Marmara Forum

Marmara Forum'da Mini Ada Robotik Eğlence Karnavalı başlıyor!

21 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında her hafta sonu Marmara Forum Silikon Vadisi'nde yapay zeka ve robot teknolojisiyle doyasıya eğlenmeye hazır mısınız? Hadi siz de bu dünyaya katılın, hayal gücününüzü en teknolojik noktaya taşıyın.

Devamını Oku

Marmara Forum

23 Nisan'da Çocuk Yogası Marmara Forum'da!

Marmara Forum ve Decathlon işbirliği ile Forum Aile-Çocuk Bilişim Haftası kapsamında çocuklar için yoga dersleri 23 Nisan'da Marmara Forum'da!

Devamını Oku

Marmara Forum

Stil Danışmanınız Marmara Forum'da!

Marmara Forum'da profesyonel stil danışmanı yardımıyla yepyeni bir stile sahip olmak için 13 - 14 Nisan'da Marmara Forum Oleg Cassini mağazasına davetlisiniz.

Devamını Oku

Marmara Forum

Aile Çocuk Bilişim Haftası 20-28 Nisan tarihlerinde Marmara Forum'da!

Space Challenge, Robot Survivor, Augmented Reality, Yaratıcı Drama ve daha birçok teknoloji & sanat atölyelerinin yanı sıra; uzman konuşmacılarla ebeveynlere yönelik sunum ve paneller sizi bekliyor.

Devamını Oku

Marmara Forum

Marmara Forum'da Hayallerini Söyle, E-Portreni Çizdir!

Bizce her kadın istediği mesleği yapabilir. Tek gereken hayal gücü ve azim. Marmara Forum hayalleri olan kadınları destekliyor. Hayalinizdeki girişimi anlatın, e-portrenizi çizelim, hayalinize bir adım daha yaklaşın.

Devamını Oku

Marmara Forum

Marmara Forum Zamanda Aşk Yolculuğu!

13 - 17 Şubat 2019 tarihleri arasında Marmara Forum Zamanda Aşk Yolculuğu etkinliğine gelin, sevgilinizle birlikte ister çocukluğunuzun ister geleceğinizin fotoğrafını çektirin!

Devamını Oku

Marmara Forum

Marmara Forum Türkiye'nin Gezgin Aşıklarını Arıyor!

Sevgilinizle olan seyahat fotoğrafınızı #gezginaşıklar hashtagiyle paylaşın, @marmaraforum'u takip edin, sevgilinizle birlikte yirmibeşer bin uçuş mili kazanma şansını yakalayın.

Devamını Oku

Marmara Forum

Senin Eğlencen Marmara Forum'da!

23 Kasım'dan itibaren Marmara Forum'da yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL App Store & iTunes hediye kartı!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER