Maltepe Park

Dev Oyuncaklar Maltepe Park'ta!

Tüm çocukları keyiften havalara uçuracak, Maltepe Park'ta dev bir eğlenceye davet ediyoruz. Etkinliğimiz 8 - 23 Haziran tarihleri ve 12.00-20.00 saatleri arasında açık otoparkta gerçekleşecektir.

Devamını Oku

Maltepe Park

Birbirinden değerli yazarlarla Maltepe Kitap Fuarı başladı!

Etkinlikler, imza günleri ile Maltepe Kitap Fuarı'nı 1-16 Haziran tarihleri arasında Maltepe Park'ta ziyaret edebilirsiniz. Kitapseverler Maltepe Park'ta buluşuyor!

Devamını Oku

Maltepe Park

Axess'e özel Maltepe Park AVM'de 50 TL chip-para!

Axess’e özel 10 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Maltepe Park AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 350 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye!

Devamını Oku

Maltepe Park

Maltepe Park Edebiyat Günleri!

Kahraman Tazeoğlu, Sinan Yağmur ve Murat Tavlı imza günlerinin gerçekleşeceği, %60'a varan kitap indirimleriyle ''Maltepe Park Edebiyat Günleri'' 4-19 Mayıs tarihleri arasında Maltepe Park'ta.

Devamını Oku

Maltepe Park

Bir varmış bir yokmuş Niloya Maltepe Park'taymış!

Eğlenceli oyunları, şarkıları ve sevimli arkadaşlarıyla Niloya 4-5 Mayıs tarihlerinde Maltepe Park'ta. Etkinliğimiz ücretsiz ve 3 yaş ve üzeri çocuklar içindir.

Devamını Oku

Maltepe Park

Cildiniz için Bir İyilik Hareketi Maltepe Park AVM'de!

Zahide Yetiş ve uzman dermatolog eşliğinde cildiniz hakkında merak ettiklerinize cevap bulacağınız ''Cildiniz için Bir İyilik Hareketi'' 30 Nisan Salı saat 12.30'da Maltepe Park'ta. Etkinliğimize katılım ücretsizdir.

Devamını Oku

Maltepe Park

Maltepe Park Yöresel Ürünler Festivali!

Dalından sofraya Yöresel Ürünler Festivali Anadolu'nun o meşhur lezzetleriyle 19-28 Nisan tarihleri arasında Maltepe Park Etkinlik Alanın'da.

Devamını Oku

Maltepe Park

D&R Çocuk Şenliği Maltepe Park'ta

20 - 21- 23 Nisan 2019 tarihlerinde sevilen yazarların imza günleriyle D&R Çocuk Şenliği Maltepe Park'ta!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER