Maltepe Park

Maltepe Park Öğretmenler Günü Kampanyası!

Değerli öğretmenlerimiz kahveye bizdesiniz. 18 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Öğretmen kimliğiniz ile Maltepe Park AVM danışma bankosuna gelin, Caribou Coffee'den kahve hediyemiz olsun.

Maltepe Park

Maltepe Park Happy Friday Kampanyası!

Alışverişte büyük gün Happy Friday 29 Kasım'da Maltepe Park'ta! Çılgın indirimler, sürpriz hediyeler, yılda bir kez olan kaçırılmayacak fırsatlarla alışveriş etkinliğini kaçırmayın!

Maltepe Park

Maltepe Park Lego Disney Frozen 2 etkinliği!

Disney Frozen 2 sinemalarda vizyona girerken 14 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Maltepe Park'ta da Lego Disney Frozen 2 etkinliği tüm lego severler ile buluşuyor

Maltepe Park

Maltepe Park Kral Şakir Müzikal Etkinliği!

Sevilen çizgi film karakteri 'Kral Şakir' eğlence dolu gösterisiyle 2 - 3 Kasım'da minik hayranlarıyla Maltepe Park'ta buluşuyor.

Maltepe Park

Maltepe Park'ta efsane kampanya geri döndü!

1 Ekim - 15 Kasım tarihleri arasında Maltepe Park'tan aynı gün içinde 400 TL alışverişe içinde 40 TL yüklü Param Classic Kart hediye!

Maltepe Park

Maltepe Park Boyner 6 yaşında!

Boyner'in açılış yıldönümüne özel 13-15 Eylül tarihleri arasında Hopi ile yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim fırsatını kaçırmayın.

Maltepe Park

Maltepe Park Tiyatro Etkinlikleri!

Eylül ayında eğlence tiyatro gösterileriyle her cumartesi Maltepe Park'ta. 14 Eylül Cumartesi - Şirin At Titi, 21 Eylül Cumartesi - Kurşun Asker, 28 Eylül Cumartesi - Küçük Pandalar minikleri bekliyor.

Maltepe Park

İndirim Festivali Maltepe Park'ta başlıyor!

13 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında ünlü bir çok markanın katılacağı İndirim Festivalini kaçırmamak için Maltepe Park'a gelmeyi unutmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER