Mall Of İstanbul

Mall Of İstabbul Funtastic Games Etkinliği!

Ara tatilde aralıksız eğlenceye hazır mısın? 18 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında Funtastic Games ile çılgın parkur oyunları ve çok daha fazlası Moi’de sizi bekliyor!

Mall Of İstanbul

Mall of İstanbul Kukla Festivali!

Bu hafta sonu 2 - 3 Kasım 2019 tarihlerinde Mall of İstanbul’da birbirinden keyifli kukla gösterileri ve atölyeleri ile 22. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali’ne davetlisiniz!

Mall Of İstanbul

Mall of İstanbul'da sChOOL games!

7 - 8 Eylül'de Mall of İstanbul'da sChOOL games heyecanı amfide. 13:00 -17:00 saatleri arasında yapılacak yarışmalara katıl, bu heyecana ortak ol ve sürpriz hediyeler kazan!

Mall Of İstanbul

Mall Of İstanbul 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği!

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, Barış İçin Müzik Vakfı Adalar Çocuk Orkestrası Konseri saat 15:30’da Moi Amfi’de sizlerle! Haydi Zafer Bayramı coşkusunu Moi’de müzikle yaşayalım!

Mall Of İstanbul

Mall Of İstanbul Demet Akalın Konseri!

1 Haziran Cumartesi günü Mall of İstanbul'da gerçekleşecek Efsane Alışveriş ve Eğlence Şenliğinde saat 21.00'da Demet Akalın en sevilen şarkılarıyla sahne alacak. Sakın kaçırmayın.

Mall Of İstanbul

Efsane İndirim ve Alışveriş Şenliği 1 Haziran Cumartesi Mall of İstanbul’da!

1 Haziran Efsane İndirim ve Alışveriş Şenliği’nde 350 mağaza, 100’lerce marka 1000’lerce ürün %75’e varan indirimlerle Moi’de. Efsane indirimler ve rengarenk gösteriler sizi bekliyor.

Mall Of İstanbul

MoiPark Ödüllü Kostüm partisine çok az kaldı!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kidztival Kostüm Partisi heyecanı ile süslüyoruz! Kidztival Kostüm Partisi için Mall Of İstanbul'a hayalindeki kostümle gel, muhteşem hediyeler kazan.

Mall Of İstanbul

Taze Meyveli Lezzetler Workshop Moi'de!

İstanbul Gastronomi Merkezi’nden Taze Meyveli Tatlar Workshop’ı 6 Nisan Cumartesi günü Mall Of İstanbul'da ziyaretçilerini bekliyor. Lezzetli ve keyifli bir gün için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER