Margi Outlet

Margi Outlet Altın Fırsat Günleri!

Margi Outlet Acar Gold’ta altın fırsat günleri 24-25-26-27 Ekim’de başlıyooor... Sadece 4 gün sürecek olan bu frısatı kaçırmayınız!

Margi Outlet

Margi Outlet'te Okul Alışverişi Eğlendiriyor!

6 - 15 Eylül tarihleri arasında gün içinde toplamda 100 TL alışverişe 30 TL oyun kartı Margi Outlet'ten hediye!

Margi Outlet

Margi Outlet'e Uğramadan Tatil'e Çıkmayın!

Margi Outlet AVM bünyesinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerimize 4-30 Temmuz tarihleri arasında hem eğlendiren hem kazandıran muhteşem bir kampanya eşlik edecek!

Margi Outlet

12 Mayıs Anneler Günü’nde Sevgisi Sizden Hediyesi Margi Outlet'ten!

12 Mayıs 2019 Pazar günü Margi Outlet AVM'den toplamda 200 TL alışverişlerinizde 1 çekiliş hakkı sizleri bekliyor. Çekiliş sonunda 350 hediyeden biri sizin olabilir.

Margi Outlet

Margi Outlet Ramazan Eğlenceleri!

Hoşgeldin 11 Ayın Sultanı Ramazan! Salı gününden Pazar gününe haftanın 6 gecesi Ramazan ayı boyunca sürecek olan eğlenceli gösteriler Margi Outlet AVM'de sizleri bekliyor!

Margi Outlet

23 Nisan Margi Outlet AVM'de Kutlanır!

Birbirinden güzel aktivitelerle bu bayram da çocuklar eğlenceye doyacak. Ve etkinliklerimize katılan tüm çocuklarımıza sürpriz hediyeler... Haydi çocuklar Margi Outlet AVM'ye!

Margi Outlet

Margi Outlet'te Büyükler Alışverişe Çocuklar Eğlenceye!

20-23 Nisan Tarihlerinde Margi Outlet'ten gün içinde toplam da 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 50 TL değerinde oyun kartı hediye.

Margi Outlet

Küçük Bahçıvanlar Margi Outlet'te Buluşuyor!

6 - 7 Nisan tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan Çim Adam Yapımı ve Saksıya Çiçek Ekimi etkinliklerimize tüm çocuklarımız davetlidir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER