Kozzy

Doğayla kol kola alışveriş Kozzy’de!

Haziran ayı boyunca aynı gün içinde yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 'Kozzy Çevre Dostu Bez Çanta' hediye.

Devamını Oku

Kozzy

Kozzy AVM 27 - 28 Nisan Çocuk Atölyeleri!

Kozzy Çocuk Kulübü’nde tüm etkinlikler eğlenceli, üstelik çok da eğitici. Atlıkarınca Yapımı ve Keçe Çiçekler Atölyesi’ni kaçırmayın!

Devamını Oku

Kozzy

Sirtaki Workshop ile Yunan esintilerini Kozzy’de hissedin!

Clubsporium iş birliğiyle dans hocası ve dans ekibi eşliğinde gerçekleşecek Sirtaki Workshop etkinliği, dans ve eğlenceyi 28 Nisan Pazar günü saat 14.00’te Kozzy’de buluşturuyor.

Devamını Oku

Kozzy

LEGO® Dünya Haritası Yapım Etkinliği Kozzy'de!

Çocuklarımızın yaratıcılıklarını kullanarak eğlenceli vakit geçirebilmesi için bir sürü harika detayla dolu LEGO® Dünya Haritası Yapım Etkinliği 17 – 24 Nisan tarihlerinde Kozzy AVM’de!

Devamını Oku

Kozzy

Dünya Çocukları Maketi Kozzy'de!

Kozzy Çocuk Kulübü’nde tüm etkinlikler eğlenceli, üstelik çok da eğitici. Dünya Çocukları Maketi etkinliği 20 – 21 Nisan tarihlerinde 15.00 – 17.00 saatlerinde gerçekleşecektir.

Devamını Oku

Kozzy

Kozzy'de Çocuğunuzu Astro Terapi ile tanıyın!

Nokta terapi ile çakra şifalandırması, bilinçaltı çalışmaları ve çok daha fazlasıyla çocuğunuzu Hülya Nida Şahin eşliğinde astroloji ile tanıyın. Etkinlik 24 Nisan tarihinde 15.00 – 16.00 saatlerinde gerçekleşecektir.

Devamını Oku

Kozzy

Doğayla kol kola alışveriş Kozzy’de!

Nisan ayı boyunca aynı gün içinde yapacağınız toplamda 200 TL ve üzeri alışverişlerde Kozzy Çevre Dostu Bez Çanta hediye.

Devamını Oku

Kozzy

LEGO® Dünya Haritası Yapım Etkinliği Kozzy’de!

Çocuklarımızın yaratıcılıklarını kullanarak eğlenceli vakit geçirebilmesi için bir sürü harika detayla dolu LEGO® Dünya Haritası Yapım Etkinliği 20 – 24 Nisan tarihlerinde Kozzy AVM’de!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER