Maltepe Piazza

Axess'e özel Maltepe Piazza'da 50 TL chip-para!

Axess’e özel 1 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Maltepe Piazza AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 500 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye!

Maltepe Piazza

Maltepe Piazza Yöresel Pazar!

Nesilden nesile aktarılan sayısız tarifin izini Maltepe Piazza Yöresel Pazar’ında sürmeye hazır mısınız? 26 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında özlenen yöresel tatların en tazesi, en lezzetlisi Maltepe Piazza’da sizleri bekliyor

Maltepe Piazza

Happy Friday 50 TL hediyesiyle Maltepe Piazza'ya geliyor!

29 - 30 Kasım 2019 tarihlerinde Happy Friday kampanyası kapsamında aynı gün içinde 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL yüklü Param Kart hediye!

Maltepe Piazza

Maltepe Piazza Happy Friday İndirim Etkinliği!

Happy Friday için geri sayım başladı! Büyük alışveriş gününde hem DJ performansıyla eğleniyoruz hem de sürpriz hediyeler kazanıyoruz. 29 Kasım’da Maltepe Piazza’da buluşalım.

Maltepe Piazza

Maltepe Piazza Lego Spider-Man Yapım Etkinliği!

Spider-Man ile Maltepe Piazza’da buluşmaya hazır mısın? Lego ve Marvel işbirliği ile Spider-Man yapım etkinliği 15 - 24 Kasım tarihlerinde seni bekliyor. Bu ücretsiz etkinliği kaçırmayın!

Maltepe Piazza

Maltepe Piazza Büyük Kitap Fuarı başlıyor!

En sevdiğiniz yazarlarla tanışmak, farklı kategorilerde yüzlerce kitabı keşfetmek için 8 - 24 Kasım tarihlerinde Maltepe Piazza’da buluşuyoruz

Maltepe Piazza

Maltepe Piazza'da My Little Pony Etkinliği!

Favori Pony karakterinle Maltepe Piazza’da buluşmaya ne dersin? 26 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında unutamayacağın bir eğlence seni bekliyor. Etkinliğimiz ücretsizdir.

Maltepe Piazza

Maltepe Piazza Makeup Festival Turkey!

Türkiye’nin en büyük makyaj festivali Makeup Festival Turkey 19 – 20 Ekim tarihlerinde Maltepe Piazza Avm’de!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER