Kozzy

Çocuklar, yeni okul çantanız Kozzy’den!

01 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Kozzy AVM'den hafta içi, aynı gün içerisinde yapacağınız toplam 250 TL ve üzeri alışverişlerde sırt çantası hediye!

Devamını Oku

Kozzy

Kozzy'de alışveriş Cirquea Du Soleil Bazzar bileti kazandırıyor.

Cirquea Du Soleil Bazzar'a aynı gün içerisinde yapacağınız 800 TL ve üzeri alışverişlerde 1 bilet, 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 2 bilet hediye!

Devamını Oku

Kozzy

Kare Takımı Kozzy’ye geliyor!

Kuti, Aypa, Rupi, Enda hepsi birlikte Kare, 7 – 8 Eylül tarihlerinde 13.00 – 15.00 – 17.00 saatlerinde Kozyatağı Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda sizlerle buluşuyor!

Devamını Oku

Kozzy

Doğayla kol kola alışveriş Kozzy’de!

Ağustos ayı boyunca aynı gün içinde yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 'Kozzy Çevre Dostu Bez Çanta' hediye.

Devamını Oku

Kozzy

Doğayla kol kola alışveriş Kozzy’de!

Haziran ayı boyunca aynı gün içinde yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 'Kozzy Çevre Dostu Bez Çanta' hediye.

Devamını Oku

Kozzy

Kozzy AVM 27 - 28 Nisan Çocuk Atölyeleri!

Kozzy Çocuk Kulübü’nde tüm etkinlikler eğlenceli, üstelik çok da eğitici. Atlıkarınca Yapımı ve Keçe Çiçekler Atölyesi’ni kaçırmayın!

Devamını Oku

Kozzy

Sirtaki Workshop ile Yunan esintilerini Kozzy’de hissedin!

Clubsporium iş birliğiyle dans hocası ve dans ekibi eşliğinde gerçekleşecek Sirtaki Workshop etkinliği, dans ve eğlenceyi 28 Nisan Pazar günü saat 14.00’te Kozzy’de buluşturuyor.

Devamını Oku

Kozzy

LEGO® Dünya Haritası Yapım Etkinliği Kozzy'de!

Çocuklarımızın yaratıcılıklarını kullanarak eğlenceli vakit geçirebilmesi için bir sürü harika detayla dolu LEGO® Dünya Haritası Yapım Etkinliği 17 – 24 Nisan tarihlerinde Kozzy AVM’de!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER