Korupark

Anneler ve çocuklar Korupark'ta Annemle İkimiz Etkinliği!

Anneler Günü'nde anneler ve çocuklar Korupark'ta birlikte eğleniyor, öğreniyor, üretiyor! 13.00 Teraryum atölyesi, 15.00 Benim Annem Ne çok Şey Atölyesi 12 Mayıs 2019 pazar günü anneler ve çocuklarını bekliyor.

Devamını Oku

Korupark

Eğer anneniz bir taneyse, Korupark'ta hediyesi bin tane!

Nasıl mı? Annenize hediyesini alıyorsunuz, 200 TL'lik alışverişle 'Tamam mı, devam mı?' yarışmasına katılıyorsunuz. İsterseniz 'tamam' deyip sürpriz hediyenizi hemen kazanıyorsunuz, ya da dilerseniz 'devam' deyip alışverişe devam ediyorsunuz, yarışma puanlarınızı çoğaltıp, haftanın büyük ödüllerden birini annenize götürüyorsunuz.

Devamını Oku

Korupark

En Eğlenceli Nisan Korupark'ta!

13 Nisan 2019 Cumartesi günü Mandala Atölyesi, 14 Nisan 2019 Pazar günü Düş Kapanı Atölyesi Korupark'ta minik ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

Korupark

En eğlenceli Nisan Korupark’ta!

Bu ay her hafta sonu çocuklarımızla içinde bir sürü atölye barındıran bilim atölyelerinden, mandala atölyesine, düş kapanı atölyesinden kozalak çocuk atölyesine ve daha birçok sürpriz için Korupark.

Devamını Oku

Korupark

Korupark’ta yeni yıl alışverişleriniz kazandırıyor

31 Aralık’a kadar devam edecek Kar Küresi yarışmasına 150 TL’lik alışveriş fişiyle katılan herkes anında sürpriz hediyeler kazandırıyor. Günlük bir hediyeyle sınırlı yarışmada boş yok.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER