Margi Outlet

Aşkınızın Hediyesi Margi'den!

13 - 14 Şubat tarihleri arasında Margi AVM'den aynı gün içerisinde toplamda 200 TL alışverişlerinize çekiliş katılım hakkı kazanın!

Margi Outlet

Margi Outlet Garaj İndirim Günleri Başlıyooor!

17 Ocak - 26 Ocak 2020 tarihleri arasında birçok marka ve ürünün yer alacağı Margi Outlet garaj indirim günlerini sakın kaçırmayın!

Margi Outlet

Margi Outlet Çocuk Atölyeleri!

Heeey çocuuklaaar! Heyecanla Beklediğiniz Çocuk Atölyeleri Başlıyoooor! 18-22 Kasım tarihleri arasında hafta içi her gün yapılacak olan birbirinden eğlenceli etkinliklerimize tüm çocuklarımız davetlidir.

Margi Outlet

Margi Outlet Altın Fırsat Günleri!

Margi Outlet Acar Gold’ta altın fırsat günleri 24-25-26-27 Ekim’de başlıyooor... Sadece 4 gün sürecek olan bu frısatı kaçırmayınız!

Margi Outlet

Margi Outlet'te Okul Alışverişi Eğlendiriyor!

6 - 15 Eylül tarihleri arasında gün içinde toplamda 100 TL alışverişe 30 TL oyun kartı Margi Outlet'ten hediye!

Margi Outlet

Margi Outlet'e Uğramadan Tatil'e Çıkmayın!

Margi Outlet AVM bünyesinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerimize 4-30 Temmuz tarihleri arasında hem eğlendiren hem kazandıran muhteşem bir kampanya eşlik edecek!

Margi Outlet

12 Mayıs Anneler Günü’nde Sevgisi Sizden Hediyesi Margi Outlet'ten!

12 Mayıs 2019 Pazar günü Margi Outlet AVM'den toplamda 200 TL alışverişlerinizde 1 çekiliş hakkı sizleri bekliyor. Çekiliş sonunda 350 hediyeden biri sizin olabilir.

Margi Outlet

Margi Outlet Ramazan Eğlenceleri!

Hoşgeldin 11 Ayın Sultanı Ramazan! Salı gününden Pazar gününe haftanın 6 gecesi Ramazan ayı boyunca sürecek olan eğlenceli gösteriler Margi Outlet AVM'de sizleri bekliyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER