Marmara Forum

Sömestir tatilinin tadını Marmara Forum'da çıkarın!

3 hafta sürecek Robotik Dünyalar Festivali'nde, 7 farklı atölyeyle birbirinden eğlenceli aktiviteler sizi bekliyor! Hem eğleneceğimiz hem de yeni nesil teknolojileri yakından tanıyacağımız etkinliğimize bekliyoruz.

Marmara Forum

Marmara Forum Göksel Konseri!

Göksel 15 Aralık Pazar günü saat 19.45’de birbirinden şahane şarkılarını sevenleriyle birlikte söylemek için Forum Coffee Weeks sahnesinde!

Marmara Forum

Marmara Forum Gripin Konseri!

Gripin, 7 Aralık Cumartesi günü saat 19.45’de Forum Coffee Weeks sahnesinde! Girişlerin ücretsiz olacağı konser, kahve tadımları, atölye ve ödüllü yarışmalarda sizleri de aramızda görmekten mutlu oluruz.

Marmara Forum

Marmara Forum Coffee Weeks!

Eşsiz kokular eşliğinde kahve tadımına ne dersiniz? Forum Coffee Weeks 4 - 15 Aralık tarihlerinde Marmara Forum'da kahve severlerle buluşuyor. Barista gösterileri, kahve atölyeleri, konser ve yarışmaların yer alacağı festivalimize bekliyoruz!

Marmara Forum

Marmara Forum'da Mini Ada Robotik Eğlence Karnavalı başlıyor!

21 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında her hafta sonu Marmara Forum Silikon Vadisi'nde yapay zeka ve robot teknolojisiyle doyasıya eğlenmeye hazır mısınız? Hadi siz de bu dünyaya katılın, hayal gücününüzü en teknolojik noktaya taşıyın.

Marmara Forum

23 Nisan'da Çocuk Yogası Marmara Forum'da!

Marmara Forum ve Decathlon işbirliği ile Forum Aile-Çocuk Bilişim Haftası kapsamında çocuklar için yoga dersleri 23 Nisan'da Marmara Forum'da!

Marmara Forum

Stil Danışmanınız Marmara Forum'da!

Marmara Forum'da profesyonel stil danışmanı yardımıyla yepyeni bir stile sahip olmak için 13 - 14 Nisan'da Marmara Forum Oleg Cassini mağazasına davetlisiniz.

Marmara Forum

Aile Çocuk Bilişim Haftası 20-28 Nisan tarihlerinde Marmara Forum'da!

Space Challenge, Robot Survivor, Augmented Reality, Yaratıcı Drama ve daha birçok teknoloji & sanat atölyelerinin yanı sıra; uzman konuşmacılarla ebeveynlere yönelik sunum ve paneller sizi bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER