Maltepe Park

Maltepe Park'ta efsane kampanya geri döndü!

1 Ekim - 15 Kasım tarihleri arasında Maltepe Park'tan aynı gün içinde 400 TL alışverişe içinde 40 TL yüklü Param Classic Kart hediye!

Devamını Oku

Maltepe Park

Maltepe Park Boyner 6 yaşında!

Boyner'in açılış yıldönümüne özel 13-15 Eylül tarihleri arasında Hopi ile yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim fırsatını kaçırmayın.

Devamını Oku

Maltepe Park

Maltepe Park Tiyatro Etkinlikleri!

Eylül ayında eğlence tiyatro gösterileriyle her cumartesi Maltepe Park'ta. 14 Eylül Cumartesi - Şirin At Titi, 21 Eylül Cumartesi - Kurşun Asker, 28 Eylül Cumartesi - Küçük Pandalar minikleri bekliyor.

Devamını Oku

Maltepe Park

İndirim Festivali Maltepe Park'ta başlıyor!

13 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında ünlü bir çok markanın katılacağı İndirim Festivalini kaçırmamak için Maltepe Park'a gelmeyi unutmayın.

Devamını Oku

Maltepe Park

Maltepe Park AVM Eylül Ayı Çocuk Tiyatroları!

Birbirinden keyifli atölyeler ve eğlenceli tiyatro gösterileri Maltepe Park'ta! Tüm minik ziyaretçilerimizi etkinliklerimize bekliyoruz.

Devamını Oku

Maltepe Park

Dev Oyuncaklarla doyasıya eğlence yeniden Maltepe Park'ta!

Maltepe Park'ta 4 - 30 Eylül tarihleri arasında tüm çocukları keyiften havalara uçuracak, dev bir eğlenceye davet ediyoruz.

Devamını Oku

Maltepe Park

Maltepe Park Lego Festivali!

30 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında Lego'nun birbirinden eğlenceli temalarıyla doyasıya eğlenmek için tüm çocukları Maltepe Park Lego Festivali'ne bekliyoruz.

Devamını Oku

Maltepe Park

Dev Oyuncaklar Maltepe Park'ta!

Tüm çocukları keyiften havalara uçuracak, Maltepe Park'ta dev bir eğlenceye davet ediyoruz. Etkinliğimiz 8 - 23 Haziran tarihleri ve 12.00-20.00 saatleri arasında açık otoparkta gerçekleşecektir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER