Korupark

Korupark'ta Her Gün 250 Hediye Kampanyası!

2 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Korupark'ta mutlulukla yaptığınız her 200 TL alışveriş size binlerce hediyeden birini kazanma şansı veriyor.

Korupark

Eğlencenin en güzeli Miniklerle Korupark’ta buluşuyor.

Çocuklar ve aileler 2019-2020 eğitim döneminin ilk ara tatilini Korupark’ta kutluyorlar. 16 Kasımda başlayacak olan tatil etkinlikleri 9 gün boyunca kesintisiz olarak devam ediyor.

Korupark

Anneler ve çocuklar Korupark'ta Annemle İkimiz Etkinliği!

Anneler Günü'nde anneler ve çocuklar Korupark'ta birlikte eğleniyor, öğreniyor, üretiyor! 13.00 Teraryum atölyesi, 15.00 Benim Annem Ne çok Şey Atölyesi 12 Mayıs 2019 pazar günü anneler ve çocuklarını bekliyor.

Korupark

Eğer anneniz bir taneyse, Korupark'ta hediyesi bin tane!

Nasıl mı? Annenize hediyesini alıyorsunuz, 200 TL'lik alışverişle 'Tamam mı, devam mı?' yarışmasına katılıyorsunuz. İsterseniz 'tamam' deyip sürpriz hediyenizi hemen kazanıyorsunuz, ya da dilerseniz 'devam' deyip alışverişe devam ediyorsunuz, yarışma puanlarınızı çoğaltıp, haftanın büyük ödüllerden birini annenize götürüyorsunuz.

Korupark

En Eğlenceli Nisan Korupark'ta!

13 Nisan 2019 Cumartesi günü Mandala Atölyesi, 14 Nisan 2019 Pazar günü Düş Kapanı Atölyesi Korupark'ta minik ziyaretçilerini bekliyor.

Korupark

En eğlenceli Nisan Korupark’ta!

Bu ay her hafta sonu çocuklarımızla içinde bir sürü atölye barındıran bilim atölyelerinden, mandala atölyesine, düş kapanı atölyesinden kozalak çocuk atölyesine ve daha birçok sürpriz için Korupark.

Korupark

Korupark’ta yeni yıl alışverişleriniz kazandırıyor

31 Aralık’a kadar devam edecek Kar Küresi yarışmasına 150 TL’lik alışveriş fişiyle katılan herkes anında sürpriz hediyeler kazandırıyor. Günlük bir hediyeyle sınırlı yarışmada boş yok.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER