Kuşadası AVM

Kuşadası AVM Candan Erçetin Konseri!

Candan Erçetin, 20 Temmuz 2019 Cumartesi Günü, Kerki Solfej konserleri ile Kuşadası AVM Amfi Tiyatro'da sizlerle.. Bilgi Tel 0850 220 53 50

Devamını Oku

Kuşadası AVM

Kuşadası Avm En Kısa Gecenin Rüyası Gösterisi!

Ünlü Yazar William Shakespeare’in kaleminden çıkan En Kısa Gecenin Rüyası, Kemal Aydoğan’ın yönetmenliği ile 07 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Kuşadası Avm Amfi Tiyatro Sahnesinde seyirciyle buluşuyor.

Devamını Oku

Kuşadası AVM

Kuşadası AVM 12 Numaralı Adam Gösterisi!

Erkan Kolçakköstendil’in yazıp ve oynadığı 12 Numaralı Adam Gösteri 27 Ağustos 2019 Salı Günü Kuşadası Avm Amfi Tiyatro’da sizlerle birlikte! Erkan Kolçakköstendil 90 dakikalık 'tek kişilik' gösterisi 'yedek kalecinin son şansı'

Devamını Oku

Kuşadası AVM

Kuşadası AVM Zengin Mutfağı Tiyatrosu!

Zengin Mutfağı, Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketi olan 15 - 16 Haziran 1970 olaylarının zengin bir ailenin mutfağa yansımasıyla birlikte uzun bir aradan sonra tekrar sahnededir. Şener Şen, yönetmenliğinde ve oyunculuğu ile birlikte 25 Ağustos 2019 Pazar Günü Kuşadası Avm Amfi Tiyatro sahnesinde sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Kuşadası AVM

Kuşadası AVM Ata Demirer Gösterisi!

Ata Demirer, ‘tek kişilik’ gösterisi ve gazinosuyla 24 Ağustos 2019 Cumartesi Günü Kuşadası Avm Amfi Tiyatro sahnesinde sevenleriyle buluşuyor!

Devamını Oku

Kuşadası AVM

Kuşadası AVM Ajda Pekkan Konseri!

Ajda Pekkan, 23 Ağustos 2019 Cuma günü Kuşadası AVM Amfi Tiyatro‘da sevenleriyle buluşuyor!

Devamını Oku

Kuşadası AVM

Anadolu Ateşi yanmaya devam ediyor!

Anadolu Ateşi, 31 Ağustos 2019 Cumartesi günü Kuşadası AVM Amfi Tiyatro‘da seyirci karşısına çıkıyor!

Devamını Oku

Kuşadası AVM

Kuşadası AVM Evgeny Grinko Konseri!

“Valse” adlı şarkısı ile gönüllerde taht kuran genç piyanist Grinko, 30 Temmuz 2019 Salı Günü Kuşadası Avm Amfi Tiyatro sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER