM

Çiğli Kipa AVM Murat Dalkılıç Konseri!

Murat Dalkılıç’ın efsane sahnesini kaçıranları ya da yeniden bu zevki yaşamak isteyenleri 29 Eylül’de Çiğli Kipa AVM’ye bekliyoruz! Siz de bu müzik ziyafetinde yerinizi alın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER